bugün

büyük hatadır. bu hata o'nu son görüşünüz olur.
(bkz: sakin ol şampiyon)
aleti dizginleyebilmektir.
-sert seviş lan benimle küfür et bana hadee hadee
+bakarız.
(bkz: yanlış insan)
-dur sakin kalkıyor yavaş yavaş.
dişe diş, kana kan.
görsel
bir söylemesi , yazması uygun olanlar vardır bir de gerçekler.

kadınlar erken boşalan adamları, istekliyken karşılık bulamadığı adamları, bir problemi kendiliğinden ve kadına hissettirmeden çözemeyen adamları, başarısız adamları, ailesine fazla düşkün adamları, konuşamadığı adamları, dokunduğunda bir şey hissedemediği adamları, sözlerini tutmayan adamları, kötü kokan adamları, yaşının insanı olamayan adamları,geçmişte ve yarında yaşayan bugünün hakkını veremeyen adamları, güzel konuşamayan, susacağı anları bilmeyen, kendini dinletmeyen, dinlemesini bilmeyen, tarzı olmayan, eve ekmek yerine bahane getiren adamları terk ederler. kısa ve net. asla sebep olarak da bunları söylemezler. bir anda giderlerl ama çok önceden ve çok zor karar verirler terk etmeye. gidince de asla dönmezler. istediğiniz kadar kıçınızı yırtın, ilan_ ı aşk edin, değişme sözleri verin, rezalet çıakrtın, tehdit edin giderler ve dönmezler. zaten sizin bu saçmalıkları da yapacak adam oldıuğunuzu kalplerinde, mantıklarında, deneyimlerinde ve hayalkırıklıklarında gördüklerinden, emin olduklarından dolayı giderler.
- sert sevişelim aşkım, parçalarım seni, domalt beni.*
+ yavaş ol azizim, sikimi koparacaksın mübarek. *
-Yala beni sevgilim, vur bana sevgilim, hadi aşkım seni bekliyorum, kırbacı getir hadi.
+Peki
fight club repliği akıllara gelmiştir.
- anaokulundan beri böyle sevişmemiştim.
kız sado mado mu korkusuyla sesin tırt çıkması şeklinde gelen cılız karşılıktır.
- piki
takimin en iyisi olup cikacagi macta onun uzerine oynanacagini ve surekli faul yapilarak durdurulmaya calisilacagini bilen ve her yere dusuruldugunde sakince yerden kalkan futbolcu gibi olmaktir.
kadının canını sıkmaktan öte bir şey değildir.
azgın yaban kısrağını çeşitli tekniklerle kıvamına getirip sakinleştiren at terbiyecisidir.
(bkz: önce o külodu yavaşça giy)
ipleri kızın eline vermektir. Büyük yanlıştır. Sen sakinsen o da sakin olmalı. Aman deyim!
eninde sonunda aldatılmanıza sebep olacak eylemdir. sevişmek bir romantizm eylemi değildir, içindeki hayvanı uyandırmazsan adın kuşum aydın'a çıkar. kuşum aydın'la sevişmek istiyorum diyen bir kadına rastlamadım.
Amaçsız bir olaydır. Yapıştır gitsin.
tek taraflı orgazm olmaktır.
yanlıştır. kadın kendini erkeğe bırakamamışsa böyle konuşur burada suç erkeğindir onun sert demesine beklediğinden de daha sert karşılık verilmelidir.
"ben gönül adamıyım, bana bunlarla gelme, bana aşkla gel, yumuşak gel" demek olabilir.

bir diğer ihtimal de "sürprizlerin insanıyım. sen istiyorsun diye sert sevişecek değilim, sert sevişeceğim anı kendim belirlerim! evet, biraz da maçoyum!" mesajını iletmektir.

bir diğeri de "le-3 sağa kaymış biraz, o geçene kadar sertlik bana haram!" olabilir. le-3. le. le le le sakine, niye gittin öteye, gel beraber kaçalım, bak gidiyor omurge, hey! (omurga yerine kafiye olsun diye omurge demek. paha biçilemez.)

kadın olmadığım için hangisi daha heyecanlıdır bilemeyeceğim bi de.
sert sevişmek isteyen kadına sakin karşılık vermek http://www.youtube.com/watch?v=dQyCMmR0G2U gibi bişedir sanırım.
bazen yanlıştır. bana ha? ulan deyip daha sert darbelerle yamultmak iyi olacaktır.