bugün

erkekler çok iyi bilir ki sanayi tostu diye tabir ettiğimiz tostun damağımızdaki yeri farklıdır. tabi bunu fırsat görüp kendince nostalj ve Cihangir jinyusluğu yapmaya çalışan bazı tipler menülerine sanayi tostu eklemişler.

avokadolu sanayi tostu!

sanayide Tosta avokado koyarsan götüne vites, 417 lira istersen de kaportayı sokarlar evladım...

görsel
sanayi de lüks olmuş.,füme kırmızı et yada dil 1400 lira.(macrocenter),
ben 2004'de restoranda satardım, özel sipariş verilirdi bebek'te ki macroya gider duruma göre 200-230 gram alırdım.
bence vites kolu sert olur avokado denenmeli,şikatte olmaz avokado'da.

sanayi ne hale gelmiş.
sanayi derken? nerenin sanayisiymiş bu.
füme et özel bir ettir .
sandviçi göbek salata yaprağı,organik zeytin ezmesi ile yapılması gerekir.

füme dilli tostu bülent ersoy meşhur etmişti etiler'de bir büfe yapardı.

sanayi tostu gerçekten kavurma ağırlıklı olur. hatta ben kaşarda koydurmazdım kavurma tadını bozmasın diye.

sanayi tostlarında ağırlık yarım ekmektir .tost ekmeği az kullanılır.
geçen bostancı vergi dairesine gittim gelecek hafta da gideceğim.
orası bostanco oto sanayinin altıdır ,tostçu da kalmamış.inanın bir tost hakkını verirseniz 100-120 liraya ancak satılır.
levent ve topkapı sanayi de aynı.
topkapı sanayi'de alt girişte vardı bir tostçu 8-9 sene önce salçalıyapa4dı,tadından yenmezdi.

bu menüyü yapan plaza yumuşağıdır.

biz parasızları ütü tost paklar,allah tostçu mahmut'u cennete kabul etsin.
Bodrum sanayi beach burası. Normal.
Neden acaba ciddiyse gerçekten komik değil, eğer gerçekse çok absürt bir tost o zaman bu, Kullandıkları ekmek altın tozunamı batırılmış.
hangi sanayide füme et koyuyorlar mk. köpek etini yiyoruz çıkıyoruz sanayide.
arkadaşlar sayı çoğalınca açıklama yapma gereği duydum. entryleri okumuyorsunuz diye kısa yazıyorum, onu da okumuyorsunuz!

bu sanayide satılan bir tost değil, sanayi tostu adı altında bir restoranda satılan tost...
Ayıdan post, saniye tostundan da kahvaltı olmaz.
Muhtemelen bu uzay sanayi. 417 lira ne ayrıca? Tost lan bu tost.
Hangi sanayi orası ya.
demeden edemeyeceğim yine ya;

(bkz: fakirlere dert olmuştur)
tostun alnında sanayi yazıyordu sanırım...
içinde yedek parça falan vardır belki.
sanayi bodrum da galiba.

(bkz: sanayi tostumu yedim yazanede bekliyorum)
Sanayideki herhangi bir tostcuya gidip icine avakado koyun deyin. Tostcu o avaladoyu alip bir yerinize nasil monte ediyor gorursunuz.
Geçen haberlerde gördüm sanaiyi basmışlar esprisindeki sanai tostu olabilir. Sana iyi tost yersen.
Nişantaşı ya da Etiler sanayi muhtemelen.
bunlar kutsal iktidarı yıkmak için dış güçlerin uşaklarının yaydığı haberler.

kozan oto sanayide ömer ustanın karşısında ki (arabalı) tostçuda ütü tost 20 lira.

tavuk eti(sucuk) biraz kokar gibi ama kozanlı işte ne bulsa yiyor. kaşar yerine de haşlanıp kurutulmuş patates koyuyorlar.

sonra kozan il olsun tatavası, kokmuş bunlar.
hangi sanayi tostçusunda avakado varsa, avakado yetiştirenler derneği, bu abimizi behemahal açıklamalıdır.
Etiler sanayi.