bugün

(#994882)fake nick'i pafküf olan yazar. * *
bacım. güzel insan. çaylak ayrıca aynı ben.
hala bana gelmediği için çaylak yapıldığını düşündüğüm yazardır.
neden hala çaylak olduğunu anlayamadığım yazar.
"amerikan başkanı dahil herkese haber verin çaylak oldum" diye mail atmış az evvel. üzgünüm sallycim. ben 'hiç' bir yazarım, sana faydam dokunmaz. hem yaraşmış da çaylaklık. cadı seni!

-şimdi sen benden daha az mı maaş alacaksın? heehheee!
hakkında bu kadar entry girildiğini görünce çaylak oldu sandığım yazar kişisi..
işte geldim burdayım yazar!

çaylaklık zamanlarımda çok şey öğrendim. gerçek dostumu gördüm. dostum sandığım, meğer düşmemi bekleyen totoşları tanıdım.
başta bana ilk çaylaklık haberimi veren oumar kişisini sevgiyle selamlamak isterim. şimdiye kadar tanışmamış olmaktan gurur duydum. nifak tohumları ekmekte üstünüze yokmuş bayım! pes! kına gönderecektim ama mısır çarşısı uzak.
deep'e gelince, yokluğumda çok kitap okumuş duydum. fakat ne bir atlet gördük, ne iki dal sigara, allah'tan ben giderken bol bol don koymuş anam çıkınıma. bir de kıçıyla güldüğünü ısrarla belirten mesajları var tabi. onlara hiç girmiyorum. sana tek bir lafım var deep; köylü milletin efendisidir!
aktiflora; sen iyi bir insansın yavrum. en azından neden hala çaylak olduğumu merak ettin. sen ilerde büyük bir insan olacaksın. evet büyük.
ümit sana diyecek hiç bir şeyim yok. dur ama bir iki bir şey çıkar. ne lan öyle pafküf aracılığya dalga geçmelere teşebbüsler, özel mesajdan dil çıkarmalar falan. kopsun o içine kaçasıca dillerin. pisslik!
atan alır spor; yılan gibiymişsin. atılasın da alınamayasın inşallah.
(bkz: bol nick bulunduran entrylerin şukela olması) sorunsalı olmasa daha kimler var listede. hayır, şukela sevmiyorum.
son olarak kader arkadaşlarım mey ve cedric'e de selam ederim.
o çocuk sınavına yetişmiş mi peki?
tanımıyorum kendisini. Tanımak için hangi kanallara başvurmam gerektiği konusunda yardımcı olabilecek arkadaşların yardımını geri çevirmeyeceğimden şüpheleri olmasın. Anladığım kadarıyla Ahmet San tadında organizatör bir şahsiyet.
14 aralık 2006'da çaylak olan yazarların, çaylaklıktan kurtulma sürelerini geciktiren yazar. yok kendisine ulaşmakta zor, iletişim kuramadık. modlar orada "entrylerinizi silene kadar çaylak kalacaksınız" diye mesaj gönderiyor, sadece kendisinin entryleri o başlıkta kalıyor. ama yinede bursa ile bağlantısı vardır, severiz sayarız.. hatta hemen sayıyorum 1-2-3-4-5... *
14 araık toplu çaylaklık dönemimizi uzatan yazar. yok kardeşim entrylerini ben silecektim öyle böyle değil. takmış çocuk okula gitti mi gitmedi mi diye. terbiyesizin önde gideni.*
az evvel sahsımın altına yazdıgı yorumdan sonra o yazdıgına ragmen teşekkurlerimi sunmusumdur ozel msj yolu ile. cevap olarak hadi bak sen de bişeyler yaz ki sol frame de gozukmek istiyorum diye msj gelince soke etmistir beni. bu kadar olmaz ki. *
sözlükte çaylak olduğu yetmedi, hayatta çaylak olacak olan yazar. * *
edit ler girerek üste çıkmaya çalışan yazardır. bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır. * ayrıca (bkz: çevir kazı yanmasın)
polime girilmesini tavsiye etmediğim yazar.
kendisini ailecek severek takip ediyoruz. *
kendisiyle polime girmek istediğim yazar.***
bizim evin hallerindeki rollerden biri.
boyle cok burnu havalarda bişi. *

tekrak çaylak olmasını dort gozle bekliyoruz.* *
"ne oLuyor Lan burada" diyerekten içeriye hızLı ve asabi bir giriş yapıyorum.. saLLy bir sorun varsa söyLe.. eLimde ekmek bıçağı var doğrarım ALLahıma!!!..

tanım: ingiLizce öğrenmek için çaba gösteren yazar.. *
"sana sinir oluyorum. açmak istediğim tüm başlıkları sen çok önceden açmış oluyorsun" sözünü ağzına tıkmak istediğim yazar.
(bkz: hemhal)
peki bu ne? bunu benden önce açmışsın.
kendini ud çalmaya adamış musikişinas insan.
kendisine internetten albüm doldurup yollayacagım şahıs.
belli ki yapmış bir kaç şarkı, vermiş internete, tutmamış. *
(bkz: kıllı battaniye)
bir espri bombardıman filosuna sahip, hergün 25 kat inip çıkıp acı yok rocky diye attığı naralarının istanbulu salladığı kandilli rasathanesinde richter ölçeği ile tespit edilen, istanbulun su sorununu gördüğü kanal tedavisi ile çözebileceğini hatta arta kalan su heba olmasın onu elektrik enerjisine dönüştürelim gibi yüzyılın en önemli projesine imza atabilecek ve kendisini tanımaktan mutluluk duyduğum güzel insan müstesna kişilik.
karışıklı içtiğimiz çayın tadı damağımdan, çektiğimiz sigaranın dumanı burnumdan gitmedi ama, kendisi gitti bursalardan...ne çekirgenin tepesindeki evi unuttuk, ne oraya tırmanışı nede pervini elifi ama , kendisi gitti bursalardan... yapacak çok vardı, söylecek çok şey, bak kardeş, sigara bitti, çay bitti ama, kendisi gitti bursalardan.