bugün

kısacası o bir reyiss.
cluj maçında o zemin için en doğru isim. evet şişirdi, dengesiz yolladı, ama en doğrusu zaten buydu. belki de doğa ana sayesinde sonradan girdiği bi maçı eleştirilmeden bitirdi. gerçek bir karakterli insan profili. vallahi çok güzel insan.
bozuk zeminde yeteneklerini daha iyi ortaya koyan adam gibi adam. onu biz bu hale getirdik.
sabri sarıoğlu galatasaydır, okadar kendini oraya ait hissediyor ki bu kadar aşığılanmaya kendisini yedek klübesine bile değil tribüne gönderen hocasına bile saygısını yitirmemiştir, trabzonspor çok istemiş ama gitmemiş, ne kadar gülsekte sabri sarıoğlu türk futbolunda bir renktir.
bu adamla çok dalga geçildi, bazen abartıldı. ama beteri de olan oyuncu.

http://www.youtube.com/watch?v=h2Mq7O_tZYw
oğlu ve eşi: https://pbs.twimg.com/med...A6YJKSkCIAAObG9.jpg:large

bir çocuk nasıl bu denli tatlı olabilir, akıl sır erdiremedim.
yavru deve anne deveye sorar;
+anne bizim neden hörgücümüz var?
-çölde susamamak için orada su depolanır.
+peki ayaklarımızın tabanı neden geniş?
-çölde hızlı koşabilmek için.
+peki boynumuz neden eğri.
-çölde daha uzağı görebilmek için.
+o zaman bizim bu kafeste ne işimiz var.

yukarı ki metinde yavru deve karakterinin verilebileceği isimdir.
piyasadaki birçok futbolcudan daha iyi futbolcu.
sosyal medya ve medya olarak bu adamı bitirdilerya ona yanarım. herkesi anlıyorum da bizim galatasaray taraftarı da bunlara katılıyor en çok ona kızıyorum. sabri ulan bu, eksiğiyle fazlasıyla hırsıyla her zaman joker adam. bordeaux maçını almanya yarı finalini hatırlayın.
adını bilmediğim şu amerikalı mankene ne kadar çok benziyor amk.
görsel
edit : erkek mankenin adı sheldon stephen.

amk orada erkek manken, biz de tuhaf bir futbolcu !
stephen hawking açıklasın paralel evrenleri !

edit 2 : vay ki ne vay amk. stephen hawking'in ön adı da sheldon stephen.
bu geceki manu maçın da son dakika da galibiyet golünü atsa * efsane olur, adam zaten efsane de..
bu geceki manu maçında uzatmalarda galibiyeti getiren golü atarsa bordeaux maçını bize tekrar yaşatacak olan futbolcu.
manchester maçında neden oynatılmadığı merak konusu. neden oynamaz bu adam böylesine önemli bir maçta!!11
oynamayı hak eden futbolcu. en azından hamit'in yerine.
Gs-manu Maçının son dakikalarında gözlerimin aradığı. Girseydi de biraz şenlenseydi ortalık.
gözlerimizin aradığı büyük yetenek.
bugün benimde gözlerimin aradığı futbolcu. bir gün bu adam giderse çok üzüleceksiniz bak. gülüşü yeter lan.
son 3 aydır saçmalayan eboue'nin artık kesilmesi ve o mevkide banko oynaması gereken gsli sağ bektir.
oynadığı her maç top toplayıcı çocukların küfür ettiği futbolcu.
- sabri vurdu top direkt auta çıktı.
- hey senin ayağını ya, kim gidecek şimdi oraya.
bu akşam ki elazığspor maçı gösterdi ki futbolu bırakma zamanı gelmiştir. hiç bir şey yapmadan sadece koşuyor.

tanım: hala galatasaray forması giyip kaptanlık pazubandını takan şahıs.
bekir ve servet çetin'den sonra artık patlama yapması beklenen futbolcudur.

yalnız farkında olmadan maya takvimi içinde ilerliyorsak finali sabri yapacak gibi duruyor sözlük.
kraldır sabri kral.

bi ara bi yerde şöyle bişeyler dolanıyordu. dur onu yazayım. artık bilen varsa kızmasın.

ronaldinho: "ben futbolun oğluyum!"
c.ronaldo: "benim öyle bir oğlum yok"
messi : "haklısın karıcım"
sabri : "çocuklar siz yine evcilik mi oynuyosunuz?"

sen en büyüksün sabri reyiz!!! *
galatasaray alt yapısından yetişmiş şut çekmeyi bilmese bile bence selçuk inan dan daha iyi orta açabilen futbolcudur.
bir zamanlar avrupa nın en iyi oyuncularından olacak denen reyizimiz. jübilesini galatasaray da yapsın. gerekirse hiç gol atmasın ama futbolu bizde bıraksın. reyiz seviyoruz seni.
top oynamayı bilmeyen adamdır; ayağının ayarı yoktur.
En geç 2 hafta içinde ya frikikten , ya rövaşata ile ya da tüm defansı çalıma dizerek gol atacak futbolcu. Hatta bunların hepsini birden aynı maçta yapabilir.