bugün

kafamdaki sesler. susturamıyorum, susmuyorlar. susturmuştum aslında ama son zamanlarda tekrar başladı. düşünmek bir insanı ne kadar yorabilir onu biliyorum artık.
Kitlelerin hali hazırda uyuyor olması.
sahurda uyku sersemi gibi değil de ayık bir şekilde yemek yemek için uykuya direniyorum.
Korku ve endişelerim desem yalan olmaz sanırım. Hepsi geleceğimle alakalı.
düşünceler.
iftarda yediğim etler. bu gece böyle. yoksa hiçbir gece uyuyamıyoruz. anlatmakla biter mi? Ben bitti demeden, bitmez.
okuduklarım, duyduklarım, kizginliklarim, kirginliklarim, cevapsız sorularım,.. diye devam eden silsile.
Uzuntulerim, kirginliklarim, ahh nerde o eski muhabbetler falan olsa iyiydi.
Ama Çalışıyoruz amk.
Boşluklar dolsa uyurum da, dolmuyor.
Sahur bitimine 8 dakika kala kahve içme çabası.
Ya şimdi ölürsem ve Ben öldükten sonra güzel bir icat çıkarırlarsa? Işınlanmayı ve görünmez olmayı bulurlarsa? Ya da en basitinden ütü yapan bir robot icat ederlerse?
Kyk bursumun kesilecek olması. Çok dertliyim sözlük çok.
içimi kemiren "yaşama nedenimi" sorgulamak..

bugün klişe..
aşk.
gelecek kaygısı.
yalnızlık.
Geçmişte yaşadığım olaylar derim geçerim.
Neden geldiğini bilmediklerim ve neden gittiğini bilmediklerim. Hayatımdan açıklamasız olarak çıkan bir yığın şey var. Uyutmuyor.
sonrasını akıl edemeyip konularını derinine inmek ve bunu üstelik gece yapmak ardından kötü, içinden çıkılamaz ihtimallerle karşı karşıya gelmek

geçmişi düşünmek geçmişle şimdiyi mukayese etmek sonra da geçmişin şimdiye nazaran ne kadar güzel, harika olduğunu düşünmek olabilir

bizi uyutmayan en azından beni uyutmayan şey düşünmektir çok fazla düşünmektir o kadar düşünmektir ki

tamam tamam
Çok güzel bir hava var. Ufak çaplı şimşekler çakıyor, bulutlar yoğunlaşıyor.

birazdan yağmur başlayacak.. ve ben yağmur yağarken çok mutlu olurum..
başım ağrıyor gelecek kaygısı hayatımda birinin olmaması aile hasreti ölmek istiyorum uyumak değil.
izmir uçağı, memlekete dönme heyecanı.
Sözlük.
bilmem ama bildiğim şey beni uyutmayan şey güçlendirir.
Bugün görüştüğüm doktor. O kadar moralimi bozdu ki pic, düşünmekten kafayı yiyecek gibiyim.
uyku düzenim bok gibi.
herkesin bir bahanesi vardır.