bugün

görsel
çirkin diyen çarpılır. endamı yerinde. evet.
Filmdeki kırmızı kıyafeti ile olusan fiziği .. neyse.
işte bunlar hep wide-screen.
Behzat Ç. de oynarken ne kadar hayransam kendisinine Kardeş Payı ve sonrasında oynadığı rollerle o kadar uzaklaştım kendisinden, keşke Behzat Ç'deki gibi kötü oyuncu ama güzel kadın olarak kalsaydı.
" kocamla doğum gününde kavga edecek kadar bitik değilim! " demiş.

görsel

http://www.hurriyet.com.t...kelebek&utm_term=post
kapkalın kaşları erkeksi yüzüyle tüy dökücü krem reklamında oynayarak mide bulandırmıştır.
Behzat ç zamanlarında bi masumluğu olan ama acun medya ile gözümden düşen kadın.

Çıplak gözle yakından kot pantolon içinde dahi totosunu görse titreyerek boşalır. Lakin bu kadından midesi bulanmış beyefendinin.
Dua Lipa'nın zayıf hali.
Verse geri cevirmezdim.
fiziği sıfır
yüz güzelliği sıfır
sesi sıfır

itici ve rolleri beceremeyen oyunculupu sıfır olan boş bir insan.
karşılıklı bir bardak çay içmek istediğim tatlı kadın .
Aşırı itici.
Güzellik 5/10
Fizik 6/10
Ses 3/10
Oyunculuk 4/10

Yani bütün baktığında 4/10'luk vasat altı bi kadındır. Ha belki ruh güzelliği iyidir. Ama gel gelelim ki ruhlar aleminde de yaşamıyoruz. *
fena değil.
Eğer başıma bir iş gelmeyecekse hiç güzel ve seksi bulmuyorum kendisini. Hatta ses tonu beni iğreti ediyor.

Banka reklamında görüyordum bir aralar bu kadar samimiyetsiz olunmaz!
bir tek ben mi kadının yüzünü ve sesini seviyorum ya, bence muhteşem tatlı ve sempatik bir kadın.
Erkek versiyonu

görsel
Kardeş payındaki rolü ile hem sempatik hem itici olmayı başarabilen kadın.
bu kızın zayıflığı estetik.
kıyafetler üzerinde güzel duruyor. çıtı pıtı bir tip.
ülkemizde güzellik ve estetik anlayışı zayıf ve bu farkları anlayabilen insan fazla yok.
misal merve boluğur'un çok sevimsiz bir zayıflıgı vardır. kıyafetler üzerinde böyle güzel durmaz. beren saat'e hiçbir giydiği yakışmaz. gibi.
Aşık oldum lan galiba. Arif v216’da bu kadar güzel olduğunu anladım. Cidden fiziği de yüzü de çok güzel. Sesinde hem tizlik hem de bazen çok hoş bir tokluk var.

Benimle tanışmayı istemesini istediğim güzel Türk oyuncumuz, canımız ciğerimiz.
çirkinliğin sınırlarını zorlayan kadın.
Kocası vardır. Allah sahibine bağışlasın. Kardeş payında çok samimiydi. Severim kendisini.
fiziği güzel, yüzü bir tuhaftır. eyyorlamam bu kadar.
Başıma bir şey gelmeyecekse seksi bulduğum kadındır.