bugün

Ertuğrul Özkök'ün Türk basınına kazandırdıklarından.

Beynini ruhunu komple akp ye ve feto ya devretmiş.

Bugünkü yazısında kesk üyeleri için militan, sendikalar için "yeni dünya düzeninde sendikanın yeri yok", sözcü gazetesi için kaybedenlerin gazetesi demiş..

Ey serdar kaybederken bile onurlu olmak, kazanırken bile onursuz olmak var..

Bil bakalım sen hangisisin.
bıkıp usanmadan sola ve solculuğa kin kusarken dönekliğin de bokunu çıkaran ve son olarak ankara'daki kesk eylemi hakkında yazdıklarıyla "polis sevicisi" ve "iktidar yalakası" sıfatlarını daha da pekiştiren penis yazarı.
bu adama basında yer verenler, köşe ihsan edenler yerin dibine batsın!
28 şubat soruşturması hakkında "beklenen bir şeydi. uzun zamandır bunun zemini hazırlanıyordu. yapılan tartışmalardan böyle bir operasyonun geleceği belliydi. ama ben sadece askerlerle sınırlı kalacağını düşünmüyorum. sivil kanada yönelik de bir operasyon gelecektir." diye yorumda bulunmuş akşam yazarı.
http://aksam.medyator.com...azar/4757/aksam/yazi.html
bugünkü yazısında, döndüm, amanda ne güzel döndüm, en çok ben döndüm. dünyanın en büyük döneğiyim, 180 derece döndüm şeklinde yazı yazmış, gerekli yerlere selam çakmıştır.
eskiden inançsız olduğu ancak geçirdiği hastalıktan sonra inançlı olduğu söylenen kişilik. *
allahı geç ama çok fena bulanlardan. 90lı yıllarda çılgın, sıradışı, sınır tanımayan adamken şimdi lokum kıvamında tatlı, yumuşamış, gevşemiş iktidar yalakalarından. küfür etmemek için seyretmediğim okumadığım vazgeçtiğim adam.
ben bu kadar adi bir adam hayatımda görmem. habertürk'te yazdığı son yazıları okuyan koyu akpliler bile ne kadar bilinçle sırf yağcılık, itlik yapıyım diye o yazıları yazdığını anlar.

misal aklıma geldi, o alevileri yakan şerefsizler bile senden daha haysiyetlidir, en azından çizgisini bozmuyor adamlar.

sen? katıksız ....sun.
(bkz: yiğit bulut) tadında adam.
iktidar kimse onun yanlısı olan bu ülkedeki bir sürü gazeteciden biri. (bkz: ahmet altan)
ayrıca kadın düşmenlığıyla ve kürt bir şarkıcıya seks kölesi yakıştırmasıyla da ünlü bir köşe yazarıdır.
ben bu adamın tek 1 yazısını okudum. o da bana yetti zaten. evli mi bilmiyorum.
ama bildiğim şey şu, mastürbasyon fantezilerini yazıyor köşesine.
yok şunu dağa kaldırırım, yok bununla bayıra karşı sikişiriz filan.. bu mudur gazetecilik?
bu kadarını 12,5 yaşındaki ergen bile yazar vallahi.
yazılarında sürekli özel hayatından bahseden bana ne senin özel hayatından dedirten habertürk köşe yazarı.
köşesinde ossbir fantazilerini yazarken yediği maklube ile imana gelmiş cemaate yanaşmış ve iktidar yalakasına dönüşmüş şahıs.
mesela kürt asıllı şarkıcı rojin için " dağa kaldırır seks kölesi haline getirirdim " diyebilecek kadar iğrenç satırların sahibidir.
bugün hala bu şahsı referans veren dangozlar var.
bu dangozların nazarımda şu kenarda duran akvaryumdaki lepistes kadar bile beyinlerinin veya hafızalarının olduğunu zannetmiyorum.
edit, o paragraf aslında şöyleymiş:

" ..Bir hücre oluşturup, şehri basıp Rojini dağa kaldırıverirdim olur biterdi..
Düşünsenize yıllarca dağda keyif hayatı süreceğim, dağa kaldırıp seks kölem haline getirdiğim Rojin ile yaşayacağım.. "
yazdığı konular hakkında araştırma yapmayan, "ben biliyorum bu işi" mantığıyla köşe yazısı yazan şahıs. siyasi görüşleri beni ilgilendirmez, ben dün yani 25 eylül salı günü yazdığı yazıya bakıyorum. rasim özhan kütahyalı ve ümit zileli'nin tartıştığı dinamit adında bir program var ve bununla dalga geçiyor serdar turgut. dalga geçerken de profesyonel güreşle ilgili hiçbir bilgisi olmadığını ortaya koyuyor.

"beyaz tv'de çocuklar tarafından çok sevilen smackdown adlı bir program var" diye başlıyor. beyaz tv'de yayınlanan programın adı impact wrestling'dir, smackdown değil. hem impact wrestling hem de smackdown farklı profesyonel güreş kuruluşlarının kendilerine ait şovlarıdır. (hata 1)

"amerikan güreşi denilen sahte bir spor bu" diye tanımlıyor programı. profesyonel güreş ya da ülkemizde bilinen adıyla amerikan güreşi sahte ya da gerçek bir spor değil bir televizyon şovudur. dünyanın en büyük iki güreş federasyonu olan wwe ve tna imact wrestling kendi şovlarını "spor programları" içinde sınıflandırmazlar.

"Programın düzeyi hayli düşük; Amerikada bu gösterilere para vererek seyretmeye gidenler geri zekalı muamelesine muhatap olur" şeklinde kendince bir çıkarımda bulunuyor sayın turgut. elbette bir opera ya da bale kadar elit bir olay değil profesyonel güreş, ancak böyle bir tutum da söz konusu değildir. abd halkının profesyonel güreşçilere saygısı vardır. lütfen be a star neymiş bir bakın.

"bunları tutkulu olarak seyredenlere neden geri zekalı muamelesi yapıldığına gelince... beyni kapanmış insanlar dışında herkes bu oyunda ringe çıkanların hiçbir zaman birbirlerine gerçekten vurmadıklarını biliyor" diyor sevgili köşe yazarımız. çocuklar dışındaki tüm profesyonel güreş takipçileri (ki sayıları oldukça çok) profesyonel güreşin bir senaryo üzerinden yürüdüğünü bilir ve kendilerini o senaryoya kaptırırlar. bunun televizyondaki herhangi bir dizi ya da filmden farkı yoktur.

"bunu gerçek maçmış gibi seyredip heyecanlanmak insanı geri zekalı yapabiliyor tabii" diye aşağılamasına devam ediyor serdar turgut. hiç mi dizi ya da film seyretmiyorsunuz?

tamam profesyonel güreş kavramı bilgehan demir sağolsun ülkemizde farklı tanıtılmış olabilir. yanlış biliniyor olabilir. ama bunu sokaktaki adam yanlış bilip, konuşabilir. bir köşe yazarı bunu yazacaksa bilmelidir, bilmiyorsa araştırmalıdır. araştırmak bu kadar zor geliyorsa örneğini gidip başka yerden vermelidir.
(bkz: rüzgar gülü)
akp siparişle istese böyle bir borazan bulamazdı. tam bir "neydi ne oldu" adamlarından. 90'ların çılgın, marjinal, cesur yazarı, şimdilerin yağcı akepe borazanı. bir akepe ve bir cemaat aşkı. başlarda taşak geçiyo galiba diye bile düşündüm. bu kadar da bariz yalakalık olmaz ki ya. bunun gibi "yaşlanınca" allah'la tanışanlardan korkacaksın. herşeyi birşeyle karıştırmaya başlıyorlar.
bir elinde viskisi ile ırak ı bölmeyi başarabilmiş, bunu söylerken de on yıllardan beri belli olan bu topraklara biçilen bölünme yerine türkiye nin büyüyeceği gibi mantık dışılığı öne süren göt oğlanı.
akp ve tayyip erdoğana sakso çeken adam. şimdi bide öcalan piçine çekmeye başlamış. 21 martta yeni bir cumhuriyet kuruldu demiş.

at penisi.
sadomazoşist eğilimleri olan yazar.
Kendi menfaati için her şeyi yapabilecek, kapitalist çakma gazeteci.
ileriyi görebilen , tarafsız ve zeki bir gazeteci.
Bu gençler için Türkiye
http://www.haberturk.com/...3-bu-gencler-icin-turkiye
yalamadır. nerden nereye. bu adamın 90'lardaki yazılarını okuyanlar bilir. marjinal, sıradışı, özgürlükçü. mastürbasyon üzerine yazıları vardı. eski türkiye dediğinizde özgürlük vardı ulan amcıklar. gelsin bu dallama şimdi yazsın o yazıları götü yiyorsa.
abd suriye de ne yapmaya çalışıyor demiş yazar.

http://www.haberturk.com/...ikasina-destek-vermeliyiz
abd'nin hazırladığı kürdistan haritalarını pentagon'da gördüğünü yıllardır yazan yazardır. benzer haritaları gören bir çok subayımız da olmuştu. hatta genel kurmay başkanına yansıyan olaylar oldu. sanırım bu kadar çok tanığın gördüklerini inkar edecek kimse çıkmaz.

bu noktada yandaşların kendilerine şu soruyu sorması lazım: söz konusu haritalar, "büyük kürdistan" içinde suriye topraklarının bir kesimini de gösterdiğine göre, hastalıklı akp iktidarının suriye'deki iç savaşın başlarında savaşa benzin dökmesinin izahı nedir?

akp karışmasaydı bu savaş mümkün değil bu kadar uzamaz, esat isyancıları kısa sürede bastırırdı. kürtlerin ise kıpırdamaya bile zamanı olmazdı.

öyleyse akp'nin yaptığı abd planlarına hizmet etmek değildir de nedir? (bkz: amerikan siyasetini tutmak biricik yoldur/#30993530)

yaptıkları yanlışı -her zamanki gibi!- geç de olsa fark ettiler, fakat artık düzeltmek çok zor... batılı devletler esat'ın suriye'ye hakim olmasını sağlasalar bile, kürtlerin kontrolündeki bölgede ya bağımsız ya da özerk bir devlet kurulmasını dayatacaklardır.