bugün

(bkz: türk dizileri)
(bkz: tanıtıcı reklamlar)
Acun'un yaptığı TV programları.. Reklamlar , flashbackler ile amacının ne olduğunu unuttuğumuz TV programları
sadece esra erol.
acun'un sanattan ziyade "bi ekmek parası" peşinde kaliteden yoksun kişi veya grupları çıkardığı, nadiren çıkan yeteneklerin yanında amelenin çoğunluk olduğu ses ve yetenek yarışmaları.
(bkz: doktorlar)
Guldur guldur' Dur.
yeni yayın döneminin başlamasıyla gece 12 ye kadar buralarda takılmama sebep olacak programlar.
flash tv bütün halaylı programlar. kendin gibi insanları bulmak için hayatı sorgulamaktır.
Küstüm show.
Seda sayan.
Akasya duragi. (Mesela ben bitsin diye dua etmistim.)
Deniz yildizi.
Arka sokaklar.
Pis yedili.
flash tv halaylı program, güldür güldür ve seda sayan.
tv programını geçtim bu flash ve vatan tv nereden veya hangi cins insanlardan reyting alıyorlar merak ediliyor tarafımca.
yeni yayın döneminin başlaması ile birlikte cevaplayacağım soru hedesi.
trt6.
entry burda
Adnan oktarin kediciklerle yaptığı program. Var mı izleyen abaza lan.
guldur guldur'dur.
sanki becerebiliyorlarmis gibi cok guzel hareketler bunlar'a ozentilik yapan bi program nesini izleyip guluyorsunuz anlamadim arkadas ?.
haftanın annesi sanırım programın adı.
geçen gün eve erken geldiğimde tv yi açtığımda gördüm.
4 yurdum teyzesi 2 küçüç çocuğu olan genç bir annenin evine gidip çocukların eğitimini değerlendiriyor. ama komşu teyze tadında kadınlar. kadının buzdolabını açtılar ve hatta bulaşık makinesini.. sonra da bıdı bıdı ediyorlar..
15 dk falan dayandım.
(bkz: tarihin arka odası/#23836703)
ulusa sesleniş.
kanal 26 daki 90+ programıdır.*
Coguna annelerimiz seklinde cevao verilebilecek sorudur.ayrica Esra Erol ve flash tv yi daha cok dedeler ve nineler izler.
kanal 7'deki, flash tv'deki tüm filmler, bütün günlük diziler. Bir de tabi akasya durağı diyecem ama izleyenlerden çok o dizide oynayanların hangi kafayla bu saçmalığı yaptıklarını aklım almıyor. Utanıyorum lan görünce.
türk dizileridir. evet. hepsi bok gibi. amerika dan netflix üyeliği aldım vpn takılıp izliyorum ohh mis.