bugün

istisnasız philips den sonra bilgisayar ve telefon sektöründe piyasanın en dakdik ürünlerini üreten firmadır. şimdi tutup da eksik falan vermesin kimse işin içindeyiz biliyoruz. dandik işte yapacak bir şey yok.
hakikaten tasarimi guzel ama; kalitesiz telefonlar ureten marka.
sadece renksiz ekranlı telefonları dayanıklı olan, kalan bütün ürünleri çok çirkin ve kalitesiz; özellikle teknolojiden anlamayanların tercih ettiği elektronik markası. arada bir uygun fiyata yazıcısını, notebookunu %10 ucuza bulabilirsiniz ama kendiliğinden havaya uçtuğu zaman zararınız çok daha fazla olacaktır. ayrıca buldozer üreten bir firmanın oem parçalar da üretmesi, dikkat eksikliğinden kaynaklanıyordur. nitekim nokia, telefoncudur. o konuda özelleşmiştir ve iyidir. (bkz: organogenez)
bütün telefonlarını birbirine benzettiğim firma .
nokia'nın pratikte tek rakibidir lakin onca teknolojisine ragmen henüz nokia'yı türkiye'de alt edememiştir.
uzun yıllardır kullandığım, incecik süper telefonlar üreten marka. ayrıca güney kore markası olduğunu duyunca ayrı sevindim. *
güney koreli olduklarını öğrenmem ile beni şaşırtmış şirket. dokunmatik telefonları kraldır.
geçtiğimiz haftalarda üç boyut teknolojisine sahip yeni led televizyonlarını piyasaya süren firma.
Slovakya ve Macaristan'dan LCD tv lerinin kara taşımasını organize ettiğim firma. alıcısı vestel manisadır.
wave isimli cep telefonu modeliyle cep telefonu alanında kendinden bekleneni vermeyi başarmış firma. Ayrıca lap-top konusunda parasının karşılığını en iyi şekilde veren firmadır. R522 serisi gayet başarılı.
kore markasıdır.
pişman olmak istemiyorsanız bu markanın kızaklı telefonlarından uzak durun.
//sasırtıcı bir sekilde sony'rakip olan lcd leri her markayı tokatlayan bır markadır
müşteri hizmetleri "asla ama asla" telefona bakmayan teknoloji şirketi. isteyen deneyebilir: 444 77 11*. böyle rezalet bir anlayış görmedim ben. madem açmayacaksın o telefonu, koyma arkadaşım internet sitene. biz de boşa zaman kaybetmeyelim.
bu firmaya ait cep telefonunda kullanılan sözlükte ensest kelimesinin karşılığı olarak (bkz: kızılbaş) tabiri göründüğü için firmanın yetkilileri alevi çevrelerinde özür metni yayınlamıştır.alevilere yönelik tahammülsüzlük,yobazlık sistematik olarak içselleştirildiği bu gibi düşüncesizce başka vakalara rastlamamız mümkün.
görüntü teknolojisi konusunda vasatın da altındadır. satın almayın ve aldırmayın.
her ürünü mutlaka garantiyi ziyaret etmelidir.
şimdi cep telefonumu götüreceğim; ama telefon bana iki sene sonra geri döner diye korkuyorum.
elektronik alanında ne kadar başarılı ya da değil bilmem ama şöyle bir gerçek var; kendi adıma cep telefonlarını hayatta kullanmam, almam. eski parayla da delikli kuruş bile vermem, o derece.
tanım: marka olmuş isim.
kızaklı telefon alınmaması gereken telefon üreticisidir, ancak şöyle bir güzelliği de vardır ki garantisi bitmeden önce bozulur ve sizi servis ücretinden kurtarır.
uzun samsung, kısa samsung espirilerine maruz kalan marka.
elektronik teknolojisini (tv, kamera, cep telefonu, vs.) diğer markalara göre daha ucuza pazarlayan, türkiye dispiritörlüğünü Anadolu Elektronik Aletler Pazarlama Ve Ticaret A.Ş. nin yaptığı güney kore elektronik şirketi, lcd tv konusunda iyi olduğu söylenmektedir.
Ses kalitesi Nokia telefonlardan daha yüksek olan telefonlara sahip bir markadır kendisi!!!!!!!!
servis olayı koca bir sıfır olan firma. örneğin bir cihazınız bu markadaysa ve arızalandıysa servise gönderdiğiniz de 2 ay boyunca sizi parça bekliyor adı altında süründürebilmektedirler.

edit: 2 ay derken aslında 40 iş günü demek istedim.
lcd teknolojisinde öncülerden biridir, ayrıca teknolojiyi uygun fiatlardan satmaktadır. kamera, telefon, dijital fotoğraf makinesi gibi araçları diğerlerine göre daha uygun fiatlara alabilrsiniz.
samsung E-250 cep telefonu modeli ile gençler tarafından büyük ilgi gören markadır.