bugün

Fransızca konuşup konuşamadığı merak edilen survivor yarışmacısı. Tanıtımda fransada oyunculuk eğitimi aldığı yazıyordu da...
'' itaaat edecekleer. itaat etmezlerse bedelini ödeyeceklerr''

Kimsin lan sen?

Başlarda beğensem de sonrdan kibiri, egosu, ukalalığı yüzünden gıcık aldım.
Sürekli gıcık verme, laf sokma çabasında hele de onlar ağlarken gıcık vermesi sinir etti.
Züppe zengin çocuklarını kafa kafaya vurdurmuştur.
4 ay önce söylediğini yapan çitlembik ile sezercik'i kafa kafaya vurduran reis.

Ahahahaha ağlamayın.
ergen piçin tekidir. karşıma çıksa bacaklarını götüne sokarım.
moruk karılara emekli maaşlarını boşu boşuna harcatan bursa çocuğu.

yahu hiç yüzün kızarmadı mı be adam ? milletin çoluğunun çocuğunun rızkından keserek oy yolladı. sen antin kuntin akrobatik hareketler yapıcam derken löppp diye oturdun.

hiç mi utanmadın ?
Teker teker yollamaya başladı herkesi.
Survivor tarihinin en güçsüz erkek yarışmacısı.. ne bir hırs var ne de başka bir şey hiç ben bu sayıyı alacağım demiyor sürekli nagihan sen 2 sayı alsan atakan sen 3 sayı alsan kazanırız diyor insanda biraz kendine özgüven olur bunu da ben alacam de aa bee itici tip.. ancak polemik yapmaya çalışır başkada bir şey bildiği yok zaten.. kesinlikle birinciliği hak etmeyen kişilik.. bir de kendini yunusla yarıştıyor onun en ufak açını bulup yüzüne vuruyor.. yunusun performansı hakkında konuşacak en son kişi.. yunus bir de hırslı bunda o da yok.
Survivor'ı trolleyen adam. Trolleme gözü ile izleyince gayet komik ve sempatik geliyor.
serkay'ın davranışlarına karşılık veriyor diye bunu savunanlar, peki bunun kendisine hiçbir şey demeyen efendi gibi oyununa bakan ibrahim'in kilolarıyla alay etmesine, koşuşunu taklit etmesine ne diyecekler. 10 oyundan 1'ini alıyor, o 1 oyunu aldıktan sonra da havasında geçilmiyor, gönüllüler bunu kaça katladı hala konuşuyor yüzsüz herif. aslında asıl bunu destekleyen, adam gibi adam diyenlere şaşmak lazım.

edit: baktım da o anki tepkiyle biraz ağır şeyler yazmışım, o kısımlar düzenlendi.
Semihçiyim . Sadece oyun kazanmakla adam olunmuyo biraz karakterde gerekiyo ve buda Semihte var . Sevmeyenler prim yapmasın çıksın başlıktan ..
Cani yanmistir. Daha fazla acı çekmemesi için taşla kafasina vurulmalıdır.
Yarışmadan elendi mi merak edilen pan.
(bkz: semih öztürk adaya veda)
ibrahim'in taklidini yaparak tüm sempatisini yitiren, ardından kalp kırmanın bedelini ödeyen tv karakteri.

Yalnız yarışmanın asıl kazananı olacağı kesin. Artık diziydi, reklamdı yürür gider.
herkesin kalbinin ekmeğini yediğini bir kez daha gösteren ak partili birey.

bay bay semih. allah'ın dediği oluyor. görüyor musun ?
Hakkında 1000 den fazla entry bulunan yarışmacı. Insan gerçekten hayret ediyor. Birçok sanatçı hakkında bu kadar konuşulmadı. Dikkate değer konuşulacak neler yaptı bu şahıs bilmiyorum ancak kötü olanın bir işe yaramayanın sıradan olanın toplum tarafından nasıl yüceltildiğinin kanıtı herhalde bu adamdır.
ezilerek yenildiği ütopya'da final gecesi çıngar çıkarttıran, yenilgiyi hazmedemediği için biz beyoğlu noterliği'ne oyları tekrar saydırdık ve şampiyonuz diye boş yapan bir tiptir.

acun beye dava açıyormuş. hahahhhahahhhah. işsiz kalırsın semih canım. akıllı ol.
ameliyat diye diye kendini bıçak altına yatırdı sonunda.
O kadar eleştiri alıyor ki ortama girdiğim heryerde artık kim sorsa semihi destekliyorum diyorum.
reis kelimesinin tanımıdır.gizem kerimoğlu gittiğinde göbek atanlara ve onları şakşaklayanlara , geçen sene çok duygusal bir konuşma yapan murat için rol yaptı çıkarcı herif diyen tayfaya,her hafta birine yalakalık yapan deli yunusa koymuş adam gibi adam.
yarışmaya damga vurmuş ve zayıf bir vücut yapısına rağmen kıbrısın eşiğine gelmiş, fan kitlesini genişletmiş,birçok ünlü insanı kendine hayran bırakmıştır. kısacası yarışmadan çok kazançlı çıkmıştır.
https://www.youtube.com/watch?v=Lvt6CHHWuaA

Semih yaz 1890'a gönder
https://mobile.twitter.co...status/747489866309472257
(bkz: teker teker gidecekleer)
(bkz: bedel ödeyecekleer)
(bkz: taklaaacııı)
laf cambazı, laf sokma ustasıdır. işin ilginç yanı popülerliğinin korkusuna kimse sms'e çıkarmaya cesaret edememiştir. gücünü bildiğinden yükseldikçe yükseliyor egosu.

birinci olabilirdi, parmağı kırılmasaydı. oyunları oynamayan birinin birinci olacağını sanmıyorum.
Buraya kadarmış semih.ahaha.
yine elendi. olsun rkdşlr. adamın mesleği bu yani. yapabilecek bir şey yok. ha sevindim mi ?

https://youtu.be/OaZdLmNxUZc