bugün

son zamanlarda istanbulda çoğalan siyahiLer üzerinden ego masturbasyonu yapan tiptir. almış yanına kendi gibi iki apaçi arkadaşını, sanki alacakmış gibi yanaşır zenciye türlü şaklabanlık yapar. hele ortamda iki üç kız varsa bak sen olaya. valla bu zenciler çok sabırlı azizim. ben olsam dalga geçenleri siketir atardım.
Şereften yoksun, insanlıktan nasibini almamış insanımsı varlıkların gerçekleştirdiği eylemdir.

Daha geçen gün yolda rastladım, ihtiyacım olmamasına rağmen 3 tane saat aldım. Oysa sattıkları saatler Türkiye'de ki toptancılardan kiloyla alınmış, çin malı, dandik saatlerdi. Alışveriş sırasında kendisine sordum; "Neden kendi ülkenizde çalışmıyorsunuz" diye. "Orada iş yok, herkes aç geziyor... Burada 500-600 lira kazanıyorsam yarısını aileme gönderiyorum" dedi. Selamun Aleykum deyip ayrıldı sonrasında...
kendini bir b*k zanneden bir zübbedir, zira Türkler ne olursa olsun ırkçılık şerefsizliğini yapmayacak bir ırktır.
adam gurbete gelmiş parasını kazanıyor adamı alnından öpüp tebrik etmek varken yapılan yanlış harekettir.
yavan mizah anlayışından muzdariptir.
gerizekalıdır. hem hayatı öğrenenemiştir hem de beyinsiz bir şekilde hayatına devam ediyordur.
hayvan herif itlik yapmaktadır, o konuda sana katılıyorum ancak siyahi zenci nedir bi açıklasanız beyazi zenci mi var?
Yaptığını matah bir iş sanar. Akşama arkadaşlarına şöyle yaptık böyle yaptık diye ballandır ballandıra anlatır bu karaktersiz, insana saygısız ergen.
aklı sıra dalga geçen hazır giyici,içici,bulucudur. hayattan aldıklarını kendi hazırlamamış kıl kurdudur. (bkz: parazit)
görsel
siyahinin küsküsünü yemeyi haketmiş kişidir.