bugün

bu da doğrusu bir z için yazılmayan entry, verilmeyen ayar kalmadı. 3 defa okudum doğru yazmışım. nese, olursa cidden güzel olacak zirvedir. sahurun verdiği mahmurlukla girilen entrylerden çok fazla bir şey beklenmemesi gerekir.
kop da gel zirvesidir. zaten hepiniz ayaktasınız kendinizi kandırmayın. hatta burda sabahlayacaklar da vardır kesin. o yüzden birinci nesilden çaylağa herkesi bekleriz.
madem bu kadar talep var toplanalim zirvesidir. bu arada sozlukte bir imsak takvimi ayarlamasi yapilsa hatta illere gore yazarlara uyarida bulunsa. **
mekan degi$tigi icin yeti$emeyecegim zirvedir. hani soluk'te olacakti lan. uhuhuhu. tam da habur kapisina gelmi$tik.
(bkz: ramazan manileri)
Kesinlikle olacağım zirvedir.
o sıralarda kıçıma sinekler sorti yaparken osura osura uyuyacacım zirvedir.
(bkz: hani bu sözlüğün ramazan davulcusu)
(bkz: nerdesin mahmut)
olacağım zirvesidir. yalnız saat kaçta olacaktır bu zirve. mesela ben nikaragua'da olduğumdan kaçta sözlükte olmam gerektiğini bilmem gerekmektedir ya da burkina faso'nun Başkenti ouagadougou'da yaşayan mahmut'a haBer vermemiz gerekir.
şimdi ne yapılacak? zirvesi..
sahurluk olarak da ekmek üstü şükela yeriz artık zirvesidir.
imam kim, cemaat bekliyor zirvesi.

(bkz: arkasinda namaz kilinmasindan hoslanmayan imam)
ee hadi sofra niye kurulmamis denilen zirvedir.
- mahmut abi ben açtım orucu sen hala tutuyon mu?
* lan oruçlu oruçlu deli etme insanı, iyiki kars'ta oturuyon...
(bkz: hanım koş sahurluk hazırla)*
börekler, sucuklar, salatalar, kavunlar... güzel de bir çay... oh, yime de yanında yat.
katıldığım zirvedir. yalnız uyku mahmurluğundan mıdır nedir yazarların pek sessiz kaldığı, ama yine de çok cici insanlar tanıdığım zirve olmuştur. allah senden razı olsun sözlük. * * *
ramazan ayı ile beraber sözlükteki dini akımın yankılarından bir tanesi. yakında sabah namazını beraber kılacağız, iftarı da dua ile açtık mı sözlükte bizden yobazı yok hamdolsun...
(bkz: iftarda sözlükte toplanıyoruz zirvesi)
allah iftara kadar dayanma gücü versin hepimize dedirten zirvedir. inanmanın ayrı bir duygu, anlatılamayacak bir haz verdiğini bir kez daha anlıyoruz ramazanda, özellikle de sahurda.
(bkz: bizde buradayız efm)
tüm sözlük ahalisi için hayırlı vesile olması temenni edilen zirve.
(bkz: bütün müminler toplandık)
katıldığım ilk zirvedir. daha nicelerine inşallah. *
yemeğimizi yedik, sohbetimizi edemedik, olmadı zirvesi.