bugün

kendisine face'den mesaj attım: "karına şiddet uyguladılar diye sinirlenmişsin haKkındır. Kadına sırf erkek olduğu için şiddet uygulayan her kimse şerefsizdir! " diye. Yarın da 155'i arayıp bulunduğum şehirden polise şikayet edeceğim.
6 temmuz 2013 eylemcilere satırlı saldırıda başrolü üstlenmiş, tophane'de takılmaktadır.
tipik galatasaraylı felan diye yorum yapılıyorda kendinizden yahut kendi fikrinizden olmayanları bir kalıba sokmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. iyi güzel hoşta sayısı milyonları geçmiş bir camiayı yıpratırken masumiyetiniz ve bu adama kin kusarken ki haklılığınız nerede kalıyor ? gezi eylemcisi cehapeli karşı çıkan akp li midir ? gezi olaylarını vatanını seven destekleyemez mi ? yahut yine vatanını seven devlet malına zarar veriyorlar diye karşı çıkamaz mı ? bu zihniyetle biz zaten bir arpa boyu yol gidemeyiz.
görsel
görev başındaki polis memurunu planlı olarak kesici bir aletle yaralamak kaç yıldan başlıyor?

sayın valimiz dedi ya memurumuz elinden yaralandı??????
yok borcu varmışmış da, yok akp ye oy vermemişmiş de, be adam, ayda 600.000 lira zarar ediyorsan, önceki aylarda da ayda 600.000 tl kazanıyordun en az demek ki? biriktirmedin mi hiç? diyeceksin ki "sana ne amk, paramı harcarken sana mı soracam" hah, ben de o zaman sen elinde satırla saldırırken "bana ne amk, borcunu bana mı soruyon, siktir git nasıl ödersen öde" derim. bu bir. o ayda kazandığın 600.000 tl yı, hükümetin anasını sikmeye çalıştığı turizmden kazanıyodun anam sen. haberin var mı? böyle abidik gubidik alkol yasağıyla bilmemneyle bitirmeye çalıştığı turizmden. hani hükümetin, batmasına aldırmadan masum bi eyleme tomalarla saldırdığı turizm var ya, ondan kazanıyodun öküz.

senin işinin ağzına sıçan tayyip efendi ve saz arkadaşları, gidip ona saldırsana palayla, ya da onun polisine saldır? noldu? yemiyo dimi? anca kadına saldırıyosun. niye? o karşılık veremez, polise dayamışsın götü, oooohhhh... delikanlıyım diye dolaşıyosun.

cinnetmiş, siktir git lan!!! cinnet bilmesek yutturacan, bal gibi arpalanmışın işte.

maymuna galatasaray forması giydirip poz vermeye benzemez bu işler...

edit: pardon, maymun çıplak olanmış.
7 Aylık hamile karısının yanında aylar önce dayak yiyende bu adamdı tv lerde günlerce gösterilmişti satırla kadının sırtına tekme atanda bu adam biri buna şiddetin kötü olduğunu anlatması gerek.
'bundan sonra istanbul'da yaşayamam fişlendim o yüzden göç etmeliyim, bari gidip izmir'de yaşayayım' demesi gereken tek hücreli insan bozuntusu.
gelsin o palayı izmir'de sallamayı denesin bakalım. dört gözle bekliyoruz.
sivas'a gelmesi gereken insan. gel azizim iş bulur rahat rahat geçindiririz seni.
saçma olacak ama uçan adam sabri geldi aklıma. (bkz: sabri sarıoğlu) (bkz: hezarfen ahmet çelebi)
acınası insancık.
http://www.aktuel.com.tr/...ir-bu-palali-sabri-celebi
hadi kadına vurmasını palayla gezmesini falan geçtim de, vali açıklamasında polis memurunu elinden yaraladı demişti.

ee o zaman bu adam nasıl serbest kaldı? bende sokağa çıksam bir kaç polisi yaralasam serbest kalır mıyım?

adaletin partizanlığa soyunduğunu yada valinin yalancılığına soyunduğuna şahit olduk bu gün.
600 bin lira zarar etmiş. dilendiği günleri de görürüz umarım.
kendisi gta'da görülmüştür.**

http://galeri.uludagsozlu...sabri-%C3%A7elebi-470382/
1 ay önce hamile eşinin gözleri önünde darp edildiği gerekçesiyle polislerden şikayetçi olurken; 2 gün önce polis amcalarıyla beraber ava çıkıp eylemci ararmış puştun oğlu.

adam resmen holding gibi amk. girmediği iş kolu yok. borçları yüzünden sinirlenmiş de ondan palayla millete saldırmış.iyi amk, o zaman canı sıkılan herkes millete saldırsın satırla, bıçakla.
ayda 10.000 lira geliri olduğunu söyleyen lise mezunu.
şeref siz iseniz, şerefsizsiniz.
kendisine hakaret etmek için söylemiyorum ama kesinlikle sağlıklı bir ruhsal durumda değil. Çok ciddi problemleri var. Beni asıl düşündüren polis teşkilatının tavrı. O adam hala tutuklanmamış. Koskoca teşkilat da mı ruh hastası? 1 polis bile mi şerefli değil. Adamın tc kimlik numarasına kadar ifşa etti redhack. daha ne olsun?
kendisine face'den mesaj attım: "karına şiddet uyguladılar diye sinirlenmişsin haKkındır. Kadına sırf erkek olduğu için şiddet uygulayan her kimse şerefsizdir! " diye. Yarın da 155'i arayıp bulunduğum şehirden polise şikayet edeceğim.
sabıka dosyası oldukça kabarık kürdo.

http://www.gercekgundem.com/?p=555194
Dünyanın bütün küfürlerinin yetmeyeceği şerefsiz insan.
küfür etmek için gelmedim. buna küfür etmeye kimsenin lügati yetmez. bu herif böyle sıradan küfürleri hak etmiyor çünkü.
gelgelelim kendisiyle ilgili çok acayip bir ayrıntı dikkatimi çekmişti facebook sayfasına ilk baktığımda. o zaman bu adamın bdp'li falan olduğuna dair bir söylenti yoktu. o yüzden gördüğüm bu ayrıntıyı screenshota çevirmedim.
şimdi diyeceksiniz ki nedir bu ayrıntı.
bu insanlık katili herifin bdp'li olduğu söylentilerinin ortalıkta dolanmasına rağmen profilinde bdp'ye dair en ufak bir işaret yoktu.
bir de üstüne üstlük hakan şükür'ü beğenmişti.
işin garibi beğendiği sayfa, futbolla ilgili bir sayfa da değildi.
siyaset sayfasıydı.

şimdi düşünüyorum.
ben bdp'li olsam kesinlikle hakan şükür ile ilgili siyasi bir sayfayı beğenmezdim.
bilmem anlatabildim mi..
son dakika bilgisine göre yurt dışına kaçtığı gelen haberler arasında.

zannederim uluslararası satır ticareti için iş görüşmelerine gitti.

yakında şirketi de kurar; satır a.ş.
Hakkında yakalama kararı çıkarılmış olan palalı saldırgan Sabri Çelebi'nin Atatürk Havalimanı'nda Fas'a çıkış yaptığı belirlendi.