bugün

yarim saniye içinde kankayla iliski biter, direk kankanin annesiyle yakinen iliskiye girilir.
(bkz: kaka kanka)
çok güvendiğiniz, kankanızın kara listeye alınmasına sebep olacak boktan durumu.
saçı başı yolunası, kafatasu duvarlara sürtülesidir. o anda yapılacak bir şey yoksa "-ben sana sonra sorarım!" bakışları ile kanka tehdit edilmeli ve bunun acısı çıkarılmalıdır.
genelde daha sonra kanka olmayacak kankadır. kendi yalnızlığını hazmedememiş, iki sevgili görünce laf sokmayı bir görev bilen kıskanç biridir.
- selma geldi. selma seni çok seviyorum.
+ bende seni çok seviyorum aşkım.
* hehe.. ben dün selma'yı düşünüp asıldım. sen de benim kız için yapmıştın, ödeştik.
gercektir,

kizla cafe de otururken,

- naber lan .rospu cocugu diyen bir kankam vardi.
(bkz: kankanın yanında göt eden sevgili)
(bkz: böyle kanka olmaz olsun)
- nerdesiniz aşkım ya?
+ ya sorma aşkım. hastayım biraz.
- hasta mısın?
+ evet hastayım canım. dinlendim biraz evde, yattım.
* valla sorma yenge ya. yattık
- yattık mı? beraber mi yattınız?
* beraber yattık tabi. ben bu gerizekalıya dedim ortak oynamayalım diye ama çan çan çan konuşa konuşa kafamı yedi, hadi ortak oldum.. sonra bu salağa dedim üçüncü ayakta dört numarayı yaz ama yazmadı. e sonra üçüncü ayakta yattık. hayır altılıda beşte kaldı. çok temiz para alıcaktık. hep senin bu moron sevgilin yüzünden.
- neaaa! aşkım yine altılı mı oynadın? hani bi daha oynamayacaktın? hani beni bir daha kandırmayacaktın? hani kızımız olacaktı?
+ lan..
-kamil naber.
+sana ne yarram.*
-kızın yanında ayıp oluyo ama.
+sen buna kız mı diyon aq erkeğe benziyo.*
-kamil sikerim seni.
+sen mi sevgilin mi?*
-orospuçocuğu.
+kardeşim benim.*
got eden kanka (g), mağdur (m)
tabu oynanmakadır ve kanka sezarı anlatmaktadır.
g- gittim, gördüm, yendim. kim demişti ?
m- fatih terim.

zuhahahahahaha
asla kızılamayan küsülemeyen kankadır. içinden geldiği gibi yaşar. seversiniz ama o anlarda çok sinirlenirsiniz sonra bi bira/çay/kola/kahve ısmarlar normale dönersiniz.
sevgilisinin yanında göt edilmesi gereken kankadır. bu durumdan sonra kankalık kan davasına dönüşmektedir. illaki öc alınmalıdır.

(bkz: revenge me my brother)
(bkz: ismail yk)
(bkz: sen hiç aşık olmadın mı kanka)
gün güzel başladı. sevgilimle en yakın arkadaşımı tanıştıracağım için heyecanlıydım biraz. kahvaltımı güzelce yaptıktan sonra, hazırlanmaya başladım. kısa sürede bitti hazırlık aşaması. kafamda sorular olduğu halde çıktım evden..

en yakın arkadaşım dediğim kişi; arif. 10 yıllık arkadaşız ama ilk kez bi kız arkadaşımla tanıştıracağım. bundan önce hiç gerek duymadım böyle bir şeye, ya da içimden gelmedi desek daha doğru olur. her konuda hemen hemen aynı şeyleri düşündüğümüz için iyi anlaşıyoruz.. zaten kafamda oluşmaya başlayan sorular da tam olarak burası ile ilgili; ya gereksiz bi konuya girerse? ya eski defterleri karıştırırsa? yanımdaki kızın sevgilim olduğunu bilmiyor, tez canlı da birisi, ya daha tanıştırmadan acaip bi laf ederse?...

otobüste içim içimi yedi ama sürprizin .minakoymamak için arayıp uyarmadım. olacaklara razı oldum. bok yemişim aramayarak.. hatta kafamı skeyim aramadığım için..

neyse..

arif mekana girdiğinde kız arkadaşım lavobaya gitmişti, ilk başta tanıştırma şansım olmadı yani. herneyse, muhabbete başladık her zamanki gibi. ordan burdan derken, konu bu şerefsizin geçen günlerde tanıştığı kızlara geldi, onları anlatıyor.. işte şöyle tanıştım, böyle konuştum, şurda buluştuk, taş gibiler vs. vs. o ara sevgilim döndü masaya ama arif'in sözünü kesmemek için tanıştırma faslını erteledim biraz ve;

+ olm diyorum ya kızlar süper, bildiğin gibi diiller.. hem hoşlandım da ben zaten.
- öhhö öhhö arif tanış
+ bizim orda oturuyolar zaten hacı, kaçarız akşamları yanlarına ehehe (gülüşünü sktiim, bi de gülüyor)
/ öhhö öhhö!
- hacı bak bu se
+ geçen yıl biri vardı ya lan hani, elif diye.. aynı ona benziyo ya, biraz da bu yüzden etkilendim zaten. senin için düşündüğümde fena diil ama, bi önceki kız arkadaşından daha iyi en azından.. tanıştırırım en kısa zamanda merak etme.
- y bi sus olm artık! bak bu sevgilim nergis.. senle tanıştırcaktım ama fırsat vermedin lan bi türlü!
+ sevgi.. sevgili.. nerg.. (yaa böyle bokunu yemiş karga gibi teklersin işte)
/ memnun oldum!
+ ben memnun.. ben de memnun oldum..
/ neyse ben kalkiim artık.. yarın görüşürüz hayatım senle.. hadi hoşçakal arif..
- kalsaydın ya!
/ yok yok yarın görüşelim biz..

şeklinde bi diyalog yaşadık. durumu çakozladı arif de ama ne fayda, yapmıştı yapacağını çoktan. beynini sktiimin çakma playboyu az daha dilini tutsaydı hayattaki bu ilk denemem * başarıyla sonuçlanabilirdi.. ama olmadı. çok kavga ettik, çok tartıştık bu konuşmalar sebebiyle. bi süre sonrada ayrıldık zaten. yürütemedik ..

velhasıl; eğer arkadaşınızla çok fazla samimiyseniz, yapmayın. tanıştırmayın yani.. anlık bi dalgınlık bile olmadık tartışmalara kaynak yaratabilecek bi durumun ortaya çıkmasına sebep olabiliyor. üzülmeyin sonra..

arif'e mi ne oldu?

sktim öldü. mezarının başından yazıyorum bu entryi..
yıllarını yalnız geçirmiş biri olma ihtimali yüksek insandır veya hiç sevgilisi olmamıştır artık içindeki abazanlığı kontrol edemez kemikleri kırılana dek dövülesi insandır.
kanka naber adamlarının seçkin bir üyesidir..

daha yeni çıkmaya başlamışsın, kıza 2 romantizm yapmanın derdindesin, kah orhan veli olmuşsun kah shakespeare. *
tabi bu dallama da yanınızdadır kanka ya güya g.toş.

yemekte olduğunuz çikolataları gösterip; ''ya aşkım valla çok seviorum bunu ama valla yalnızken tat alamıyorum.yedikçe tatlanıyor resmen'' dersin; gözlerinin içine bakarak.

ve süpriiizzzz; kankan atlar ortaya; ''iyi sen her çikolata aldığında bana getir ben yerim daha da tatlanır ehehehhe'' der.valla der.romantizmin ebesini... *
şişşşt bana bak; lan prim yapcam diye utanmıon mu kanka dediğin adamı göt etmeye ibiş.

dipnot: gürkan o çikolata götüne girsin...
bazıları kasten yapar. onları çoğaltmak farzdır. fakat bazıları sadece durumu biraz farklı bulduğu için şakasına yapar. onlara sadece darılmak ve güzelce uyarmak gerekir.
kankalıktan men edilmesi gereken kişi.
sevgiliyle kankayı kanka yaptırmama kararını beraberinde getiren hadisedir. sevdicek markette sizi arar kapadıktan sonra sizse heyecandan önünüze o an düşmüş olan pirinç çuvalında pirinçleri fütursuzca kürekle karıştırmaya başlarsınız.*
-doksanüç napıosun gerizekalı açık pirinç mi alcaz saftrik:))
+ne var bee bakıyorum (yalan)
-hahahaha muhaha sen görürsün

sevdicekle ilk görüşmede bu durum kankanın üzerine gittiğiniz bir anda yüzünüze vurulur ve sevdiceğin arka cephesi arşa değer. bu da böyle bir anımdır. siz siz olun zayıf anlarınızı saklayınız.*
kardeşliğe kanın gerçekten karışmasına neden olabilecek davranış.
kanka numarası yapan haindir. derhal ilişiği kesilmelidir.
-geçen gün meyveli gazoz içiyorum sonra..
-gazoz değil soda o bi kere
-ananı sikim tamam mı?
dersten sonra kızla gorüşülcektir.bahçeye inilir ve kızda tam söylenen yerdedir.O sırada malum şahsiyet gelir..
x: abi derste mesaj attım hani çıkışta ariyacaktın beni.
y: aradım görmedin mi olum.. (bir yandan kaş göz yapılır ama yavşak adam anlamaz)
x: yoo.. aramadın.neyse onu geçtim de haluk bizi bekliyo sana önemli bişey dicekmiş.
y: yok olum biz onla demin muhasebe dersinden cıktık.bişey demicek.
x: abi bilmiyorum seni arıyodu..
iç ses: bir siktir git ya allahını seversen bir siktir git.
ama x yine de herşeye rağmen öle mi der.( o ara kıza bir küçük emrah bakışı attıktan sonra) umarsızca arkadaşıyla gider.