bugün

tripod mu alsam s3 mü alsam diyerek beni ikilemde bırakan telefon.
öyle de dengeli bir insanım işte.
fiyatının ucuzlamasıyla beraber bir fiyat performans ürünü olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir zira s4ten pek farkı yok ve tasarımı daha iyi.
görsel
götte patlayan telefondur.

"isviçre'de Fanny Schlatter isimli genç kızın sağ cebinde taşıdığı Galaxy S3 durduk yere, çok hızlı bir şekilde ısındı ve ardından güçlü şekilde patladı."

http://ekonomi.haberturk....er/859468-cebinde-patladi
Clash Of clans adlı oyun olsa tadından yenmeyecek bir telefon olurdu, ama olsun yine de performansı çok tatmin edici bir telefondur. Clean master isimli programı kurduğunuz zaman telefonun performansi ciddi anlamda artıyor, program periyodik aralıklarla ram i bosaltiyor telefonun sismesini ve yavaşlamasini engelliyor...
Belki s4 daha iyi ama samsung un efsanelesen telefonu s3 tir. Bende de var ve cidden saglam makina.
amcamın bir tanesine sahip olduğu telefon. ikide bir bluetooth hatası veren dandik cihaz.
hala fiyatı biraz olsun inmemiş telefondur. yani 3-4 aydır fiyatında inme yoktur. galaxy s4 ve mega'ya rağmen.
Şarj süresini uzatmak isteyenler için juice Defender ültimate isimli programı şiddetle tavsiye edebileceğim telefondur, 8 aydır kullanmaktadır ve telefondan çok memnunum.
hala gideri olan telefon.
almayın efenim ben böyle bir yanlış yaptım siz yapmayın.
telefonu kullanmayı bilmeyen. hesap makinesi kullanırken bile zorlanan çoluk çocuğun elinde samsung'un fiyat ve satış politikası yüzünden heder olan akıllı telefon. isteyene istediği şeyi yapar videoya çeker göt oluşunu saniyeler içinde paylaşırım.

beklerim...
1150 lira fiyatıyla, s4 e tercih edilmesi gereken telefon. Ha gözüme sayfayi hareket ettireyim falan derseniz onu bilemem ama
Samsung firmasının ürettiği en iyi telefondur. Çok kullanışlı ve pahalıdır. Galaxy S4'ün bir alt modeli olmasına rağmen daha çok tercih edilir. Android işletim sistemlidir fakat ülkemizdeki ergenler Subway Surfers oynamaktan bu tarz özellikleri heba etmektedirler.
1150 vereciğine git ıphone 4s 2. eli 1100 liraya al . zaten s serileri hatta samsung bi iphone değeri yapamaz . benim tavsiye etmiceğim bir telefon. seven vardır orasını bilemem.
Görüntü kalitesi düşük telefon. Ekran kararık gibi. insana kasvet veriyor.
ortalama bi' şarj süresi olmayan telefon.

bi' bakmışsın 1,5 saatte şarj oluyor, başka bi' seferde 3 saat. 5 saati gördüğüm de oldu, çok garip. prizden de kaynaklanıyor olabilir, bilemedim.
kızılayca dağıtılmaktadır.
note 2 nin yanında nokia 1110 dan farksızdır. forever note 2.
samsung'un ayda bir telefon çıkarıp kaliteyi düşürmesinden mütevellit hala samsung'un en iyi telefonudur. çünkü üzerinde aylarca çalışılmıştır diğerleri gibi yalapşap piyassaya sürmemiştir. ayrıyetten fiyatının 1100 lira civarına düşmesinden ötürü amiral gemi konumundan çıkıp tam bir f/pürünü olmuştur. alanındaki en büyük rakibi lg nexus 4'tür.
çok ama çok fazla düşme potansiyelinin olduğunu düşündüğüm akıllı telefon. alalı 9 ay kadar olmasına rağmen en az 15 defa düşürdüm. ve evet tüm camı çatlaklarla dolu.
alinmamasi gereken telefondur , zira rami yetersiz kalacaktir.
gayet memnun olduğum samsung ürünüdür.
sadece düşme konusunda korku yaşattıran, geri kalan bütün uygulamalarda dört dörtlük telefon.
Buyuk ekrani ile kitap okuyabildigim, altyazili dizileri rahatlikla izleyebildigim, makaleleri pocket programi ile arsivleyip okuyabildigim, gelen resmi evraklar ile onemli evraklari tarayarak arsivleyebildigim, digiturk play ile lig maclarini izleyebildigim, youtube ile costugum, whatsapp ile mesajlastigim canim telefonum. Android bazen can sikabiliyor ama olsun.