bugün

On km oteden duyulacak kadar hayvanimsi kahkahalari vardir...guzel turk kizlari yaninda dozaji kaybedip insanliktan cikarlar. Vı Oçen Krasivya palajhusta...zirvaligi cekerler
enseleri uzun bırakmalı saç modelini artık terk etmesi gereken erkeklerdir.
güzel rus kadınlarını haketmeyen çirkin erkeklerdir.
rus kızların onda biri kadar ilgi görmeyen tipler.
hak hukuk kavramlarından bir haber, sadece paranın konuştuğu bir ülkede filinta gibi kadınların Türk erkeklerinin kara kaşına, gözüne, kıllı döşüne geldiğini sandığını görüp gülmemizi sağlamış erkeklerdir.
Rus kızlarının dünyaya açılma sebepleri sadece ve sadece paradır. Rus erkeklerinin hanzoluklarının payı %5 falan ancak.
Putin ise örneğimiz taş gibidirler.
hepsi sarhoş ve kavgacıdır. birebirde çoğu türk erkeğinin haşatını çıkarırlar. dövdüklerinde bayıltmadan bırakmazlar.
liveleak.com sitesinde kavga videolarının çoğu ruslara aittir.
ince, uzun, sarı

(bkz: sarı pipi)

Ben esmer seviyorm.
Lakapları ayıdır. Şaka değil gerçekten öyledir ve bundan gocunmazlar.
Mavi gözlü kumral ve genelde cılız olan, deri ceket ve şapka takmayı seven vodka manyağı erkeklerdir. Rus kızları bu erkeklerle aynı ülkede olduğu icin ne kadar şanssız..
rus kızları dilden dile, gönülden gönüle taşınırken* pek bir gölgede kalmışlardır. bugüne kadar "rus erkeğinin yeri başka" diyen kız tanımadım, tanımam da herhalde.
ayrıca bulundukları ülke dolayısıyla kafa hep bi milyondur herhalde.
soğuk kaba tiplerdir.

rus kadınını ve erkeğini yakından tanıyan biri olarak diyorum ki, böyle mezhebi geniş erkekler sadece rusyada var.
Kaba okuz odun gibilerdir caizse. Ama gozleri felan renkli olur bu ibnelerin yine oradan bi gideri vardir mevzunun.
%80i alkolik, %15i evli geriye kalan %5 ise normaldir.
rus kızları ile ters orantılı erkeklerdir.
şuana kadar gördüğüm neredeyse çoğu turist rus erkeği yakışıklıydı ama hödükler mi evet sonuna kadar.
Rus kadınlarının ülkeye gelen standart Türk erkeğine bile "cevher" gözüyle bakmasını sağlayan hodor takımı.
açık konuşmak gerekirse en pos bıyıklıları bizim orta halli kızlarımıza tekabül ediyor.
beğenmediğim erkeklerdir. sarı kabasaba ve soğuklar, üstelik hiçbir çekici yanları yok. bu yüzden haklarında fazla konuşulmuyor, tipsizler çünkü.
http://galeri.uludagsozluk.com/g/rus-erkekleri/

şu hatun ile arandakı farkları bir hesaplamaya başla. bitirdiğinde 2023 olur heralde. beni bul sonra.

tencere kapak misali. yakarıp durun gene varacağınız biziz.
rus erkeği diyince direk militarist yaklaşıp rus askerlerini ele alan kişi,umarım şunu izlemiştir;
https://www.youtube.com/watch?v=rjsdGTpHWGQ
zıplarlar zıplar *
gittim bizzat yerinde inceledim, geneli itici tipler ve kabalar. sokakta sevgilisiyle dalaşan üç çift gördüm iki günde ve biri harbi harbi hırpalıyordu kızı. gittim ayırdım, kıza are you ok diye sordum, bön bön baktı. sonra adamın koluna girip gitti. adamdan az daha dayak yiyorduk karı koca. bu arada bu rusların %90'ı ingilizce bilmiyor. sanki uzayda yaşıyorlar. adres falan sorduğum tipler oldu, onlar da kabalar. bizde gitsen dağdaki çobana sorsan anlatırlar. garipler milletçe.
gerçi sempatik olan insanlarla da karşılaşmadık değil ama genelde hepsi 40-50 yaşının üzerindeydi. gençlerden bir cacık olmaz özetle, ne kızından ne erkeğinden...
Türk erkekleri Tarafından kuzey ve güney sahillerimiz boyunca bacıları bükülmektedir Kim siker tavayı?

(bkz: rusunami)
Kaba saba rus ayılarıdır.
Bazı Türk kadınlarının artık baymış tavırlarını su yüzüne çıkarmış erkeklerdir. Tamam, peki, hata bizde, siz Rusya' ya gidin -izmir kadınlarını yanınıza almayıp- Rus kadınları buraya gelsin siz trip atmayı bırakın biz de kafamızı dinleyelim, herkes mutlu olsun. Ne dersiniz ? Hoş olmaz mı ? Yoksa cidden sıktı artık. Bütün erkekleri canavar yaptınız siz hep melekesiniz: tamam kabul ediyoruz yeter ki tribi bırakın. Evet, bazı kırolar sizi taciz ediyor, saldırıyor, bunların hepsi suç ve ayıp. Ama aramızdaki masum olanları da rencide ediyorsunuz. Yorulduk artık. Vallahi...