bugün

sevgilinin numarası her zaman dikkat çekmiştir. saçma sapan rakamlar olsa bile bi kafiyeli gelir insana. bu yüzden bi kaç kez bakınca da kolayca ezberleyebiliriz. fakat ayrıldıktan sonra her türlü silme ya da engellemeye rağmen o hafızaya kazınmış lanet numarayı bir türlü unutamayız. eğer kendini tutamayıp arayanlar gurubundaysanız sevgilinin numarasını bi kez kaydedin ve asla numaraya alıcı gözle bakmayın.
gün geçirmek için sevgili olunmuşsa ezberlemezsin zaten ama söz konusu olan gerçekten bağlandığın biriyse ezberlemem diyemezsin farkına varmadan aklına çivilenmiş olur. şahsen ben ilk değer verdiğim hatunun numarasını,doğum gününü,boyunu,vücut ölçülerini,nelerden hoşlandığını kısacası hakkında herşeyi ezbere bilirim. bunun için çaba harcadım mı? hayır. bunları bildiğimi hüzünlendiğim özlediğim zamanlarda farkettim.
geleceğe yapılan sağlam yatırımlardan biridir. nitekim ayrıldıktan sonra geriye kalan eşyalar atılabilir ama ya numarası ? olası arasam mı , mesaj atsam tersler mi ikileminden kurtarır.