bugün

Bi zahmet paramızı iade etse iyice cılkı çıktı apleden hoşlanmıyorum samsungcuyum ama bu sefer bokunu cıkardılar.senede milyon tel üretirse olacağı bu. Şimdi gelde güvenip samsung al bi daha.
satışı durdurulan telefon.
https://youtu.be/1wlt3aG6CK0
patladı gitti.
üretimine son verilmiş sorunlu telefon.
Bir yetkili Galaxy Note 7 üretimine son verilmesinin şirkete 17 milyar dolara patlayacağını açıkladı.
samsung'un piyasa değerini 17 milyar dolarlık düşürme yaşatmış telefon.
--spoiler--

Samsung Türkiye üretimi durdurulan Galaxy Note 7 telefonların değişim programını açıkladı. Buna göre değişim programı 18 Ekim 2016 tarihinde başlayıp 11 Kasım 2016 tarihinde sona erecek. isteyen telefonunu başka bir modelle değiştirecek veya para iadesi alacak.
http://www.sozcu.com.tr/2...ogrami-duyuruldu-1448809/
--spoiler--
Samsung şirketinin batarya problemi sonucu telefonları toplaması ve 17 milyar dolar şirketin zarara girmesine sebep olan cihaz .
(bkz: samsung merkez patlıyor herkes)

iyikide almadım rezil olurdum. umarım tez zamanda toparlar bir adetine sahip olurum.
obama bile eleştirmiştir.
(bkz: barack obama nın note 7 ye gönderme yapması)
S6 edge telefonum var. Bu telefondan sonra s7 ve note 5 cikmisti note 7 kadar sevmemistim onlari ama note 7 cok guzeldi fakat olmadi.samsung seneye daha saglam bi telefonla gelecegi kesin ama.
yakında 2. el sitelerinde görürüz bunu patlama yapan telefon, efsane piyasada bulunmayan telefon gibisinden ilanlarla. olmaz demeyin bura türkiye.. bence elinizde birtane varsa geri vermeyin özellikleride çok kimsedede bulunmayacağından iyi fiyata okutursunuz ilerde altın gibi değerlenir.
Samsung, Galaxy Note 7 için bir güvenlik güncellemesi sundu
--spoiler--
Satışları ve üretimi durdurulan Galaxy Note 7 modelleri, Samsung tarafından geri çağırıldı. Ancak birçok kullanıcının telefonu iade etmek istememesi şirketi zora sokuyor.
Samsung da bu sorunu, Galaxy Note 7 için gönderdiği güncelleme ile çözme arayışında.
BATARYA IÇIN YAZILIM GÜNCELLEMESI
Samsung, Galaxy Note 7 modellerinin bataryalarındaki sorun sebebiyle patlamalarından dolayı yaklaşık 2,5 milyon cihazı geri çağırmıştı. Buna rağmen birçok kullanıcının cihazlarını iade etmeme niyetinde olduğu ortaya çıkmıştı.
Hal böyle olunca Samsung, Galaxy Note 7'ler için 31 Ekim itibarıyla batarya odaklı bir yazılım güncellemesi sunacakları açıklamasında bulundu. Bu zorunlu güncelleme ile cihazların batarya şarjı sadece yüzde 60 oranında doldurulacak ve cihazların batarya süresi 1 günden fazla gitmeyecek.
Samsung, kullanıcıların yaşayabileceği riskleri bu güncelleme ile bir nebze olsun ortadan kaldırmaya çalışsa da halen kullanıcıların Galaxy Note 7'lerini iade etmeleri talebini de yineliyor. Şirketin Eylül ayında da cihaz değişimleri öncesinde Avrupa için böyle bir güncelleme sunmuş olduğunu hatırlatalım.
--spoiler--
tam olarak apple in istediği koz. bire bin katarak samsung patlıyor alma sakın algısı oluşturuluyor. başarılı da oluyor.
satışlarının durdurulması, iPhone 7 ve LG V20 modellerine yaramıştır.
http://www.sozcu.com.tr/2...phone-7ye-yaradi-1466051/
Samsung'un sorunlu telefonu Note 7'lerin uçaklara alınmaması kararının ardından şirket havaalanlarına destek noktaları kurdu.
http://www.sozcu.com.tr/2...oktalari-kuruldu-1467114/
samsung un resmi sitesinden yayınlanan bir bilgiye göre de bu telefona sahip olup geri çağrılma sebebiyle iade eden müşterileri için seneye çıkacak olan note8 ve galaxy s8 modellerine yarı fiyatına sahip olabileceklerini duyurdu fakat bu kampanya ilk olarak korede geçerli olacak, ilerleyen zamanlarda tüm ülkelerdeki müşteriler için geçerli olacak.
samsungu bitiren akıllı telefon. iphone çok daha kıymetli oldu. 24 aylık note 4 ün taksiti bitince iphone 7 alıcam 32748320740 ay taksitle.

merak edenler için extra bilgi, parasızlıktan evin tavanı hala akıyor.
yazık oldu...
görsel
samsung'un 2016 ya dair en çok unutmak istediği şey olabilir.

görsel
yangına sebep olabileceği uyarısı ile uçaklarda açık bulundurulması ve şarj konumunda bulunması yasaklanmış telefon.
Samsung'un son bombası.
Sıfır aldığım Samsung S6 Edge Gold cihazımı 1,5 yıldır kullanıyordum birgün cihaz elimden düştü ve ekranı kırıldı, yan sanayi ekran taktırdım ama cihazdan resmen soğumuştum. yeni cihaz arayışı içindeyken note 5'e baktım, aslına bakarsanız kavisli telefon almak istemiyordum bu yüzden note 5'e yönelmiştim fakat renk seçenekleri hiç hoşuma gitmedi, gold renkte çok parmak izi kalıyordu, beyaz telefonları da ben sevmiyorum, note5'in koyu rengide dandik bir lacivertti, neyse almadım bir süre S6 Edge'e devam dedim, sonra note 7 çıktı, cihazı inceledim gerçekten tasarımı çok şık ve özellikleri işe yarar bir telefon olarak notunu verdim.

S6 Edge'i 1300 tl'ye saydırıp 3550 tl'ye note 7 aldım, cihaz her anlamda beni cezbetmişti yaklaşık 2 ay kullandım sonra o patlama haberi çıktı, ardından değişim programı yayınlandı, bugün yarın derken değişimi de bir süre salladım bir gün haberlere bakarken değişim yapılan yeni note 7 cihazında patladığını okudum, baktım olacak gibi değil çağrı merkezini arayıp cihazı iade edip paramı geri istediğimi söyledim. en yakın Samsung mağazasına cihazı bırakmamı istediler, cihazı faturası ile bıraktım param hesabıma 5 günde geçti.

Cihazı bırakırken resmen dumur oldum, tam kullanabileceğim nitelikte bir cihazdı en az 2 yıl kullanırım diyordum, mesela S6 Edge kullanıcıları bilirler, kavislerden dolayı sıklıkla kullanım zorluğu yaşanır, tutarken cihazı kolay kavrayamazsınız, parmaklarınız aşağıda ekrana değince alakasız yerlere girer bu tarz sıkıntılar note 7'de giderilmişti, note 5 gibi kaba saba bir cihaz da değildi onyx black rengi gerçekten çok asil duruyordu ama kullanmak nasip olmadı...
görsel