bugün

Mutlulugum.
Sağlıklı düşünmemi aldi götürdü.
Hislerimi götürdü be tam olarak dün gece. Sabah uyandığımda öyle bir boşluktaydım öyle bir maldım ki ne zaman alışırım ya da alışır mıyım bilmiyorum.
Benimki beatles diskografimi götürdü, bir de sevdiğim tüm şarkıları. O yokken dinlenilmiyor.
Size her şeyi ile gelmiş bir insanın gitmesinden mi bahsediyoruz? Çünkü eğer cevap evet ise, her şeyi ile size gelen bir insanın sizden giderken götüreceği şeyler arasında sizden parçalar da olacaktır. Size yeni bir gülüş, parıldayan gözler, heyecan, mutluluk, huzur katan bu insan artık hayatınızdan bir parça değil, hayatınızın ta kendisi olmuştur. Verdiğiniz her kararda, tüm başarılarınızda, hüzünlerinizde, omuzlarınız sarsıla sarsıla ağladığınızda yanınızda olan bir insanın gitmesinden mi bahsediyoruz? inanın sadece beğenip götürdüğü şey "tazmanyalı baksır" olmaz. Kendisi gider, yetmez. Sizden sizi götürür.
Merhametim.
Cilgin sevismeler...
Net Tarif edilmesi zor fakat hissedilince derine vuran hede.
Kendini.
bu saatten sonra sadece gölgesi der atarımı yaparım bu başlığa. *
Gençlik. Geldi gitti a.ına koduğumun gençliği. 3 sene önce gençtim, şimdi 50'li yaşlarda gibiyim.
cüzdan

orospu nagihan, kimliği bari bıraksaydın.
Her şeyi de götürmez aga:

(bkz: giden sevgilinin şarkısını bırakması)
Aşk, sevgi, guven, inanc, baglilik.

Birde elli lirami goturdu serefsiz.
yatağımda bıraktığı kokusu hariç herşey.
gitmesi için önce olması lazım.
götürdüğü değilde gidenlerin getirdiği bişi var. gidecek olmaları.
Gelirken ne getirmiş ki giderken ne götürsün .
167 liralik adidas ruzgarligim.

Bu kadar duygusal dusunmeye gerek yok.
neleri götürmedi ki .

halbuki zaten o nun du .
(bkz: çöp torbası)
(bkz: evlilik)

Eskiden olsa ben de yazardım melankolik sözler ama evlilik romantizmi hakikaten öldürüyormuş arkadaş.
herşeyi...
(bkz: umut)
Bir daha sevebilme cesaretim.
Beni götürmedi ama o bende kaldı.