bugün

genellikle erkek kesiminde yüzde yüz görülen bir durumdur.daha is biter bitmez yarin arkadaslara neler anlatilacaginin plani bile yapilir.söyle giristim söyle kafokola aldim falan diye.nasil bir toplumsal baski ise yapilan en ufak bir geyikte diger elemanlarin sallama lan gibi gaza getirmesiyle en ufak ayrintilar bile ortaya acilir sacilir.hele tas gibi bir hatunla baya iyi bir geceyse yolda gelip gecene bile anlatma istegi duyulur.
ulan ne is be.sikiyorsa yaptigin (kendimde dahil)yaptigin osbirleri anlat.
komiktir, insan su içtiğini ya da yemek yediğini duyurmak ister mi ki? sexte en az onlar kadar doğal bişeydir, tuhaftır, ondan hoş görüp hıhı denmelidir yapana.
-bakkal efendi biliyo musun sex yaptım lan.
+ee tebrikler beyim.bi şey verim mi?
-ver bi ordan keyif sigarası.
+vay .bne.*
(bkz: kurbaganin kicina kamis sokup sisiren cocuk)
sebepler sonuçları bakımından incelendiğinde çözüme kavuşacak sünepe eylemidir.
bu kişi böyle mahrem bir şeyi neden başkalarına duyurmak ister?
gerekçesi gayet açık!
bu kişi ki , buna kişi demek de istemiyorum ama sonuçta bir hacim kaplıyor , bulunduğu ortamlarda eşinden dostundan böyle görmüş belli ki. belki burak kut denen hacim parçası komple tikiyiz isimli şarkısını çıkarmadan içinden hep bunu geçiriyordu... karakteri henüz gelişmemiş , bulunduğu veya bulunmak zorunda kaldığı ortamda her daim üzerinde hissettiği o gereksiz ezikliğin acısını çıkarırmışçasına belki de hayatında ilk defa yediği ve muhtemelen de ilk defa olması dolayısıyla beceremediği o boku herkese anlatma , hissettirme , gösterme , iletme gereği duydu... çünkü o ana dek o adam ezikti ve diğerlerine ''artık ben de adam oldum lan! dikkate alın beni bundan sonra!'' demenin bir başka yolunu da bu sandı belki. kıt kanaat , solunumunu ve yaşamsal faaliyetlerini zar zor idare eden o minicik beyninden geçti birkaç uyarı ve dedi ki ''madem bi bok yiyorum , kaşığımı da yanımda taşımalıyım!'' sonra bu sözün olayla ilgisi olmadığını anladı ve ağladı belki ne biliyoruz yani...

bu hacim kaplayan kitle, dahil olduğu çevrece bu hale getirildi. emin olun o çevre onu bu hale getirdi. bu gibi bir davranışı etrafa duyurmanın yapabileceği en büyük denyoluk olduğunu ona anlatacak veya hissettirebilecek birileri yerine , ''vay aslanım benim! nasıl çaktın lan? anlat bakalım...'' diyip ağzının salyaları akarak dinleme pozisyonuna geçen yalancı pileyboylar vardı. şeyimin pileyboyları! siz kimsiniz lan? hayatnız yalan anasını satayım...
dağılın lan!
boynu açık kıyafetleri giymeye özen gösterip, morlukları millete gösterme çabası buna örnektir.*
-oooo abuzer nerdeydin lan dünden beri çıkmadın dışarı.
*sorma ya bir rus düşürdüm hacı.
-eee.
*baba karı vantuz gibi imanıma iliklerime kadar kuruttu lan.dur durak bilmiyor doymuyor aq.
üçüncü şahıs-abuzer geçmiş olsun hastaymışsın dün gün boyu yatmışsın kardeşim.
*ee şey hı hı
-yalancı .bne.
bazen yalnış anlaşılır. seks kimileri için (türkiye'de çoğunluk için) tabudur. anlatılması ayıp ya da gariptir, ama erkek için güzel de olabilir. ama bir şekilde konuşulması her zaman rahatsız bir konudur. kimileri ise ailesinden öyle bir eğitim almaz. seks doğaldır, günah değildir ve yaşanır. böyleleri illaha ki or.pu ya da p.venk olmazlar, seks hayatı olan normal insanlar da olabilirler.

sonra bu iki kategorinin insanları çeşitli ortamlarda karşılaşınca anlaşılmazlık kaçınılmaz olur. teki sohpet ettiğini sanır, yaşadığı komik/değişik bir olayı paylaştığını sanır; diğeri "ulan .mına koyum herif/karı düzüştüğünü marifet gibi anlatıyo, duyurma merakı anam bu, kesin yalan" diye sinirlenir. ama tükiye'de bu tepki öyle doğallaşır ki, bu yazının yazarı da çoğu kişi konuşurken sırıtıp "şerefsizim duyurma merakı" diye kendi kendine salak salak oturur.
sevişmek gibi özel ve iki kişilik bir eylemi genele dökme çabası içine girmiş bir insanın yapabileceği en cinsel aktivite masturbasyon olacağından böyle bir gereksinime sahip insanın cinsellik literatüründe zayıflıklar vardır.

(bkz: ne dedim ben)
+lan mustafa ben bugun naptım bil. *
-ne lan yumurtamı? cokta severim.
+yaw ne yumurtası daha büyük düsün, iki kisi ile yapılan birsey.
-mantı? abouu.
+yaw bsg aklın fikrin yemekte allahın cezası. sex yaptım ben seeex.*
-banane lan senin sexinden, insan söyle yenecek biseyler yapar iftara.
+senin aq mustafa.

ramazanda anlatılmaması gereken olaylardandır sayet böyle heves kırılabilir.
*
gülünçtür. şu an gülüyorum hatta, orgazm sigaramı tam yakmışken, manitada yanımda uzanmış, öksürük krizine girdim, ilahi sözlük! hayır o değil niye güldüğümü izah etmem gerekecek şimdi.
sanırım kişiyle alakalı bir durum. yani, tü kaka olması, söyleyen kişiyle ilgili önceki düşüncelerimizden kaynaklanıyor. yani kadınları iyi anladığını iddia eden erkekler aslında "ben o kadar çok kadınla yattım ki" demiyor mu? ahmet altan çarpar adamı...
seks yapabildiğini * * duyurma isteğinden bile pis bir istek. pis pis kaka...
abaza olmadığını tüm cümle alem duysun, aktif sex hayatının var oldugunu herkes bilsin durumu.
burhan altıntop olma isteğidir, burhandan farkı yoktur kişilik ve karakter olarak. anlayın diye bu kadar görsel bir örnek verdim, e daha napim ben.*
-baba!! baba!! ne oldu biliyo musun ilk defa sex yaptım
- helal olsun benim aslan oğluma gel otur da anlat bakayım
- oturamıyorum ki baba kıçım acıyo...
kişi evliyse yaptığı bu iş çok büyük öküzlüktür, ayıptır, günahtır. eğer evli değilse, ego tatminini ve günahına şahit olanları artıran eylemdir.
böyle tiplerin ya beyni yoktur yada s.ki.
(bkz: görmemişin ilişkisi olmuş tutmuş çükünü koparmış)
(bkz: gecen gün yine sevişiyorum)
gerçekleşebilmesi ortalama 16-18 sene sürdüğü için, öncesinde ve sonrasında elizabeth'e mahkum kalınacağı gerçeğiyle yüzleşmek istemeyen bedenin olayı büyütüp efsaneleştirmesi ve bununla övünmesinin sonucu meydana gelen istek. farkında değildir ki herkesin yiyebileceği kadar sıradan bir halttır yediği.
Genelde ertesi gün ağır hareketler yapılır, sert bakışlar dağıtılır. (bkz: bel agrisi)
(bkz: alternatif seviştim deme yöntemleri)
sevistikten sonra sevgili ile dus yapmadan disari cikma istegidir. sevismeye ve ciftlere has o tapilasi kokunun tum otobus ve dolmusa yayilmasi bu istegi gerceklestirir, ciftlere karizma puani kazandirir.

- evladim surdan bir kisi uzatir... ayyy! sevismis bunlar!

edit: yavrum bugun sevismedim. 20 kusur saattir sozlukteyim ne sevismesi. gelmeyin hem hastayim, hatun gripti ordan gecti heralde.
havva durumu adlı filmde bir diyalogla bahsedlien olay

-abi dün bi kız düşürdüm,ordan gittik kızın evine
- eee..
-yok ya anlatmıyım gerisini
- ulan anlatmadıktan sonra seks yapmanın ne anlamı var
-haklısın dur anlatıyım..