bugün

en kısa zamanda süper lige gelmesi gereken takımların başındadır. umarım bu belediye takımları azalarak biter de adam gibi anadolunun özlenen takımları tekrar geri gelir.
kara günümüzU unutmadık, unutturmayacağız. sen şampiyon olana dek, soğan ekmek yiyip çiftlik'te bağıracağız.

kuzeyin kralı.
hakettiği yerin ptt 1.lig olmadığını bir kere daha ispatlamış anadolu spor kulübüdür. 20 ocak 1989 da şampiyonluğa adım adım ilerlerken,

http://www.youtube.com/watch?v=yhSe6_7OmsQ

25 yıl sonra,
http://video.uludagsozluk.com/v/samsunspor-106589/

bu da zoran tomic'in ağzından cihat akbel yazısı,
http://www.fotospor.com/yazi_elli-bes_148279

aslen her ne kadar şehrin yerlisi olmasanızda görüntüleri izledikten sonra boğazda bir düğüm kalır geriye. helal olsun sana büyük şehrin büyük taraftarı. içiniz ferah dursun kırmızı beyaz kara sevdalılar. şunu bilesiniz ki bu takım bir gün şampiyon olacaktır.

yaşa samsunspor.
gönüllerin şampiyonudur.
isminin karşılığı ise aşktır.

samsunspor için, autocad'le yaptığım solid bir çizim:
görsel
son dönemde tribün şovlarıyla parmak ısırtan takım. 3d koreografileriyle süper lig takımlarını kıskandırmaya devam etmektedir. 1461 trabzon maçı tribünden bir kesit.
görsel
memleketimin takımıdır.
13 maçtır yenilmeyen takımdır.aynı zamanda en iyi kareografi yapan taraftara sahiptir.önümüzde ki sene süper lig'de mücadele edeceğine inandığımız takımdır.
yenilmezlik serisini 15 maça çıkarmıştır.süper lig yakındır.
TARAFTARI E-BiLET KONUSUNDA GEREĞiNi YAPMIŞTIR. tarAftar gibi taraftarı olan takımdır.

görsel

henüz internet medyasında haberi patlamamış olsa da mutlak doğrudur.

(bkz: e bilet e hayır)
e bilet sebebiyle az sayıdaki taraftarına karşı karşıyaka maçına çıkmıştır.
yıllardan beri evinde tıklım tıklım tribünlere oynayan, kendine bağlı bir taraftarı olan karadeniz temsilcisi.
e-bilet'ten nasibini alanlardan, tıklım tıklım tribünlerden bomboş tribünlere. elbette ki suç onlar da değil, duruşları takdir edilesi.

nasıldı samsunspor tribünleri, lig farketmeksizin hatırlamak isteyenlere:
http://www.youtube.com/watch?v=wR9UKxF7b3E
süper lig'e yükselme maçlari oynayacak güzide şehrimizin güzide futbol takimi.

yaptiklari kareografilerle "dünya en iyi kareografiler" listesine girmeyi başaran muhtesem bir taraftara sahiptir. zor gününde bile onbinlere oynama şansini bulan sansli takimdir. biz şunu iyi biliriz ki "babadan ogula en büyük mirastir samsunspor" ve asla "biz bitti demeden bitmez"

burasi her degil şehr i samsun.
Yaptıkları kareografileri süper ligde bile yapamıyorlar... En ateşli taraftara sahip takım kesinlikle..
tüm gönlümle bağlandığım aynı zamanda yarın oynanacak olan play-off maçında başarılar dilediğim takım.
ankaraspor'la hafta sonu play off yarı final maçı yapacaktır.
yap lan bi güzellik de dök bizi sokağa...
ankaraspor ve abdullah karmil züppesi ile hesabı olan samsun'un markası futbol takımı.play off'ta ilk maçı 09 mayıs 2014 cuma ankaraspor ile kendi evinde. şehir kırmızı beyaza büründü. (bkz: yüreğini ortaya koy)
ankaraspor maçında yalnız bırakmayacağım takımdır.

sesim kısılana kadar bağıracağım, senin için kırmızı-beyaz.
süper lige çıkacak olan takımdır.
sevdiğim bir futbol takımı taraftarları güzel.
umarım sittin sene süper lig'e çıkamaz. nefret ediyorum amk bu takımdan. çıksa da eline hep beraber verir tekrar ikinci lige postalarız lig sonunda.

hadi şimdi samsunlular eksilerini versin. eksinizden korksaydık entry girmezdim amına koyim.
lokomotif takimlardandir.. onsuz super lig pek de super bi lig degil..
Angaramın bafileyecegi takim.

Angarali degilim. Trollemek icin geldim gidiyorum gunduz gece.
inşallah bir an önce kalıcı olarak stsl ye döner dediğim, futbol takımı. Karadeniz in en iyi taraftarının desteklediği takım.
Not: fenerbahçeliyim.
super ligde olmasi gereken takimlardandir. 2004 senesini bilen bir besiktasli olmama ragmen soyluyorum ki super ligde olmali. bi semt takimi kasimpasa bu ligde olmamali. taraftari olan samsunspor olmali. 20-30 taraftari olan ankaraspor olmamali mesela.