bugün

bunu savunanların söylediği şey şu "her karikatürist muhalif olmak zorunda değil".

tamam her karikatürist muhalif olmasın da, bu kadar yalaka-yavşak olanına da hiç rastlamadık biliyonmu.

çok değil bu iktidar gittikten sonra, ne yapcak bu adam? utanacak.
muhalif yazar-çizerler olduğu gibi, iktidar yanlısı (!) yazar ve çizerler de olacaktır elbet kimsenin zoruna gitmesin !
hakan köksal'ın kendisiyle ilgili ''salih memecan'ın tek komik tarafı soyadı'' tiviti yarmıştır.
(bkz: kaşar) *
sergio leone nin unutulmaz western üçlemesinin ilk halkasında blondie'nin dediği gibi;

bir tarafta iktidar, diğer tarafta muhalefet, ortada salih memecan. bu iş çok kazançlı olacak.
yandaş mandaş ama soyadı çok seksi...
siyasetten arta kalan boş zamanlarında karikatür çiziyor.
isterse iktidar yanlısı olsun kendi seçimiyle, yine de insan biraz komik ya da zekice göndermeler yapar lan. facepalm yapıyorum ne zaman görsem.
http://www.youtube.com/watch?v=-jhOkFOXjQQ
iktidarı yalamaktan beyni meme yapmıştır.
çark etmiş, gemiyi erken terketmiş karikatürist.

http://i.sabah.com.tr/sbh...2/468x128/50232630120.jpg

(img:#807858)
soyadında meymenet yok zaten karikatürlerinde nasıl olsun.
türkiye'nin en komik adamıdır.
**** yılında umut sarıkaya'ya tepki olarak doğmuş olan adam.
son karikatürleriyle insanı şaşırtmıştır. geçici olmaması dileğiyle.

(#19935180)
karısı akepe istanbul milletvekilliği yapmaktadır. bu yüzdendir ki karikatürleri samimi gelmemektedir.
bugünkü karikatüründe hükümeti yine güldürmüş, yandaş karikatürist. cıvık müdürüm afedersin.

(img:#462219)
sabah gazetesinde bişeyler karalayan bir tip.

buradan uyarıyorum, bu adama bir daha "karikatürist" diyen olursa hakaret davası açıcam ben ve meslektaşlarım adına.
sevin, koruyun, kollayın, ama komik demeyin; karikatürist demeyin.

inanın bunu her yaptığınızda gökten bir yıldız kayıyor.
bişey demeyin buna. bırakıyorum la çizmeyi.
komik olan tek şeyi soyadıdır. şahsen karikatürlerine zerre gülmüyorum.
adamın soyadında hayır yok amk.
gündeme dair en güzel kapakları karikatürize eden kişidir. kapağı yiyenler tarafından pek sevilmez.
küçükken izlediğimde hiçbir şey anlamazdim. şimdi arada denk geliyorum fakat durum aynı.
(img:#483265)

karikatürist. o kadar da uğraşmış bunu çizdiğine yazık. komik mi şimdi bu ? komik mi ha ? aynı şakayı kardeşim yapsa döverim ama sonra kaçarım eşek kadar adam.

not: galatasaraylıyım.