bugün

sen benim için sonsuzluksun, keşke birlikte yaşasak. sana ait herşeyi seviyorum.*
"içimden çıkma nolur sabaha kadar orda kalsın"
Hergün söylediği için unutulmayan ve kısaltılarak yazılan bir söz "Napıosn"
beklentilerimi hiç bir zaman karşılamadın ve eminim karşılayamayacaksın...
söz değil de neyse.. arada sırada okuyorum. bilmiyorum. sanırım özlediğim için..

--spoiler--
bu mesajı atsam mı atmasam mı bilemedim ama şu saatte sana mesaj atmak istemem, sorumun cevabımı verdi. galiba ben kafamda bazı şeyleri çok büyütüyorum ve büyüttüğüm şeyler realite ile uyuşmuyor. eminim ki bu mesajı gönderdikten sonra keşke göndermeseydim diyeceğim.

bazen hani bir insanla buluşmak istersin ama buluşamazsın ve içten içe her zaman ya şöyle olsaydı dersin işte benim seninle durumum böyle. "özleme" lafları hep sadece laf olarak kalıyor. sonuçta benim elimde kalan sadece kafa karışıklığı.

eskiden benim keşkelerim "bunu yapmam lazımdı." diye olmazdı. ne zaman seninle tanıştım benim keşkelerim değişti. bu kötü mü oldu iyi mi oldu bilmiyorum bunu zaman gösterecek, sadece zaman. ama benim artık zaman kavramına karşı güvenim kalmadı. zaman benim için kayıplar hanesindeki bir rijite dönüşmeye başladı.

şu anda belki bu çocuk ne diyecek diye merak ediyorsundur ya da ne saçmalıyor bu salak diye düşünüyorsun. ben de bilmiyorum nereye varacağım. galiba beynim çok doldu ve kafamdaki düşüncelerin bazılarından kurtulmak istedim.

şu andan daha kötü bir şekilde saçmalayamam herhalde. aslında demek istediğimi sadece bir cümle ile özetleyebilirim. " seninle konuşmasam bile seninle konuşabilme olanağımın olması beni mutlu etmeye yetiyor."
--spoiler--
ayşe beni affet dün gece sarhoşken kankini becerdim.
unutulmaz artık.

daldan dala
daldan dala.
devam et koçum.
3 senenin sonundan
sevdiğimi sanmışım.
emin olamamışım.
geleceği seninle göremiyorum.
siktir git.

bu hatunlara hep haklı diyeceksin. eğer haklı tarafın varsada uzaklaşacaksın. yoksa kalbi kırmayı bırak tuz buz etmek için kıçlarını yırtıyorlar.
eski sevgilinin söylediği sözleri unutamadığınız da acaba onu unutmuş oluyor musunuz yoksa halen unutamamış mı olursunuz ?

neyse gelelim asıl konuya efendim ;

ben sana layık değilim

sen fazla iyisin

arkadaş kalmalıyız

sorun sende değil bende

seni aldattım

vs vs .. diye çok çeşitli kurmaca cümleler üretebilirler efendim.
kısa ve çirkin birisine, yakışıklım, selvi boylum diyerek kişinin ayaklarını yerden kesme.
seni babam gibi seviyorum. seni en yakın arkadaşım gibi seviyorum. seni herşeyden çok seviyorum.
ya beni sev, ya fikrini. ayrılık nedenidir.
-Elektrik anlayabiliyormusun canım elektrik
-Elektriğini yiyim kaltak sen gel ben sana bi elektrik vereyim 1 hafta ortada noel ağacı gibi dolaş.
-bana verirmisin?
artık istiyorum.
-unutma harun!
kişi kim olduğunu bilmek isterse, kimleri sevdiğine baksın.
"seni sevmek kadar güzel bi şey yok ki hayatta" *
-Aşkım beni seviyor musun ?
-Sevgi değil bunun adı aşk hayatım.

Ne kadar romantik bir yalan.
keser döner sap döner gün gelir hesap döner.
arkadaş kalmamız en iyisi.
"sıçıyordum aşkım." **
insan sevdiğine dokunmaya kıyamazmış.
kedi liu *
ben sana nasıl bu kadar bağlandım?

yalan olduğunu anlasan da unutulmayandır.