bugün

Hepte iç güzelliğe bakılır sanki, kabul edin, herkes için dış güzellik önemlidir. Ayrıca resim değil fotoğraf!
'Resim çizilir, fotoğraf çekilir! '
Halk geleneğinde yani halk edebiyatına ait olan ürünlerde resme veya fotoğrafa bakarak aşık olma konusu işlenir.
abazan ise neden olmasın? dedirten durumdur.
olana kadar olunmaz sanıyordum. zaten suretine değil, sözlerine aşık oldum. vay arkadaş.

edit: lan sevdama mı ortak oldunuz ? ne eksiliyorsunuz, size ne ?
gulusunden tut sesine kadar insanlarin rahatlikla asik olabildiğini gorunce diyebilecegim tek sey insan yeter ki istesin.
olunmaz.
Bilemiyorum ama seks olur.
Aşk için bazen görmekte gerekmez. Evet.
(bkz: Gazi Mustafa Kemal Atatürk)
(bkz: leyla ve mecnun)
Aşık olursun ama sevemezsin bro.
Olmazsin ama seni etkilemesine, geceleri uykunun kaçmasınada engel olamazsın.
Sadece diş görünüşe önem verenlerin düşündüğü askimsi durumdur. Siz yinede shop olup olmamasına dikkat edin efenim.
bu husustaki cevapları sevmek zamanı filminden alabilirsiniz.
Oldum. Hatta sesini bile duymadım. Aptal mısın diyebilirsiniz. Ama en kötü huyumdur sevince sesi, görünüşü, giyimi hiç bir şeyine takılmam. Ben öyle daldan dala konabilen cinste biri değilimdir. Sevince çok seviyorum ben, gururumu ayaklar altına alırcasına, bir ömürlük seviyorum işte ya. Ve onsuzluğa dayanamadığım için intihar edecektim. Bu saçmalığı yapmamak için namaza falan başladım, allaha yöneldim.
Fotoğrafına göre değişir. Örnek veriyim: Mustafa Kemal Atatürk'ü hiç görmedik. Ama aşığıyız.
Vesikaligini sikebilirsen neden olmasin.
Seversiniz, tanışırsınız, hayal ettiğiniz gibi çıkmaz, geçer.
olunmaz, yani ben olmam. biri ile konuşmadan asla aşık olunmamalı. bakalım fikirler ve kafa yapıları uyuşuyor mu? sadece güzellik para etmiyor.
hoşlantı o.
Denendi, inanmayın.
işte bunlar hep yalnızlıktan... insan fotoğrafını görmeden bile aşık olur.

gün gelecek, sözlükte şöyle bir başlık açılacak. insan seks yapmadığı birine aşık olabilir mi??
Kişisine göre değişir.

Şahsen benim aşık olmam için cv sine bakmam lazım.
Olunmaz. Aşk ve hoşlanma arasındaki farkı iyi bilmek lazım. Birini gördüğünüzde dış görünüşü hoşunuza gidebilir. Tam sizin tipinizdir hoşlanırsınız. Fakat aşk bunun çok daha ötesinde bir şeydir. En kaba tanımıyla bir kimseye ya da bir şeye karşı duyulan aşırı sevgi ve bağlılık duygusudur aşk. Aşk sadece bendensel sevgiyle sınırlıda değildir. Ruhsal bir sevgi bağıda gerektirir. insan hayatında hiç tanımadığı sadece fotoğrafını gördüğü biriyle bu bağları nasıl kurabilir ki ? Uzak mesafe ilişkilerinin yada sadece internetten tanışılan ve aşık olunulduğu sanılan kişilerin aslında sizin sandığınız, aradığınız insandan çok farklı bir karaktere sahip olmasıda olasıdır. Yalnış olmasın internetten tanıştığınız kişiyle aşk yaşayamassınız demiyorum. Sadece bu internet ilişkisini gerçek hayata taşıdığınızda aranızdaki bağın adı belli olur.
valla olunuyor.