bugün

twitter'ın yeni trend topic'iymiş.

fenerbahçe taraftarı tüm ergenliğini gösteriyor yine.

neymiş efendim kadıköyde yatarak kazanmışız...

bi siktirin gidin ya.
mabedimiz dediği yerde ezeli rakibine şampiyonluk kupası vermiş taraftarın acınası çırpınışıdır.
ömrü hayatında ilk kez geçen sene bin türlü belayla uğraşan fenerbahçe cumhuriyeti karşısında üstünlük kurabilen bazı gariban takım taraftarlarının zoruna giden tt'tir.

http://www.youtube.com/watch?v=9W-3c_C1JDI
hadi diyelimki kadıköy'de beraberlikle seviniyor bunu kutluyor böyle başarılı oluyor galatasaray, ama orası kadıköy olmayacak. demekki orada beraberliğe kasmaya gerek kalmayacak.

ayrıca galatasaray'a kadıköy'de beraberlik yetiyordu kupayı alabilmesi için* şimdi beraberlik kurtarmayacağı için galip gelerek alacak kupayı. merak etmeyin bizim de niyetimiz galibiyet.*
SON BERABERLiĞiN YETMEDiĞi KUPA FiNALINI HATIRLARSAK iYi Ki BERABERLiK YETMiYOR DEDiRTEN DURUM..

http://www.youtube.com/watch?v=S_xInwLFvzk
sadece 1 resim veriyorum bununla ilgili..

görsel

hadi canım, hadi anam..
ezik takımın ezik taraftarının zırvasıdır. sikim sikim sikeceğiz hiç kaçarınız yok.
o sahada şampiyonluk kupası kaldırdık ya acayip zorlarına gitmiş var ya helal olsun başkana o stadda kaldırmakla kupayı çok doğru bir iş yapmış fenerliler kudurmuş resmen.
çok komik.. beraberlik yetmiyor diye, mağlup oldukları maça sevindikleri videoları ekleyenlerin zırvası..
kadıköy'de kupanın sapını alan ergen fenerlilerin yeni eğlencesi. hala mı acıyor lan?
(bkz: yetmez ama evet)
dün akşam doğrulanan önermedir.*
süper kupa da beraberlik yetmiyor dediler bizde koyduk.
2-2 de bırakacaktık bu tt aklımıza geldi.
erken öten kanarya söylemidir. göte girmiştir.*
3-2 galatasarayın yenmesi ile önemini yitirmiş bir sözdür, beraberliğin yetmediği hatırlatan fenerlilere teşekkür etmemize neden olmuştur.
'zaten yendik salak.' denilesi ezik fenevli avunmasıdır efendim.
onları da anlamak lazım sonuçta o kadar hava attıkları, mümkün değil burada başarı sağlayamazsınız dedikleri yerde ellerinden acımadan alınan bir kupa var bir bahane bulmaları gerekiyordu.
Puan almaya değil kupa almaya geldiklerindendir.
doyumsuz fenerbahçe taraftarı hönkürmesi ahahha.

zaten biz de gerekeni yapip 3 tane boruyla ugurlamistik kendilerini.