bugün

Kızlar anlayana kadar o çarşamba biter perşembe öğleden sonra olur yine tık yok.
cumartesi olayına tepki olarak doğmuştur.
Salı gecesini Çarşambaya bağlayan akşamdan başlar.
Geldi yine canına yandığımın çarşamba günü.

Şşş çok gizli. Top secret.
beyler olay şu. memleketin her yerinde mevcutlu bulunan tek şey ne çarşamba pazarı. bu kızlar anlaşmışlar her çarşamba çıkıyorlar bulundukları yerin pazarına don sütyen falan alıyorlar. sonrada gruplarında ben bunu aldım şunu beğendim geyik döndürüyorlar. yani atraksiyon falan yok. ya bizim cumartesi olayımız öyle mi? amanın yansın dünya.
Evet kızlar yarın için hazır mıyız?

Sakın söylemeyin kimsenin bilmemesi gerek.
Doğu marmara ormanlarında 3 tepenin birleştiği yerlerde genellikle 60-70 yıllık değirmen kalıntıları fazlaca bulunmaktadır. Bu bölgeler güneş almayan,nemli toprak üzerinde, sık bitki örtüsüne sahip ve geniş gövdeli ağaçlardan oluştuğu için güneş tepeden indikten sonra genellikle korku filmlerindeki Ortamlar yanında bok yemiş kalır.
Belli ki bu nedenle;
Bölgede bulunan köylülerin aktardığı Çeşitli rivayetlere göre bu değirmen kalıntılarının bulunduğu yerlerde 3 harfliler yaşarlar gece yakınlardan duyulabilir sesler çıkartabilirler.
Balıkesir'in manyas ilçesine bağlı bir köyde 80'lerin sonunda yaşanmış bir olayı aktaran Köy sakinleri bir gece bu bölgede bulunan ve Ali değirmeni ismini taşıyan yerde garip olayların yaşandığını ve bir çarşamba akşamı gelen eğlenti ve müzik seslerine yaklaşıldığında bir üç harfli düğününe raslanıldığı ve çarşamba da çarşamba şeklinde eğlendiklerinden bahsetmiştir ve bir çok yaşı ilerlemiş kişi tarafından bu olay teyit edilmiştir.

Sanırım sadece kızların anlayabildiği çarşamba olayı budur.

Eğer bu entryi sonrası bir yerlerde yirmili yaşlarda insan dışı bir varlık tarafından katledilmiş bir erkek cesedi bulursanız bu başlığa geri dönün.
Evvet hanımlaaar. Aaar yüuuu rediiii?

Terapi gibi bir şey vicdansızım.
Çarşamba günü artık mimlendi. Uzmanların yaptığı araştırmalar gösterdi ki kadınlar hafta içleri en çok Çarşamba günleri yorgun ve yaşlı görünüyorlar.

https://www.google.de/amp...or-gunu-carsamba-2844-amp
çarşambalar sizin olsun bize cumartesi yeter değil mi beyler?

kısır yiyip dedikodu yapacaklar ben söyleyim.
Sadece erkeklerin anlayabildiği cumartesi olayı Zırvasının dişi versiyonu. Bir boktan da eksik kalın amk! Hayır çok mühim birşeymiş gibi...
samsun'un çarşamba ilçesinde meydana gelen ve sadece uludağ sözlük kızlarının anlayabildiği olaydır.
yumurta topuklu kızlar, kızlarımız..

edit: başlık başa kalmış.
görsel
Kızların da anlamadığı Çarşamba olayıdır.

Çok şeyapmamak lazım.
Benim bu gün hakkında birkaç tahminim var.
Çarşamba bütün kızların ortak ağda günü sanırım.
Ben çarşambadan sesleniyorum buralar bugünlerde çok sakin. Bi olay yok. insan hayret ediyor. Kızlar aydınlatın.
nasıldı ama kızlar
terapi gibi geldi valla.

bu arada sessiz olun kimsenin öğrenmemesi gerek. shdj.
görsel
beyler anlayan varsa bir mesaj uzağınızdayım. noluyo lan
altın günü yapmışlar. çaylar su gibi akmış, börekler kısırlar havalarda uçuşmuş.
her çarşamba bu etkinliğe katılan kızlar beni düşünerek kendilerini tatmin ediyorlar. kızlaaar. bu gecenizi de süper geçireceğim.
Arkadaşlar kimse bu benim erkek arkadaşımdır bu benim kankamdır diyip çarşamba olayımızı anlatmaya kalkmasın her şey gizli kalmalı.
Limon kabuguna bisey olduysa kesin ahlaka mugayir biseydir.
Muhteşem bir çarşambaydı yine katılan arkadaşları öptüm çok

baya iyiydi bu hafta dimi kızlar?
Müthüştü.