bugün

kitap okumaktan üşenmeyen yazardır. mikro milliyetçilik konusunda okumadığı ama okuması gerektiği iddia olunan ne varsa, bildirildiği taktirde okumaktan mutluluk duyar.

iddia sahipleri

--spoiler--
devletin de alt kimlik ve mezhep dejenerasyonuyla halki birlestirmek adina aslinda böldügünü
--spoiler--

derken tam olarak ne kastettiklerini ve de çözüm için tam olarak ne önerdiklerini lafı gevelemeden izah edebilseler kendilerini daha kolay anlayabilir.
kemalist şoparlardan. allah ıslah etsin.
yazdıkları ahlaksız ve de çirkef yobaz çomarların zoruna giden yazardır.

(bkz: yobazlar ve çirkeflik)

(bkz: yobazların ahlakı)
(#25415462)

özürlü galiba. dalga geçtiğim entry'i ciddiye alıp cevaplamış ahaha.
Emekli subay olduğuna inandığım sözcü gazetesi okuyan yazar.
bu sabah sözcü gazetesi linki vermemiş çok şükür rahatız bugün diyecektim ki 5 dk önce vermiş. arkadaş parası neyse verelim düzgün bir gazete okuyun sözcü nedir arkadaş ya.

edit: zaman gazetesi oku panpa çok iyi sen ulusalcı muhalif onlarda islamcı muhalif iyi anlaşırsınız.
sözcü gazetesinden verdiği linkler yandaşların zoruna giden yazardır. ayrıca mustafa kemalin askeri olduğu için emekli olması mümkün değildir.

kendisine "doğru düzgün gazete okuyun" diyenlerin tavsiyelerini beklemektedir. ne bu utangaçlık hazretler? madem okuduğumu beğenmiyorsun, doğrusunu tavsiye et. mesela yeni akit oku, yeni şafak oku, sabah oku de... soner yalçın da kimmiş, rasim ozan kütahyalı gibi bir aydını oku de...

yandaşların ruh halini anlamak pek güç. bir yandan takip ettikleri gazetelerin ve yazarların beş para etmediğini için için bilirler, tavsiye etmeye bile cesaret edemezler ama diğer yandan başkalarının okuduklarına laf ederler.
daha düne kadar zaman gazetesini elinden düşürmeyenlerin, fethullah'a "hocaefendi hazretleri" diye sırnaşanların önceki entrylerini editleyerek zaman okumasını tavsiye ettiği yazardır.

gerçek şu ki sizler pek utanmaz bir güruhsunuz!... bizler fethullah'ın ne olduğunu söylerken, sizler yere göğe koyamıyordunuz arsızlar! sizler değil miydiniz haşhaşilerle bir olup yapmadığınız haksızlığı, adaletsizliği bırakmayan? ulan hepiniz oradaydınız be!...
sözcü ve odatv fanatiği belki de çalışanıdır. odatv'nin ne olduğunu bilmeyen ezik de olabilir. "oda"yı araştırması gerekir.
Kuresel ikinma baslklarini uplamak icin sozlugumuze gelmis bir yazar.

Hos gelmiş...
doğru bulduğu tüm başlıkları uplamak için sözlüğümüze gelmiş yazardır. hoş bulmuştur..
maden kazaları konusunda o kadar feveran etmektedir ki,gerçekten üzüldüğünü zannedersiniz.oysa tek derdi müridi olduğu yılmaz özdil gibi kabız olmasından bile hükümeti suçlamaktır.sakın kanmayın yazdıklarına,entry sayısı ölen insanımızın sayısına göre değişkenlik gösterecektir.
maden kazalarından, soma katliamı öncesi onca uyarıyı dinlemeyen, katliam sonrası şartların iyileştirilmesi için verilen kanun tekliflerini reddeden hükümeti sorumlu tutan yazardır.

şu arsızların haline bakar mısınız? memlekette iş kazalarının ardı arkası kesilmiyor ama sorumlu hükümet değilmiş! ya kim sorumlu? başta ben mi varım? uyarıları dinlemeyen ben miyim? şartların iyileştirilmesi yönündeki kanun tekliflerini reddeden ben miyim? "ölüm bu işin fıtratında var" diyen ben miyim? "hiç unutmam hititler döneminde de ne kazalar olurdu" diyen ben miyim?

"kimsesizlerin kimsesiyiz" deyip, yandaş patronları ihya etmek için işçileri ölüme mahkum eden koşulları yaratan kim?
soma madeninin sahibine toz kondurmayan furyadandır.nedeni bellidir,aslında içindekini söyleyip ''ölenlere müstehak'' dese daha samimi bulacağım ama,sanırım müridi olduğu yılmaz özdil gibi kovulursam diye korkmaktadır.
Bu adamla laf yarıştırmaya çalışanın yarış arabasına binmesi lazım. Kıt aklınızla denemeniz tavsiye olunmaz.
soma madeninin sahibinden günahı kadar hoşlanmaz. birileri maden sahibinden pek hoşlanan birilerini arıyorsa, ttk'nın madenlerini söz konusu şahsa kimin peşkeş çektiğine baksın.

bu kadar rezalet olmaz! pes artık.. sen devletin madenini yamyama peşkeş çek, yamyam tüm seçimler boyunca sana çalışsın, kar hırsıyla gerekli tedbirleri almasın, senin müfettişlerin "her şey tam süper" raporu versin, sonra katliam yaşanınca "o da kim? ben tanımıyorum.." ayaklarına yat... bütün suçu yamyama yık, yamyam yerine asıl suçluyu işaret edeni yamyam dostu ilan et...

şu yandaşlar kadar ahlaksız, karaktersiz, demogog bir güruh bulunamaz vesselam...
hırsız, rüşvetçi ve katil severlerin saldırısına uğrayan yazar.
ölü sevicler,ölüler üzerinden siyaset yapanlar tarafından o biçim avukatlığı yapılan yazar.biri de laf yarışına girme falan demiş,ben aramızda ilköğretim öğrencileri olduğunu bilmiyordum.

ayrıca soma madeni sahibine hala aksi bir sözde bulunamayan yazardır.mason locasından korktu zannımca.
yobazların gönlü olsun diye soma maden sahibine sövmeyecek olan yazardır.

"yamyam" diyorum hala hiç utanmadan üsteliyorlar!... yahu efendisi hala baştayken yamyama niye söveyim? hep beraber yamyama sövelim, asıl suçluların dalgasına taş gelmesin hesabı... sizi gidi açıkgözler sizi...

söz konusu katil masonmuş! daha kötü ya! demek ki dini bütün hükümetiniz madenleri bir masona peşkeş çekmiş! aynen zamanında galataportu, suriye sınırındaki arazileri yahudilere peşkeş çekmeye çalıştıkları gibi... (bkz: yobaz ve zeka).

yahu "sermayenin ırkı, dini olmaz" lafının sahibi ben miyim? bu lafı kimin ettiğini ne çabuk unuttunuz ey balık hafızalı akıldaneler? şimdi tutturmuşsunuz "şu masondu, bu yahudiydi..." diye!... sizi gidi iki yüzlüler sizi...
Akp trollerinin acemice hücumlarını voltron gibi kılıcı götüne sokarak savuşturan yazar . Lan dalyaraklar azcık jandarmanın yeni teşkilatlanmasından sözetsenize kime hizmet edecek doğudan jandarmayı çekmek. Ağır sikiksiniz.
şimdi sormak istiyorum bu vatandaşlara,hani olmaz ya diyelim soma maden kazasından sonra mevcut hükümet istifa etti.parti de kapatıldı,hepsine siyasi yasak verildi veya kendi istekleriyle emekli oldular.güneş batıdan doğdu.

canınız ciğeriniz chp iktidar oldu.

5-6 ay sonra başka bir maden kazası oldu allah korusun.

yine hükümet istifa diyecek götünüz var mı yok mu onu merak ediyorum.
artık chp'yi değil, mhp'yi destekleyen yazardır. konuyla ilgili öz eleştirisini defalarca yapmıştır. daha düne kadar ağzının içine baktıkları, "hocaefendi hazretleri" diye yalakalık yaptıkları, destekledikleri iktidar bunlarla birlikte olmadık zulümler işlerken (bkz: casusluk davası) mazlumların ahına kulak tıkadıkları halde, eski ortaklar paylaşım kavgasına düşünce, hiç bir öz eleştiri yapmaya gerek duymadan "hocaefendi hazretlerini"(!) "haşhaşi" ilan eden, karşılıklı yapmadıkları çirkefliği bırakmayanlara (bkz: yobazlar ve çirkeflik) benzemez.

chp - mhp hangisi olursa olsun fark etmez... birisi başa geçer, ilk 5-6 ay içinde iş güvenliği ile ilgili gerekli kanunları çıkarmaz, denetim mekanizmasını etkinleştirmez ve üzerine bir maden kazası olursa, akp için söylediklerimin bin beterini söylemekten, istifaya davet etmekten hiç çekinmem. aynen y-chp ekibinin "vatanı biz akp'den daha iyi satarız" politikasını şahlandırdığı bugünlerde yaptığım gibi...

şu cumhuriyet bayramı gününde, atamızın "cumhuriyet, fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister" vecizesini hala anlayamamış olan biatçıların beni anlaması mümkün değildir.

cumhuriyet bayramımız kutlu olsun dostlar...
yeni bir mason örgütlenmesi tespit etmiş yazardır. işte şurada:

http://www.odatv.com/n.ph...oligarsi-budur-2910141200

bildiğiniz gibi akp'nin yiyicilik işlerinde ortak tüm yandaşları partinin işine gelmeyen bir duruma sebep olduklarında "mason" ilan edilirler... zinhar partiyle bir alakaları yoktur ve de bizim gibi mason dostu kemalistler tarafından kollanmaktadırlar!...

biraz silkelesen parti masondan geçilmeyecek vesselam...
evlat olsa eldiven ile sevilir o derece sevimli yazar.

şaka ulen şaka biraz kasar ama iyi yazardır .
elinden geldiği kadar edepli yazmaya çalışsa da bazen müfteri şerefsizlerin çileden çıkardığı yazardır.

araştırmaymış! neyin araştırması lan!.. okudum "araştırma" diye sunduğunuz zırvaları...

(bkz: yobazlar ve çirkeflik)

(bkz: yobazlar ve yalan)