bugün

prim yapmak biraz ağır sanki. insanlar öfkeli ve bu patlamaya hazır duyguları elbet yarın öbür gün geçecek. şahsen ben de sıkça özgecan hakkındaki bir başlığa entry giriyorum fakat amaç prim değil, acıyı paylaşmak.
hepimiz.üzüldük.küfür ettik lanet okuduk ama şu soru midemi bulandırıyor
kaç gün hatırlayacağız iki gün sonra hiç olmamış gibi.Devam edeceğiz.
ve daha acısı çoğu kişi sırf adet yerini bulsun,dikkat çekmek ve modaya uymak için yazıyor ya asıl ona üzülüyorum.
kaç kişi arkasından dua etti fatiha okudu merak ediyorum.
facebook da beğeni twitter da rt kazanmak için yapacaklarına arkasından bir fatiha okusalar daha iyi olmaz mıydı.
Haklı bir çağrı.

3-5 başlıkla anlatılabilecek şeyler için 50 tane başlık açıp sözlüğün amına koyuyorsunuz. Varsa söyleyeceğiniz özgecan aslan başlığına girip söyleyin. Bu ne amk?
Herkes o kız için kendi sevdiklerini onun yerine koyarak üzüldü. O yüzden verilen tepkiler normal. Asıl onun için üzülen bir şeyler Karalayan insanlara primci vs demek ağır primciliktir.
haklı serzeniştir.
bir laikçi için bu kadar tantana fazla yani.
Tabi amk buna da susalim zaten biz nelere susmadik bunu da unutalim haklisiniz.
Kullanıyorum mk. Ünlü olacam. Prim yapıyorum. Albüm cikaracam fan topluyorum. Sinema filmi çektim ordan prim yapmak istiyorum. Götünüzden başlık açıp insanların sinirlerini daha fazla bozmayin. Asıl prim yapanlar böyle gereksiz başlık açanlardir.
çok çok saçma bir istek. kötü bir şeyin oluş miktarının fazla olması o şeyi matah yapmaz. Yani "bu ülkede her gün kadınlar tecavüze uğruyor; daha fazla bağırın, bitsin artık bu" demek yerine "lan bunlar zaten gördüğümüz şeyler" mantığını yürütmek insanın akıl sağlığıyla ilgili şüphe uyandırır. Ne konuşulsun istiyorsunuz? ekonomi iyiye gidiyor, eğitimde engeller kalkıyor, çift şeritli yollar yapılıyor gibi şeyler mi? Komik olmayın insanlar. Biraz empati ne güzeldir oysa.

Ha dersin ki "rahatsız oluyorum, psikolojim bozuluyor" o zaman kusura bakma ama sana bu pisliği yapan suphi altındöken denen şeref yoksununun yüzündeki tırnak izlerine bakmanı tavsiye ederim. Kendini özgecan'ın yerine bir an olsun koyabilmeni isterim. onun psikolojisini yaşayabilmeni...

kaldı ki bu basit bir tecavüz değil; tecavüze uğrayıp, öldürülüp, yakılıp daha sonra da bir pislikmiş gibi dağın başına atılan tertemiz, gencecik bir insan var ortada. Aynısı kardeşinizin, annenizin veya bir yakınınızın başına gelse ve şu başlıka yazanları okusanız dünyadaki varlığınızı sorgulardınız.

Edit: Bu arada başlık tamamen çelişki kokuyor. trollük yapıp kendini popüler yapamaya çalışmaktan başka bir şey değil bu başlığın amacı.
Aynen prim yapan o kadar çok insan var ki, daha geçmiş günlerde ki ufacık kız çocuğu gizem akdeniz'in katledilişini unuttunuz. Başlığa yazdım ama benden sonra yazan 1 kişi oldu. 3 gün sonra Özgede unutulacak adaletini sevdiğimin ülkesi.