bugün

emre belözoğlu'nu boğazlamaya kalkması yüzünden bir an sevgimi kazanan futbolcu. maç bitince normale döndüm neyse ki.
gazla calisan futbolcu oldugunu gostermistir herkese. mac boyunca butun haraketlerini taraftara karsi olmustur, stada oynamistir.

kendisinden yasca buyuk abilerine agızlara alınmayacak kufurler savurmus, kendisini acik etmistir.

not: bogazına yapıstıgı kısı avrupada top kostururken, kendisi auta gıden topları topluyordu.
12 nisan 2009 galatasaray fenerbahçe maçında ilk kırmızı kart görmesi gereken karaktere sahip olmayan amatör futbolcu.
ne kadar amator oldugunu tekrar gostermistir. mac boyunca etmedik kufur bırakmadı.
emre belözoğlunun kışkırtmalarına dayanamayan topçudur.
futbol özürlüsü , kendini çok havalarda gören fakat yerle bir olan futbolcu.
milli takıma seçilmesine anlam veremiyorum.
kendi takım arkadaşlarını bile kıskanan bir futbolcudan ne hayır gelir.
Yazık futbolcudur. Bugünkü maçta da kırmızı kartı en çok hakeden adamdır ama bu sefer de yırtmıştır. Bakalım nereye kadar...
futbolundan bu güne kadar hiç söz ettirememiş, kimseden bir övgü alamamış, kendine hasan şaş'ı örnek alan galatasaraylı birisidir.
kendisi kırmızı kartı hakkeden bir futbolcudur bu akşam oynanan maçta lakin kendisine etmedik küfür bırakmadı diyenlere emre belözoğlu da zaten iyi dileklerini sunduğu için sabri boğazına sarılmıştı diyesim var. son kavgada da yasin'e hafif saldırı gibi olmuştu lakin tuttular. televizyon başında tutmayın küçük enişteyi diyesim geldi.*
oyunun bilmem kaçıncı dakikasında emre belözoğlu'nun boğazına sarılan futbolcu. yazık ya yemin ederim yazık! Türk futbolu bunların eline kalmış!
12 nisan 2009 gs- fb maçında 3 sarı bir kırmızı kartı hakeden futbolcudur.

ayrıca galatasaray a en çok zarar veren hırçın futbolcu. (bir kaç defa gol atmasıyla gs ı ipten almıştır. ancak onun yerine kim olsa aynısını veya daha fazlasını yapabilirdi)

yaptığı hiç bir orta yerini bulmayan futbolcu. (ya auta çıkar ya da rakip futbolcuya çarpar)

gereksiz yere çalıma giren, burnunun dikine giden futbolcu. (ya topu kaptırır ya da zor durumdaki arkadaşına pas verir veya topla birlikte auta çıkar)

futbolcu mudur?

tartışıyoruz işte hala.
Artik sittin sene daha milli takimda gormek istemedigim futbolcu. Yanina bugun * girtlak girtlaga giristigi emre bezologlunu da alsin gitsin mumkunse...
artık bir an önce galatasarayımızdan kovulması* gereken futbolcudur.
sonra kafasından tutarak emre'yi öpmesini, kavgadan sonra yaşanan hırçın seks olayına girmelerini bekledim ama olmadı. vasat bir yapımdı.
(bkz: sevgiliyi öperken kafasını tutmak)
kurtlar vadisi'nin gençlik üzerindeki olumsuz etkisinin birebir örneği olan numunelik oyuncudur.hafta içi yayınlanan vadi'de,polat iskerder'in ümüğünü nasıl sıkmışsa,sabri de bugün emre'nin ümüğünü aynen öyle sıkmıştır.bravodur,tebriklerdir.bakalım haftaya polat'tan hangi figürünü sergileyecek.benim dileğim;polat'ın güray üzerinde başarıyla uyguladığı kung fu hareketini sergilemesi yönündedir.
kendini futbolcu sanan magandamsı insan. bir galatasaraylı olarak beni utandırmıştır. acilen kendisinin titre ve kendine gel taktiğini uygulamasını istiyoruz. yoksa o formayı giyip de bizi boş yere utandırmasın.
arasının bozuk olduğu galatasaray taraftarıyla ilişkisini düzeltmek için eline müthiş bir fırsat geçtiğini düşünüp, "taraftarın ayar olduğu kişiye oynayayım da bir kaç puan toplayayım" demiş, projesini hayata geçirmiş ama başarısız olmuş, iğrençleşmiş mide kaldırmış 10 yaşında çocuk.
bir galatasaraylı olarak beni utandıran fitbolcu. ulan her yerde biz böyle ahlaklıyız, biz şöyle asil bir kulübün çocuklarıyız diyoruz ancak sabri her zaman bir istisnadır. aynı forma renkleri ortağız diye savunacak bir tarafı yok. hiç bir zaman savunmadım, savunmam da!
allah belanı vermesin sabri! vermesin diyorum, beddua edersem bana döneceğinden korkuyorum! tez zamanda yok ol, 3. 4. 5. 17. kümelerde sürün inşallah!

he buradan lugano'nun çirkef olmadığı anlamı çıkmasın sakın. sabri çirkefse, lugano çirkefin allahıdır!
neden sahaya forma ve krampon gibi futbol oynamaya yarayan malzemeleri giyerek çıktığını merak ettimiz kişi, çünkü sahada yaptığı davranış ve hareketler futbol oynayan birisine hiç benzememekte.
12 nisan 2009 fb maçında, emre belözoğluyla takışarak aklı sıra tribünlere şirin görünmeye çalışmıştır. bir gs li olarak bana göre futbol hayatını bitirmiştir. zaten ondan da bi cacık olmaz türk futboluna..
çok koşar az oynar bir futbolcudur.
gs taraftarının kahramanıdır.***
geleceğin hasan şaşıdır.**
hasan şaş'ın tırnağı olamayacak, o gaza getirmeye çalıştığı kol börekçi emre nin başarılarının yarısını bile göremeyecek olan zaman kaybı .

bir galatasaray taraftarı olarak kendi takımdaşlarım hakkında kuşkulanmaya başladım 'hiç mi toptan anlamıyorsunuz ulan', kabadayılık yapacaksa insin kasımpaşaya yahut başbakan olsun . hem kabadayı hem 90 dakika boyunca rakibi anasına küfür ediyor, bırak sağa sola oynamayı koçum , aldığın paraya yazık .

baştan edit: kol börekçi emre'yi hiç sevmem fakat adam hiç değilse top oynuyor arada .
kendine has bir karizma edinememiş futbolcudur.