bugün

ben bu yazar'a.. evet işaret parmağım iLe de pekiştiriyorum.. bu yazar'a yukarıda ki entrymi girerken bu yazar 1000. entrysini girmiştir.. bu yüzden bir entry daha girmek durumundayım.. 1000. entrysini tebrik ettiğim yazar.. *
1000hudar ol evladım
(bkz: charsamba)
etrafında, hayatında ve hatta üye olduğu sözlükte dahi yalakaları olan ikinci nesil tanımadığım-okumadığım yazar.
-yalarım!
--o ne ki, ben yutarim, suyunu icerim hatta...
-iğrençsin, okumuyorum tanımıyorum seni.
bana ağır ithamlarda bulunmuş, pafküf kişisini de yanına alınca bir anda gücü yerine gelmiş, cesareti artmış, merhametli anıma denk gelip sayıp dökmüş yazardır. koko'dan korkmasam karşılık verirdim de, adam kocaman, bir de kuzeniyle dolaşıyorlar, korkuyorum. bu seferi saymayız, bir dahakine takımını da al gel, dibine kadar çip göbeciklerimizi atacağız dediğimdir. ayrıca sıcak sohbet, soğuk içecek yalan oldu kız.
kardeşime gözdağı veren, tehtid unsurLarı içeren bir entry giren yazar.. seni kınarım yeganım.. Lütfen kendinize geLiniz.. şaka yaptım ben o entryde..
kayıp olan, ayıp eden yazar. kendisine buradan zardan adam grubundan ayıp, mor ve ötesinden ayıp olmaz mı şarkısını yolluyorum.
türkiye nin en büyük karavan firmalarından biri.
fabrikası adapazarı bilecik yolu üzerindedir.
tanıştığıma memnun olduğum yazarlardan, geç oldu ama olsun..
epeydir görmediğim bir o kadar cana yakın insan, zirveler ne güne, kaynaşmak en güzeli olsa gerek tezini bir daha doğrulatmıştır bana..
(bkz: allah bir yastıkta kocatsın)
imajında büyük değişikliklere gitmiş güzel yazar. saçlar uzamış, zayıflanmış filan. güzeldi daha bir güzel olmuş. "birileri bu duruma kızmasa bari" yazarı. ilaç gibi geldin.
ya bir insan evladı, tanju okan çalarken bile oynar mı? bu insan oynuyor işte *. zirve boyunca oturmamış, attığı göbecikleri, şen kahkahası ile neşemize neşe katmış, beni çalmak için daha çok galyana vermiş biricik yazarımız, gözümdür kendisi. pafküfle sally kendi ayarlarında birini daha bulsunlar valla yeni mezdeke olur çıkarlar benden söylemesi*.
9 aralik uludag maksat muhabbet zirvesinde tanıştığım ve pek sevdiğim yazar. aynı üniversitede okuyup aynı semtte oturmuşuz. keşke aynı eve çıkıp sabahlara kadar hayattan konuşup çözüme varamadan uyusaydık, keşke manzaraya dalıp ağlasaydık, keşke hep birbirimize destek olsaydık, keşke candan öte kardeş olsaydık diye düşünmekten kendimi alamadım. keşkelerin olmadığına duacıyım.
elimde degil kıskanıyorum bi ablam bile yok anlıyor musun? * iddasına varım su sozlukte ondan daha iyi gobek atacak biri yoktur. her daim guler yuzlu, yuzunden o gulucukler hiç eksik olmasın yazarıdır.cok fena agız okuyor hayretler icerisinde bırakmıstır beni. meger kucuklukten gelmeymis. pafkuf ile yan yana koymamak lazımdır ikisini bıraksak ebru gundes serdar ortacduetinde bile ciftetelli oynayacaklardır.takma dislerini bi ara dusurmustur neyse ki bi goren olmamıstır zirvede. * * * *
edebiyattan iyi anlayan ve ayrintilari iyi edut eden kisi.
maksat muhabbet zirvesi ortamına aktığım gibi boynuma atlayan, haliyle bütün kısmetimi kapatan yeni tanıştığım güzel yazar. gece boyunca bakışlarla anlaştığımız, güzel mi güzel, sanırsam kendinden pek bir hoşlandığım yazar. * *
küçükken balığı olup aynı zamanda müslüman olan , mazoşist, şanslı çocuk.*
ikinci nesil çaylak.**

(bkz: moderasyon calısıyor)
çaylakken atlet, don, sigara götüreceğim totoş.
çaylak olmasına çok üzüldüğümü belirtmek istediğim yazar. beni tanımamak bundaki en önemli faktördü sanırım *
(bkz: modlarin gazabi)
ne zaman baksam caylak bu.ben bıktım onu caylak gormekten o bıkmadı caylaklıktan. e ilerle artık lutfen.
Dün geldi: Nedir aradığın? dedi bana:
Bensem, ne bakarsın o yana bu yana?
Kendine gel de düşün, içine iyi bak:
Ben senim, sen ben; aranıp durma boşuna!
(bkz: ömer hayyam)