bugün

ölmüşse ölmüştür, yaşıyorsa yaşıyordur. yaşamakta olan altı milyar küsur insandan, ya da dün ölen on binlerce insandan biridir.

bizler için sadece bir nicknameden ibaret biri için burada destanlar yazan, duygu sömürüsü yapan ve sağa sola hakaretler yağdıran ilgi ve şefkat yoksunu öküzlerin dikkat çekme aracı haline gelmemelidir.
selene'yi ad ve soy ad olarak tanıyanların, acilen internette, intihar etmiş olabiceği gün ve sonrası günler için arama yapmasını şiddetle öneriyorum.

intihar haberleri basının temel haberlerinden birisidir. Atlanması ya da duyulmamsı zordur. Bir şans olarak denenmesi gerekir.
kimse kendi canına kıysın istemeyiz elbette ama bizim için pek o kadar önemli bir hadse değildir. sonuçta sanal alemin rumuzlarından biri yok olmuştur. dünyanın her hangi bir noktasında her hangi bir kişi şu an kendini intihar ediyor olabilir. kanımca bu başlık kilitlenmelidir. sonuçsuz bir taziye yağmuruyla karşılaşmamak için.
celebrity olmanın en sesli yolunu bulmuş uuser. öldüyse de allah rahmet eylesin de hiç yemedim valla.
(bkz: hıı nolmuş)
selin ezgin, facebook'ta profili var. siyah saçlı, kolsuz bir bodyle resmi var.
Onun arkadaş listesinde olup da online görünenlere, ona yakınlığı ve ulaşabilme durumu ile ilgili mesaj atıyorum. Ancak yardıma ihtiyaç var.
(bkz: allah rahmet eylesin)
önce çanakkalede bildiğim bütün hastaneleri aradım. selen sezgin isminde intehar etmiş hiç kimseni getirilmediği söylendi. sonra çanakkale merkez karakolunu aradım onlarda son zamanlarda intehar eden kimsenin olmadığını söylediler. eğer böyle bişey olsaydı mutlaka polisin haberi olurdu.
belki çanakkalede değilde başka ildedir diye merkez karakolu aradım. intehar eden kimsenin olmadığı söylendi.
umarım biri bizimle oyun oynuyordur, umarım kimse ölmemiştir.

edit: ismi yanlış yazmışım selen sezgin diye ama selin ezgin diye sordum her yere.
hiçbiryerde bulamadığım nar çiçeği rengini kendisinde bulduğum, inanılmaz güzel fakat bir o kadar da ufacık şişesi olan oje markası.
3 sürüşte bitiyor vicdansız.
şu mesajı atan kaan saygın da enteresan bi kişilik kanımca.

facebookta sadece iki arkadaşı var.

website ye ekşisözlük yazmış.

mert ak ve selin ezgin arkadaşları...

hepsi yeni üye olmuşlar.

toplu mesajı nereye attı allahaşkına?

kimlere yani???
komik duruma düşme pahasına aşağıdaki mesajı facebook'taki "Selin Ezgin"'in profilinde bulunan tüm listedeki kişilere yollandı.

"Selin Ezgin ile ilgili acil bir durum
Ben uludağ sözlük yazarlarındanım. Sizinde listenizde bulunan "Selin Ezgin"'de sözlük yazarı. Kendisine 2 gündür ulaşılamadığı için hakkındaçeşitli spekülasyonlar çıktı. Belki size de ulaşmış olabilir. Kendisine ulaşabildiğiniz bir telefonu veya ailesien ulaşabilecek bir telefonu ya da ona ulaşabilecek herhangi bir şey var mı acaba?

Yada şuan facebook'ta msnde onu tanıyan ve ulaşabilecek birileri var mı?"

Umarım komik duruma düşerim sadece.
kendisine en son dün gece saat 11.45 sularında kaan saygının profiline "güzel çıkmış" yazarken rastlandı. ben o kadarını biliyorum.

2 gün diye kim dediyse sallamışlar lan. dün gece de zaten burda görenler varmış.
Kusura bakmayın ama çoğu yazarın taziye yazmak yerine neden bu kadar basit bir işe girişmediklerini anlamıyorum.

Eğer sezin gerçekten bahsi geçen şeyi yapmışsa, işte bu neenledir. Azıcık ilgi.

ilgiye açız diye bağırıyoruz ama küçük bir ilgiyi bile birinsan çok görüyoruz.
Herkesin kör olduğunu söylüyoruz, ama kendimizden başlamıyoruz.

sadece 15 dakikamı ayırarak bu kadarını yapabildim. Ve şuan sadece yapabileceğim de bu. Taziye yazmak yerine bunu yapabildim. Merak etmeyin herkes taziye yazabilir.
(bkz: şok olmak)
(bkz: öldüğünden kendisinin bile haberi olmamak)

kendisi bizzat burada, ayakta, hayatta ve istanbul'dadır. şok etkisi geçtikten sonra olanları kavramaya çalışacaktır..
ulan sözlükte ölmekte zor ismis.
la kiz öldü desek * biz bu numaraları gördük diyenler g.t olmakla beraber binlerce taziye selene adina yakilan agitlar vs. ardindan tartismalar ölen kizin arkasindan neler demissiniz lan insan misiniz siz seklinde...
sözlüge oyun oynandigini veya yasadigini farzetsek * taziye entryleri silinmeye baslar simdi ahkam kesenler biz dememismiydik ,kitaplarimi okumadiniz mi gibi laflar etmeye akılları sira ayar vermeye kalkisacaklar selene yalanci gibi kalacak meydanda modlar ne yapacak görecegiz felan.
(bkz: ölüm sana yakismiyor sözlük)
tanim: sözlük yazarlarindan biri ne zamandir yok * bari kafa iznini kullansa idi de bi ise yaradigini görürdük.
(bkz: hadi hayırlı traşlar)
umuyorum ki yaşamaktan vazgeçmemiştir. vazgeçtiyse bile inşallah başarılı olamamıştır.
tanım: sağ sağlim ortaya çıkmasını dilediğim yazar..
"yaşıyo lan bu" yazarı... güzel prim oldu ama edecek laf yok. *
hortlak yazar.
an itabari ile facebook'ta selin'in bir arkdaşında, kaan saygın tarafından yukarıda da verilen mesajın geldiğine ancak konu hakkında kendisinin de bilgisi olmadığına dair mesaj gelmiştir.
nasil olsa ölecek yazari.
(bkz: taziyeleri icin)
zaten bu yazar yanılmıyorsam erkektir. e o zaman ismi selin olamaz. ölen kişi selin deniliyordu. selin'e allahtan rağmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ölmemiş yazardır. alın biyerinize sokun denilesidir.

durun! önce ben!
(bkz: selene sözlükten silinsin kampanyası)
(bkz: neler oluyor hayatta)