bugün

meali: (bkz: ben seni unutmak için sevmedim) dir.
unutamayıp da kendisini hatırlatmak isteyen sevgilidir.

gerçekleri görmezden gelerek bir süre sonra gerçekleri ile yüzleşmektir aslında. Dertlerimiz var unutabildiklerimiz; unutamadıklarımız var... Yaptıklarımız, yapamadıklarımız var. Ne zaman durup bekliyor; ne hayat ne de bedenimiz... yerinde sayan bir aklımız var. sevip de söyleyememek kadar söyleyip de yaşayamamak... unuttum deyip unutamamak var...
Zamanında fazla yüz verilmiş, götü kalkmış sevgili türüdür.
unutamayan ve kendini de karşı tarafa unutturmamaya çalışan kişidir.
hiç belli olmuyor ama! diye cevap atılası insandır.
kendisine bir teneke lahana turşusu gönderilesi insandır. tenekeyle yapmak istediklerine karışılmamalıdır.
(bkz: özgür iradeye saygı)
(bkz: kedidir kedi)
"seni unuttum" diye şarkı yazan* modelleri de vardır.

(bkz: demet akalın)
(bkz: unutmak için hatırlamaktan vazgeçmek)
ne olmuş o sayfayı geceli çok oldu cevabı verilebilecek insan tipidir.
atan sevgili kız ise başka sevgili bulmuştur. atan erkek ise başka sevgili bulmuştur. atan kız ise mesajı unutmamıştır derdi başkadır. atan erkek ise mesajı vermek istedigi mesaj başkadır. mesajı atan kız ise unutmuştur, mesajı atan erkek ise unutmuştur. mesaj attıgına göre unutmamış da olabilir. diye 164 karakteri geçmemek şartıyla mesaj geri yollanabilir.
ortaya bir yem attım yersen diye tabir edilen durumdur. kesinlikle muhatap alınmamalıdır. mesaja cevap yazıldığı vakit bilin ki onun istediğini yapmış olacaksınızdır.
sizi unutmamiş sevgiliymiş.hadi ya...
belediyeden anons yaptırsa daha inandırıcı olurdu.
kendini hatırlatmaya çalışan sevgili.
umut sarıkaya nın kafamı sikeyim heykeli ni ziyaret etme olasılığı var mıdır, ilk ve şuursuzca mesaj atan tarafsa elbette ki..
nerde unuttuğunu bulmak için mesaj atmış sevgilidir.
"2 gr aklınla hatırlasan şaşardım" denecek sevgilidir. bebek'de 3-5 tur attırılır, olmadı bir de sinema yaptırılır.
-seni unuttum!
-ohaaa harbi miii???????? meltem koş kutlama yapıyorz!
kendini kandirdiginin farkinda olmayan sevgilidir.
-seni unuttum
-haha nasıl da bildi
-pardon kimdiniz tanıyamadım
-niyeki,
unuttuğuna emin olunan sevgilidir.
karşıdaki kişiye nisbet yapan yada bana yalvar kulağıma dil at affediyim cümlesini söyleyemeyip kibarca dile getiren şahsiyet.
- sevgilim seni unuttum.
+ farkettim osman. 2 saattir malak gibi seni bekliyorum, sense öküz gibi utanmadan mesaj atıyorsun bir de! bir daha sakın beni arama.

çat!
"sen kimsin" diye cevap atılası mesajdır.

(bkz: öyle şişeye böyle kapak)