bugün

ben alırdım. sevgilim düşürse onunda almasını isterdim. asıl almazsa itici olur.
sevgilimin yanında düşse tabi alırım amk. ama tavlamaya çalıştığım kızın yanında düşerse tabi ki yine alırım.
Alırım la tabi 5 kuruş düşse bile alırım , babam kolay kazanmıyor o parayı.
başkasının düşürdüğü elli kuruşu bile alırım.
Tabiki alınması gerekir almamak ayıptır bence. Kuuulum ya param var ya iki egilmrye katlanamam hiç onan mı tenezzül edicem der gibi.
almazsan samiyetsizsindir.
Siz almaz sevgilinizde ses çıkarmıyorsa buna zaten tencere kapak olmuşsunuz siz. Tez vakitte de dara düşersiniz birlikte. Alıp, yadırganıyorsanız o sevgili olmamış henüz demektir. Dalında bir süre daha durması gerekir.
Rahmetli dedem bak oğlum yere 1 kuruşun bile düşse tenezül edip al para adama küstü mü küser derdi. Şaka lan şaka dedem yere kendisi düşse kaldırmayacak gamsız adamın tekiydi. Lafı ben uydurdum.
Alırım tırrek. Ondan 18 tane toplayınca sigara alınıyor amk.
beraber bile alırız. 50 kuruş olunca para olmuyor mu o ? *
5 kurusu bile alirim.
eminim ki benden önce o alır. Malum fakirlik.
Alırım. Sevgilim var diye 180 derece dönemem ya.
50 kuruş da ben atarım. kızın yanında kendimi kaybediyorum amk. geçen bir günde 300tl harcadım. çok çaresizim nolur kurtarın beni.
@2 sikmiş.

ben almam ama. elli kuruş olduğundan değil, eğilince çatal matal açılır mazallah rezil oluruz.
Yere 50 lira atıp ikisini bir alırım. Sevgilim tırrekse başka.
Yerde gördüğüm her parayı alırım. Amaç parayı dolaşıma sokmak. Yerdeki paranın ekonomiye zararı büyük.
1 kuruşum düşse bile alırım. babamın kazanıp cebime koyduğu parayla şov yapamam. Kendim kazansamda eğilip alırım, o parayı kazanmak için çalışıyorsam alırım neden almayayım. benim param orospu parası mı amk.
Önce bir sevgilim olsun sonra ona bakarız *
Çok kez düştü, sadece 50 kurus degil,hepsinde de aldım hatta bir keresinde unutmuşum o uyardı.
Fakir bir ciftiz de.
alırım, 10 kuruş düşse yine alırım.
alırım. hatta bankamatiklerde bozuk para bölümlerini de check ediyorum başkasından kalan var mı diye :f
1 kuruş da düşse alırım, almayınca ne oluyor yani başın göğe mi eriyor; saraylı sevgilinin yanında saraylı mı oluyorsun 50 kuruşa.
almayan sığırdır.
5 kuruş düşse alırım.