bugün

Yine trafik terörü yine masum insanlar bu nasıl bir şeydir ya.bu nasıl bir sistemdir ki 28 kez trafik kurallarını ihmal etmesine rağmen hala 90 promil alkolle trafikte gezebiliyor.söylediği ise yenilir yutulur cinsten değil "üzgünüm".yazık gerçekten çok yazık.
şerefsiz it su testisini su yolunda kırmış ama
olan kendisine değil başkasına olmuştur.
katil.
polis katili bir terörist.
evet...

ben burada adalet sistemimize, trafik kurallarına sövüyorum ağız dolusu.

bakın bu velet neler yapmış.
28 defa trafik cezası yemiş. olabilir, anlarım...

ama 2 defa alkollü araç kullanmaktan ehliyetine el konulmuş belli süre. sonra ehliyetinin olmadığı süre içinde de ehliyetsiz ve alkollü olarak bir kez daha yakalanmış.
ama ehliyeti yine de iade edilmiş kendisine.
yani devlet demiş ki;
"rüzgar sen esmeye devam et..."

ve o rüzgar dün gece bir kez daha esmiş.
bir polisimizi şehit etmiş, birini de yaralamış.

karakolda kelepçeli çıkarken "pişmanım" diyor.
lan it!

neyin pişmanlığı bu.
hadi bir defa olur pişman olursun, senin huyun bu. ne pişmanlığı piç...

babası kürt sinan çetin.
hiç mi oğlunu uyarmadın? hiç mi kızmadın? hiç mi evladını düşünmedin?

ve bomba,
bütün bunları geçiyorum.
avukatı savunmasında ne diyor biliyor musunuz?
"polis emniyet kemeri taksaymış ölmezmiş, emniyet kemeri takılı olmadığı için ölmüş, yani ölen polis kusurluymuş..."

(bkz: rüzgar çetin in avukatının savunması/#31140110)

ulan orospu çocukları,
allah hepinizin belasını versin inşallah.
Bu son olayda şansı biraz kötü gitmiş kişidir.
Her zaman yaptığı gibi içip içip son hızla giderken polis yerine sıradan bir vatandaşa çarpsaydı, olayı incelemeye giden polisler sırtını sıvazlayıp, "geçmiş olsun abi." deyip evine yollayacaktı.
Şanssızlık bu ya polise çarpmış.
Şimdi izleyip görelim orantısız güçler savaşını.
Adamın daha önceden 28 trafik kazası sabıkası varmış. Benim gta'da o kadar yok aq.
ortada göz göre göre gelen bir cinayet var. 28 kere trafik cezası yemiş bu arkadaş. defalarca ehliyetine el konulmuş. finalini de bir polis memurunu öldürmekle yapmış. tebrikler tam bir türkiye klasiği.
bundan sonra süreç şu şekilde işler sanırım. bu arkadaş iyi halden indirimli bir ceza alana kadar konuşulur, sonra iki sene kadar ceza alır ve altı ay gibi bir süre sonra dışarı çıkarak yurtdışına tatile gider ve bir süre ortalarda gözükmez.
sonra tekrar ülkesine dönüp babasının sosyal içerikli!, salt cumhuriyet tarihini tiye alan sanatsal! filmlerinden kazandığı parayla altına yeni bir spor araba alarak orospu çufçuflamaya devam eder.
çok afedersiniz ama gerçek böyle.
sen üç kuruş maaşla ev-iş-bim üçgeninde hayatını devam ettirmeye çalışırken böyle adamlar araba-seks-para üçgeninde hayatlarını yaşıyorlar.
çok güzel bir düzenin parçalarıyız.
hadi bunları boşverde
atanamayıp polis olmak zorunda kalan ve böyle bir piç yüzünden ölen ve geride hayat boyu büyük bir acıyla yaşamak zorunda kalan aileye yazık. ne desek bişey değişmeyecek bu ülkede.
Adam yaralama ve ölüme sebebiyet vermekten tutuklanmıştır.
Yakışıklı çocukmuş hapise girmesine üzüldüm sırf yakışıklı diye.
ceza geçmişine bakılırsa ağzıyla içmeyi bilmeyen bir tiptir.

arkadaş bu kadar zor mu ya?

içeceğin zaman taksiye bin ya da vale tut. paran mı yok aq.

al şimdi hapiste sürün.
Ehliyetini Hakkâri yuksekova dan almış. en son kazasinda alkollü araç kullanıp 1 polisi şehit etmistir. Umarım hakettiği cezayı alır.
Bakalım ne olacak.
Hayattaki tek başarısı zengin birinin çocuğu olmaktan ne faydası var.
Olan garip bir polis memuruna oldu.
Çoktan bir yerlere haber gitmiştir.
Delillerin hepsi karartılıncaya beklenir. Tayyareden 3 yıl verirler sonra 1 yılda salarlar.
Sana bana aslan kesilen polis amirleri bu zengin bebelerine efendim çekiyor.
Umarım yiğit savcı polisler vardır da gereken ceza verilir.
1, 2 sene bile yatacağını sanmıyorum.
Bu sefer hapis yatar inşallah. Tek temennim şu an için.
Babasına bak oğlunu yorumla .
saray soytarısı sinan çetinin trafik canavarı olan oğlu. 28 kez alkollü araç kullandığı için kaza yapmış. zibidi, züppe, soytarı işte.
Banasından akp ye oy verdiği için zoruna gidenlerin, oğlunun kemalist ve ateistlere uyarak kafayı çektiğini gormemelerıne vesile olan isimdir. Islamda şu şu kusurlar var diye atıp tutarken sanki bir kusurda bulmuş gibi, burda masum insanların hayatını yok eden içkiyi niye görmüyorsunuz? Bu içkinin yüzünden hergün cinayetler, boşanmalar, kazalar, husumetler olurken ona dokunanı devlet düşmanı olarak görüyorsunuz, laiklik gidecek diye tepınıyorsunız. Yoksa içki sizin kutsal suyunuzmu, birilerinin yolunda olduğunuzun kanıtı için? Savunduğunuz zıkkımın pkk teröründen daha fazla can alıp, huzursuzluk çıkardığını illa her gün gözünüze mi sokalım.
sosyete hıyarı. şimdi ona cezaevinde rally yaptırırlar.
çatır çatır cezaevinde yatacak olan şerefsiz piç. masum bir polisi öldürdün. pkk'lı teröristlerden farkın yok !
iki ay yatıp kefaretle çıkma ihtimali yüksek olan kazazede. ehliyetine el koyarlar bir de garibin (!). zaten porsche'si pert olmuş hapis yatmasa bari çok üzülmüştür zavallı orospunun evladı. ulan bu entyde küfretmeyecektim cidden ama bu ülkede sövmeden yaşamak çok zor.
şimdilik tutuklanarak cezaevine gönderilmiş. yakında babasından dolayı kefaletle serbest bırakırlar. zira türkiyede adalet sadece bazı ebeveynlerin kız çocuklarına verdiği isimden ibaret. bacak kadar çocuklar baklava çaldığı için yıllarca cezaevinde yatarken, can dündar ile erdem gül işide gönderilen silahlar ile ilgili haber yaptıkları için ağırlaştırmış müebbetle cezalandırılırken saray soytarısı bir yönetmenin trafik canavarı zibidi, züppe oğluna 28 kez ağır trafik kazalarına karıştığı halde elini kolunu sallayarak araba sürmesine izin verilmesini sorgulamak gerekir. suç soytarı oğlu soytarıda değil, yediği haltlara rağmen kendisine hak ettiği cezayı vermeyenlerde.
iki dünyada da iflah olmasın.
Bir polisin hayatını kaybetnesine sebep olan trafik canavarıdır. Kimin oğlu olduğu çokta mühim değildir.
şerefsiz bir polis memurunun ölümüne sebep olmuştur.
serserinin tekidir ve cezasını çekmesi gerekir ama babasının rte ye yakınlığı sayesinde ucuz yırtma ihtimali de yüksektir. olan 4 çocuklu polis memuruna oldu, allah rahmet eylesin.
şerefsiz bir polis memuru dedi ya la . lan oğlum çocugu var o adamın eşi var sen ayağına kıymık batarken senin annenin gözünden süzülmüş iki damla yaşı var gerisi nedir ne değildir.