bugün

doğduğum büyüdüğüm yer hala ordayım güzel şehirdir.
Hasretine artık dayanamadığım şehir, galiba geri döneceğim.
Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık on altıncı şehri.
bir gunu daha vahset taciz tecavuz uclusunden biriyle gundeme gelerek kapatmis sehir. malesef bir doktor hastahanede vurulmus. yogun bakimda kendisinin onlu yaslarda cocuklari bulunuyor. allah cocuklarina bagislasin.
Mükemmel güzellikte ki şehrim.
atakumdan bandırma adlı kırık dökük bir kayık kiraladım
limana kadar ağır aksak kürek çektim
sonra da
"sana ayak basmaya geldim samsun!" diye bağırarak heykelin oraya yaklaştım.
şimdi erzırımda kongredeyim
beklerim, benim canımı sıkmayın.
Türkiye'de yaşanılacak şehirler arasında ilk 3'e girebilecek potansiyele sahiptir. Hani memleketim diye demiyorum. Merkeziyle, ilçeleriyle, köyleriyle.. Ah bi de iftar istanbul'dan çok daha önce ol.. Her neyse aklım yine mideme kaydı.
atakum candır. Buyrun bekleriz.
Plaka kodu 216 olmalı bence.
ATAMIN NEDEN ORAYA ÇIKTIĞINI HiÇ ANLAMAMIŞIMDIR BENCE ORDUDAN BAŞLAYACAKTI iŞE BAKTI VAPURUN YAKITI BiTiYOR ÇEKTi KIYIYA.
Ozledigim sehir. Saf asiklarin yogunlukta oldugu, anilarimi susleyen insanlarin yasadigi sehir.
türkiye'nin texas'ı.
kızlarının çok güzel ve evlilik için gözünüz kapalı olarak evet diyebileceğiniz, hayatın megakent tadında yaşandığı küçük istanbul.
samsun için sıradan entryler bunlar.
5 ay sonra yeniden yollarına düşeceğim şehrim. Ailem arkadaşlarım, özledim hepsini..
Sbag geliyorsa tadı kaçacak şehir. Bi sen eksiktin yumoş.
King of the north'dür.
Sbag gel bebeğim. Yeşillendir beni.
herşeyin sıradan olduğu şehirdir.
Vezirköprü diye allahın belası yobaz cenneti bir ilçesi olan şehir ve maalesef ailemin memleketi, benim değil. Esasen atatürk'ün şehri olmasına rağmen zamanla aşırı yobazlaşmıştır. Diğer allahın belası ilçeleri için (bkz: kavak) (bkz: ladik) (bkz: havza)
3.sayfa haberlerine dikkat ederseniz en çok taciz, tecavüz, ırza geçme haberleri gelen şehirlerden birisidir. Diğerleri için (bkz: çorum) (bkz: kastamonu) (bkz: çankırı)
günah şehri olarak bilinir. evet.
bir samsung kadar albenisi olduğunu düşünmediğim, karadeniz şehri.
la sera akça abat köftecisi çiftlik Atakent kurupelit kimlik kontrolü paraşüt dağ deniz biletli bahar şenliği öğrencilik yılları ...
bugün akşamüstü istanbuldan otostopla gitmeyi planladığım şehir. şans dileyin bana.
(bkz: King of the north)
buram buram am kokan şehir.