bugün

Çocukken yapılan hatalardan biridir.
Lan sürekli ebeveynlerimin acelesi olurdu, sürekli de benim acilen tuvalete gitmem gerekirdi rüyalarımda*.
Rüyalar tersine çıkarmış sözünü hatırlatan olay.
http://www.komiklik.org/w...aturleri-uzay-isemesi.jpg
(bkz: yatağı göl etmek)
bir üst leveli, çocukluktan çıkıp ergenliğe ilk girildiği zamanlardır.

yatağa değişik kişileri değişik pozisyonlarda düşünerek girersiniz ve binbir türlü cinsel fantezi geliştirirsiniz kafanızda. hatta asılmayı bile düşünürsünüz yorgan altında, ama banyo derdi gerer sizi. derken uyku ağır ağır basmaya başlar üstünüzden, gözleriniz kapanır ve kurulan düşler yerini, insanın sınır tanımaz rüya alemine bırakır. bazen en yakınınız, bazen lisedeki matematik hocanız, bazen de bakkalda sadece bir kere gördüğünüz ama bilinçaltına barikat kuran aşağı mahallenin sarışın bombası gelir yerleşir rüyalar aleminize..

öyle değişik pozisyonlar öyle anlamsız olaylar gelişir ki, rüya olduğunu fark edersiniz ama uyanmak da istemezsiniz. çünkü uyumadan biraz önce hayalini kurduğunuz şeyler elinizin altındadır artık. o hayal kurbanı kızlardan herhangi biri sizin olmak üzeredir.

derken o da ne? kız mı erkek mi, in mi cin mi belli değildir karşınızdaki. ama olsun kafaya koyarsınız kaymayı. bazen zoraki bazen de koşturmaca sevişirsiniz rüyalar aleminde ki biricik partnerinizle. ağır ağır elde etmek üzeresenizdir biriciğinizi. artık ipler kopacaktır. derken yavaştan başlar ilişki. başlar başlamasına ama, artık nasıl gaza geldiyseniz, nasıl bi doluysa artık yumurtalıklarınız, hemencecik patlarsınız büyük biz zevkle...

gerisini sanırım anlatmaya gerek yok. hemen hemen bu olay örgüsünde gerçekleşirken durumlar, sadece bahsettiğim kişiler ve pozisyonlar değişir. gerisi her erkek için aynıdır. cinsel sex düşünerek uyursun, rüyanda bi hatunla sevişirken boşalırsın, ama o da ne? devirmişşin kamyonu...

hiç sevmem amk bu durumu. kalkıp banyoya girsen gecenin o saati, uykusuz kaldığına mı yanarsın, ailenin sabahki dik dik bakılşlarına mı, yoksa "böyle olacağını bilsem osbir çeker yatardım amk" düşüncesinin pişmanlığına mı.??

velhasıl kelam, küçükken yatağına işeyen herkes, büyüyünce yatağına tükürüyor. bir sonraki evre ise yaşlanınca neler olacağı. ama yaşamadığım için bilemeyeceğim bi durum tabiki.. onu da tecrübe edince paylaşacağım sizinle.. 40 yıl sonra görüşmek üzere, esen kalın...
Rüyanın tersi çıkar lafını kanıtlayan olay.
kısa süren bir rahatlıktan sonra ağız dolusu sövülmeye başlanan olay.
Tükürme versiyonunu yaşadığım olay. Lan rüyada ağzıma balgam geliyor, tükürüyorum. Bi uyanıyorum yastığın amına koymuşum.
ilk seferinden sonra rüyada işeme olayına girerken şeyimi tutup yataktan fırlamamla tuvalete koşturma olayının cereyan ettiği ilginç olay. bir de düşme olayı var ondada yataktan düşerken aynı anda rüyadada düşüyor olmam rüyadaki düş düş bitmiyo ama o yer ile temas anı çok fena.
Çocukluk laneti.
Daha kötüsü rüyada Adriana lima'yı gerçek hayatta yatağı sikmektir.
Kış gecesi altına işemek ve sabah sobanın yanına geçip ev halkına bütün gece ıslak yerde yattım diyerek fırça atmak. Sobanın etkisi ile kuruyan elbisenin eve verdiği koku birde terlikle dayak yemek net mi.
Nasıl sıkışmışım ya tuvalete de yetiştim oh diye şırıl şırıl misler gibi işersiniz. Tabi sonra gözleri bir açarsın allah allah yüzüyor muyum ne.
çocuk altına yapmasın diye gece kaldırıp uyuklayan çocuğu tuvalete götüren ve sonra çocuğun bunu sürekli rüyasında görmesine sebep olanların pişmanlığı..
Boğulma tehlikesine sebep olabilir. Lökür lökür maşallah.
inception gibi birseydir ruya gercek birbirine girmistir.
bazı arkadaşlara komik geliyor sanırım ama gerçekte ciddi manada bir hastalıktır. bazen rüyada gerçekten yaşıyormuş gibi olursunuz. mesela rüyada kendinizi tuvalette görürsünüz o anda rüyada çişini yapıyorsunuzdur ama gerçekte de o an idrarınızı yapıyorsunuzdur. sabah kalktığınızda veya o an uyandığınızda yatağınızı ve üzerinizi ıslattığınızı görürsünüz. düşünün yataktaki çarşaflara kadar ıslanmış ve sidik kokusu da öyle hemen geçmez. evli olduğunuzu ve bunu eşinizin yanında yaptığınızı hayal edin. gerçekten zor bir durumdur. böyle bir hastalığı olanlara allah şifa versin. hemen doktora gidip tedaviye başlanmalıdır.
Oho 25 senedir böyle bir şey başıma gelmemiştir.
Yetişkinlikte güne mutlu başlama sebebidir. Vücudunuz size küçük bir şaka yapmıştır. Beklenmediktir. Başkasının evinde değilseniz sorun yok. Güle oynaya söve saya temizlersiniz n'olacak.
Yatağa değil de, gardrobun içine işemişliğim var.