bugün

yazar edalı zengin bir selebriti.
http://www.netdisaster.co...&url=uludagsozluk.com * *
an itibarıyle moderatör olduğu açıklanmış uuser. hayırlı olsun.
moderatörlüğü an itibariyle ilan edilen yazardır. ama bu entryi kimse okuyamıyor çünkü ben sonsuz bir çaylaklık cezasına çarptırıldım!
yeni moderatör kişisi.
an itibariyle caylak oluş ile alakalı olarak yazarların göremediği entrylerle, yalaklanmak istediğim yeni moderatördür. ama biliyorum, eğer mod ise o görüyor bu entryi.
moderatörlüğü hayırlı olsun kişisi.
moderatörlüğünün hayırlı olmasını dilediğim uuser.
uludağ sözlük moderasyonuna katılan en taze üye.
taze, çıtır. yiyesim geldi.
kendisine tebrikLerimi siyah/beyaz sunduğum yazar, taze moderatör.. hayırLı oLsun..
moderasyonun en yenı uyesı. basarılar dılıyoruz...
(bkz: hayırlı olsun)
(bkz: yakısır)
moderatörlüğünü cânı gönülden tebrik ettiğimdir.

edit: o değil de nasıl bir heyecan fırtınası aldı milleti ya, gözümden yaş geldi gülerken.*
moderatörlüğü hakeden yazar. tebrik edilesi kişilik.
insaflı olmasını temenni ettiğim yazar görünümlü moderatör kardeşimiz. *
tebrik ettiğimiz yeni moderator. hayırlı olsun kendisine ve sözlüğe.
(bkz: kaçın lan salca geliyor)
azminden dolayı hak ettiğini düşündüğümüz moderatörlük mevkisini 3.cü sahıslardan duymamıza rağmen şirket olarak *tebrik eder sözlüğe hayırlı olmasını dileriz. (bkz: çiçeği burnunda mod)
tatile yazar olarak giden, moderatör olarak dönen yazar, yani moderatör, yaz-mod!!
(bkz: moderatör olunmaz moderatör doğulur)
moderasyonun en sıkı beşiktaşlısı olmaya aday yazar kişisi. sol frame'de bilimum salça ile ilgili başlık görme sebebi.
birkaç gündür entrysine rastlamayınca çaylak olduğunu sanıp çok üzüldüğüm, çaylak olmadığını öğrenince, bu kez de annesi için endişelendiğim, moderatörlük haberine en çok bu yüzden sevindiğim yazar. kendisine, ailesine ve tüm sözlüğe uğur getirsin.
(bkz: ve istenilen oldu)
sözlüğe birşeyler katması dileğiyle, hayırlı olsun kardeşimize.
gelişmeler bölümde yanan botun sayesinde öğrendiğim haberin kahramanı. çok açık ve net söylüyorum ki acayip keyif aldım, aldığım haberden. ne diyeyim hayırlı ve de uğurlu olsun bize, o'na ve elbette herkese...