bugün

Guzel kadın ama eşim ol dese karakterini bi kenara bıraksam bile evlenmem çözemediğim çok tuhaf bi iticiliği var.
Hakkında bu kadar entry giridiğine göre bu kızda iş var demek ki.
serenay burayı okumaz abi, twitterdan yürü bence.
barbara palvinle olan karelerini görünce o kadar da ahım şahım bir güzelliği olmadığını anlıyorsunuz.
Atın iki ayak üzerinde yürüyeni.
Sıradan güzelliği olan bir kadın. Tek artısı boyu. Eğer boyu biraz daha kısa olsaydı şuan migrosta falan kasiyerdi.
kendisinin gun gun kendini gelistirdigine sahit oluyoruz acikcasi. ozellikle fi'deki oyunculuguyla bunu kanitladi artik. karakterler kitaptan alinti olsa da duru ismi goruntusune tam oturmus. su gibi duru hatun. bacaklarini oyle kiskaniyorum ki kotu niyetli olmasam da nazar degecek diye korkuyorum. dizi icin dans dersleri almis ama dizideki karakter kiz bas dansci ve iddiali biri olmasina ragmen o kadar hissettiremiyor. sanki biraz daha ugrassaymis cok daha verimli olacakmis gibi. neticede sirf monster filmini cekmek icin bildigin canavara donusen charlize theron ornegimiz var bu dunyada. her aktris bu ornegi aklinin bir kosesinde surekli tutmali.
görsel
(bkz: overrated)
güzellik görecelidir i kanıtlıyan kadındır. oyuncu.
adanalı dizisindeki halini ve roldeki başarısını hiçbir zaman unutamayacağım, tatlı yüzlü ve kişilik olarak hiçbir sorunu olmayan bir oyuncu.
Oynadığı şampuan reklamından, ses tonundan, sıfatından iğrendiğim yeteneksiz oyuncu. Ekrana bakıp göz kırparak, bilin istedim deyince ağzını yüzünü dağıtasım geliyor. içimdeki mahalle karısını dışarı salıyor bu kız, saçını başını yolasım var lan. Evet.
Çirkinleşmiştir.
Derin vajina dekoltesiyle dumura uğramıştır.
oyunculuğunu beğenmiyorum.
yine de projelerinin hepsi tuttu. *
senaryo seçmeyi iyi biliyor.
cinsel organı ile haberlere konu olmuş.

görsel

http://www.gazetevatan.co...n&utm_content=1081233
Umarım çok vurmazsınız ama ben kendisini hiç güzel bulmuyorum!

Kedi ciğer olayı da değil valla. Hem ben Türkan Şoray hastasıyım!
her yarışta favori at bu. oyuncu falan değil bildiğin at. kesin bilgi.
Vasat oyuncu kadın. Onun haricinde bu gibi kadınlar genelde güzellik ölçütünde değerlendirilir ben de aynısını yapacam. Çekici olmayan fakat ortalama üstü fizik yüz güzelliğine sahip olan kadın. Fakat bana çekici gelmiyor. Hiç bir etki bırakmıyor erkek bedenim ve zihnim üzerinde. Sesi itici. Mimikleri itici. Aynı dizide oynayan ceren rolündeki kız arkadaşı bana çok daha çekici geliyor. Ve çok daha güzel. Bu kadında bir şey eksik. Yukarıda güçlü bir figür olduğundan kadınsılığı ve maskülenliği çok iyi kotardığından filan bahsedilmiş bence alakası yok. işveli cilveli beyaz tenli ince bedenli bir varoş kızı bana çok daha çekici ve kadınsı gelir. Tercih etmem gerekirse serenay ı etmem erkek olarak çok açık net. Gözümde kadın değildir o derece.
çoğu kişinin aksine bana bu kadın seksi filan gelmiyor. yaptığı haraketlerle daha çok komik geliyor.

görsel
Bence cılız bi ördek gibi ama seven seviyor.. Bu kız eşiyle dostuyla bira içtiği 4 kişilik masada bile ilk üçe giremez. oynadığı dizideki pötibör hanım bile daha güzel..
sümük , sarı , özürlü , ağlama . bunlar aklıma geliyor .
Hoplatırım!
Buna güzel diyenler var amına koyim hem de kendi cinsleri.

Ulan benim gözümden bile güzel değil bu kadın, -10.
Vurmayın ama ben çok beğeniyorum bu kadını. Oyunculuğunu, doğallığını iyi buluyorum.
Bir oyuncu.