bugün

Dünya'nın en iyi telefonudur. Net. Ancak handikap olan bir şey var, google'ye yani android'e bağımlı olması. Yani Apple gibi bir iOS'a sahip değil samsung. Dolayısıyla android'in başarısının düşmesi demek samsung'un başarısının düşmesi demektir. Ayrıca zengin uygulama içeriği gerçekten farklıdır. Ancak unutulmaması gereken bir şey'de bugün smartphone'lerin sahip olduğu çoğu uygulamanın apple'ye ait olduğunu bilmemiz lazım.
yazılımsal bir sebeple arada canı istemeyince orjinal şarj aletiyle prizden şarj olmayan telefondur. usb'ye takarsın şarj olur. alır başka telefonun şarj aletine bağlarsın şarj olur. kendi şarj aletine ölü taklidi yapar. 1 saat sonra denersin hiçbir şey olmamış gibi şarj eder. çok oyuncu makina vesselam.
kendinden neredeyse 1 sene sonra çıkan, güyya en kaliteli merceklerin adamı olan sony nin xperia z sinden daha iyi resimler çeken alet.
ben demiyorum siteler diyor.
süper telefon. tanımı yaptıktan sonra bir sorum olacak s3 sahiplerine:
yahu şimdi bir turkcellde 1300 lira diğerinde 1450. hangisine güveneceğim.
ikincisi, bende htc chacha vardı o şarjı su gibi içiyordu, bunda da aynı sorunla karşılaşır mıyım?
üçüncüsü, root falan deniyor, o ne? Ipod touch'ıma jailbreak yapmışlığım var ama inanın root ne bilmiyorum ve android konusunda hiçbir bilgim yok(chacha'yı sadece whatsapp için kullanıyordum)

sözlük yazarlarının yardımına muhtacım...
wifi ile kullanmayi dort gozle bekledigim makine. 6 aydir kullaniyorum ancak afganistan'da wireless olmadigi icin henuz muhtesem hiza erisemedim. o yuzden internet hizini cok merak etmekteyim. diger taraftan bakacak olursak uygulama genisligi acisindan uzerine tanimam. note 2 yi telefon olarak gormuyorum o ayri... sarj muhabbeti ilk gunden sorun. telefon akilli ama sarji salak. bu konuda sanirim cesitli teknoloji marketler cozum sunuyor (daha yuksek voltajli bataryalar, sarj edebilen telefon kiliflari,vb.). simdiye kadar ne yapmak istediysem yok demedi kendisi. hepsine eyvallah cekti ustelik sorunsuz yerine getirdi... en guzeli de zorlu gecen 6 aylik surecte her zaman yanimda olmasi... seviyorum seni s3. aylevye.
güzel telefondur.2 metre gibi bir mesafeden birkaç defa düşürmeme rağmen ekranı bile cizilmedi.android 4.1.2 ile kullanıyorum ve donanımının hakkını veriyor.
yaklaşık olarak 150 ye yakın uygulama indirmeme rağmen hızında düşüş olmayandır.
candır.
1 aydır servisten gelmeyen telefonumun markasıdır. şarj sorunundan çektiğim kadar başka bişeyden çekmedim. bir de ısınmaya başlamıştı ki evlere şenlikti halimiz. ama yine de aşkla bağlandığım telefondur onun yeri ayrıdır. gelse de artık hasret gidersek.
Şarjının az gitmesi dışında her şeyinin mükemmel olduğu, aldığım günden beri hiç pişman olmadığım telefon medelidir.
Pil omru hayli uzun olan sahane telefon. Kamerasi ve ekranina diyecek soz bile bulamiyorum.
yazilimi vs.si rezil olan telefon. 1 yildir kullaniyorum hicbir sey yoktu son 1 haftadir kitlenip kaliyor ansizin. reset manyagi oldu hala ayni.. sanirim room-root yapilmasi lazim aksi halde sinir sahibi bir insan olacagim.
Henüz bir aylık 2. El ürünü 700 tl ye alacagim telefon
dediği gibi temiz ve yıpranma olmamışsa
hayırlı olsundur.
geçen ekim'den beri sorunsuz kullandığım ancak son bir haftadır saçmasapan takılmaları ile beni çıldırtan telefon. rom kursam garanti kapsamından çıkacak, kurmasam sinir harbine devam.
"Kızılay mı dağıttı" diye bir tabir vardır ya, bu sözü fazlasıyla hakeden telefon. Fakat göze çarpan bir detayı belirtmek istiyorum; bu telefonu kullananların %20 lik bir bölümünün ekranı çatlamış vaziyette. ekranı çerçeve tarafından korunmadığından ötürü olsa gerek, bu telefonu kullananlara tavsiyem slikon kılıf kullanmalarıdır. Fakat fazla da abartmayın. Slikon kılıf, ekran koruyucu, kapaklı kılıf birarada kullananlardan olmayın. O kadar para verip aldıysanız telefonu sadece slikon kılıfla kullanın.
4.2.2 güncellemesi pazartesi gelecek telefon.

https://twitter.com/SamMobiles
iphone kullanıcısıyım ve çok memnundum. s3 hediye olarak geldi bi kullanayım dedim ama lanet gelsin telefona. ya arkadaşım sokim senkron olayına. rehberi açıyorum bin tane isim. facebook kişisi, google kişisi, wassap, tango, viber bilmem ne falan filan. bu nasıl bi mallık anlamadım. yetmedi birde bunları kaldırmaya çalışıyorum. yapamıyorum da çünkü bilmiyorum nasıl ve nerden oldugunu. yardım sever arkadaş varsa bunu da araya sıkıştırayım. rehberimden google ve facebook kişilerini nasıl kaldırabilirim?
her sokağa çıkışımda en az bir kişide gördüğüm telefon.
Almıyorum lan diye atarlandığım telefon. 774 lira maaşla 3 çocuk büyüten adamlar bile kullanır olmuş. 64 ay taksitle mi veriyorlar nedir, Kızılay afet bölgesinde dağıtılan kumanya gibi her 3 kişiden 1 inde bulunan cihaz.
geçen otobüste tahmini 10-11 yaşlarındaki bir çocuğün minicik ellerinde gördüğüm o ellere oranla koskocaman olan telefondur. aynı esnada annesi de iphone telefonunda bir şeyler kurcalamaktaydı.
An itibariyle resmi Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesinin sızdığı ve indirilebilir kılındığı artık daha akıllı telefon. http://www.mobil13.com/sa...ndirebilirsiniz-1600.html adresinde yenilikler ve kurulum dosyası yayınlanmış.
bataryada hafif bir isinma haricinde sikinti yasamadigim telefondur. bir de gozlemledigim kadariyla iphone ve samsung destekcileri yolda karsilassa kanli bicakli kavga cikar haci.
evet samsung cok iyi isler cikariyor ama su malzeme dandikligini birakip daha ciddi tasarimlar yapmasi gerekiyor artik. en son galaxy s2 de vardi iyi malzeme sonrasi oyuncak konseptine döndü.
bu cihaz elimdeyken heran dusup kirilacak hissine kapiliyorum. ele oturmuyor, guven vermiyor. ama tam bi canavar o ayri mesele.
779 tl ye gördüğüm telefon.
s4 çıktığından beri pabucu dama atılası telefondur.üç beş kuruş fazla verir s4 alırım.
Ne telefonmuş yaza yaza bitiremediniz mk alın kullanın ibneler.