bugün

(bkz: soğuk nevale)
"memeeeehhht sen sandım memeeeehhtt" dizelerini aklıma getiren oyuncu. severim sayarım.
ruhsuz, oyunculuğunu çok düz bulduğum, neden bu kadar tercih edildiğini anlayamadığım aktris hanımefendi.
sevgilileri ya yönetmen ya yapımcıdır. bu yüzden de tv'de sıklıkla görülür; oyunculuk adına matah biri olduğu için değil yani.. kendisi son olarak abdullah oğuz ile birliktedir.
yer aldığı dizi yine dibi görmüştür. (bkz: şüphe) içinde yer aldığı projelerin sıfırı görmesine rağmen sürekli ekranda olmasına şaşırdığım şahsiyet. ne iş abi demek geliyor..
yetenek fakirliğini şüphe dizisinde cümle aleme göstermiş olan zat.
madem oyunculuk sıfır ne demeye bu işe kalktın ya.
hamurunda talaş barındıran hatun.
adanalıdizinde mehmet akif alakurt ile yeteneksizlik üzerinde iddialı kapışmalarına şahit olduğum insan.
o dizi de yönetmen sahne süresini uzatarak, dizi süresini doldurmaya çalışmıştı da yine olmamıştı. yarım saat boyunca mal mal bakan kadın-erkek..
çirkin , itici , ruhsuz , insanı geren bir görünüşü var rahatsız edici.
şüphe dizisinin 6 bölüm sürmesinde donuk bakışları ve iticiliği etkili olmuş hatundur.
acı hayat ta ağlaya ağlaya kendinden nefret ettiren oyuncu.
dizilerde, filmlerde tek görevi ağlamak olan oyuncu.
alnı oldukça geniş olan, sanırım bu sebepten sürekli perçem, kakül gibi önlemler alan oyuncu. tescilli güzeldir aynı zamanda.
(bkz: lise defteri)
Bal köpügü gibi kadin sür ekmege ye birader.
güzel olduğu kadar, oyunculuğunu ciddi bulmadığım kişiliktir.
yeni dizisine kutsi ile başlamıştır.
hayırlı uğurlu olsun oyuncusudur.
hiç beğenmediğim oyuncu. sürekli kaşları çatık zorlama bir oyunculuğu var. ha bi de sanırım ya gözleri rahatsız ya da acı hayat'ın etkisinden kurtulamadı. gözler hep kan çanağı her an ağlayabilirim modunda.
sanırsam makyajsız hali makyajlı halinden çok daha güzel olan bir bayan. tespit ettim gülmekte yakışmıyor. buz falan diyorsunuz ama böyle daha güzel sanki. yani farklı bir güzelliği var. farklı bir havası.
yüzünde tek bir mimik dahi olmayan sözde oyuncu.
sırf alın olan kadındır.
(bkz: roketatar)

edit: serbest çağırdı.
yüzündeki soğuk ifadeye rağmen samimi gelen Huzur sokağının Feyzası...
somurtuk çirkin ve bir o kadar da uyuz bir sözde oyuncudur.
Mal gibi bir surata sahip olan ama çirkin demeye de gönlümün el vermediği şahıs.
ortaokulda aynı sınıfta olduğum kızın babasının kuzeniydi bu abla. ben anneme hep bunu anlatırım. "aa bak anne bu bizim sınıftaki kızın akrabası" en büyük başarılarımdan biri olarak kabul ederim bunu. tek korkum birgün annemin bundan bıkıp "yeter amnk anladım sınf arkadaşının dıdısının dıdısı siktir lan bu evden" demesi.