bugün

dogru soyleyeni dokuz koyden kovan zattır.

fenerbahce/#3224740

2007 2008 sampiyonlar ligi sampiyonu fenerbahce/#3223694

fenerbahce yi dusman takimi gibi gormek/#3224792
(bkz: saovy)
çok fazla küfür hak eden, an itibariyle sözlükte dile getiremesemde sesli olarak küfür yağmuru ile darmadağın ettiğim yaratık.. umarım çınlıyordur!
bana sardı bu ara. nedense artık.
seovi'lik yapacağına, hakkımızda düşündüklerini gelsin yüzümüze söylesin ibnesidir.

ama yemez... * *
ana avrat sövülen ibnedir.

gelsin yüzüne de söverim, hatta sövgü cümlelerinde geçenleri tatbik de edebilirim.
içinde gram "adamlık" olmayan ibnedir.

alıcıdır, yalnız dikkat etsin, bu gidişle çeperleri dağıtacak, ne aks kalacak ne diferansiyel, cıvık sıçmaya başlayacak.
acıtmadan yavaş yavaş işini yapan kişi.
ahanda bana dadanan ibnedir. ulu sozluk yemek kitabi entrylerimi eksilemekte olduğundan karnının acıktığını düşündüğüm ibnedir. arkadaşım sen bana söyle ben sana ne istiyorsan yaptırıp göndericem evine.
zat-ı alilerinin anneleriyle ilgili cinsel fantezilerimizi alenen duyurmamız durumunda 10 gün çaylak yapılmak suretiyle cezalandırıldığımız emek hırsızıdır.
götüne hiç güvenmeyen eşref-i mahlukatın en şerefsizi.

edit: gazladım belki özel mesaj atabilecek yüreğin vardır. yoo dostum yooo sanmıyorum. *

büdüt:hala eksiliyor ya..
ilk entry'lerime dadanmış kişidir. kimse çıksın özel mesaj atsın delikanlı gibi benim desin, öpücem, valla kızmıcam lan.*
ilk entryleri sekmesini açıp utanmadan, yorulmadan beni eksilemiş olan ibnedir. dur bakalım bir yükseliş sezdi galiba indirmeye çalışıyor. eksile aslan eksile karmayla işimiz yok bizim. uğraş dur.
ben gamlı hazan sense bahar
ille de vazgeç
ille de vazgeç.
sen kendine kendin gibi bir
taze yazar seç. **
şu an benle uğraştığı için bağrıma bastığımdır.*
ipneliğin g.tüne yuva yapmış olan kişidir.
(bkz: hayatını seovi yi bulmaya adamıs yazar)
hiç umurumda olmayan gereksiz yazardır. eksi değerdeki karma isimleri de gayet hoş.
bana sürekli eksi oy veren ibne şakirdler de bu gruba dahildir.
an itibariyle bana musallat olmuş tuhaf kişilik. şu an sırasıyla tüm entry'lerime eksi veriyor. sağ altta, nick'imin altındaki ? ile erişebilecek, en son eksi verilen entry'lerimi görünce ne demek istediğim anlaşılabilir. ilk girdiğim entry'lerdeydi en son. nick'imdem aşaa.. diyorum kendisine.
aşağıdakilerden birisi olduğu kesin.
geçen hafta en çok oylama yapanlar.
1. hendrix (2.572)
2. josef k (1.770)
3. madam despina (1.659)
4. abberline (1.125)
5. aximiyimneyim (1.115)
6. cumingsoon (1.053)
7. nikim yok benim (961)
8. lylkbck (948)
9. mdk47 (944)
10. nevarki
2 gündür bana takmış kişilik. entry girer girmez eksiliyo ya hiç vakit kaybetmiyo. tebrik ediyorum burdan kendisini.
onlar içimizdeler.
herşeyi kavradım sevgili seovi. an itibariyle başıma gelen, sol kesimden bir arkadaşımın başına gelse sanırım sağ kesme ibne derdi. ben öyle demeyeceğim. yani sol kesimden bir arkadaşımın ibne olabilme ihtimalini görmek istemiyorum, zira en iyi ihtimalle kitap okumuş adamdır diyeceğim.

ancak, doğu türkistanda katledilen on binlerce insanın hikayesine niye ekşi verdiğini anlamadım? mazeretin ne acaba? şu an onu düşünüyorum ben. inanır mısın kastım vicdanımı buldum elimi koydum senin bu saçma hareketini düşünüyorum. ya da belki de an itibariyle bana kızıp saldırdığın entrylerimle işin bitince bu yazıyı görecek kendinden utanacaksın.

niye mi? utanmalısın, çünkü o zulmü yapan da komünist, sen de öylesin (büyük ihtimalle) demek ki neymiş? zulmeden sadece emperyalizm değilmiş.

hani sana dedim ya, en iyi ihtimalle kitap okumuşsundur diye, lan geri aldım lafı mı iyi mi? okumadın sen kitap mitap. çünkü sanırım fikrin uğruna öldürülmüş, senin orda burda hasretlerle, göz yaşlarıyla andığın denizlerinin bir yerlerde, bu tarz zulm ve zalimlere karşı savaştığını okumadın sen. ben okudum sen okumadın. neden mi? çünkü sen bir gerizekalı dolma bibersin. içini sikle doldurmuşlar senin.

al sana hitaben bir entry doya doya ekşile.

not: o hariç hiç bir sol kesimden insan üstüne alınmasın, bir çoğunuzun dürüst olduğuna siz tınmasanızda allah huzurunda şahidim ben.

not2: niye durdun len bekliyorum devam et. çorba seni.
yavaş gel yavrum yavaş gel dediğim şahıstır an itibari ile. detay aramadan nicki girip a'dan başlamış devam etmektedir şuan.
(bkz: hele soluklan yiğidim)
(bkz: bas topa gel)
(bkz: gaz basa)