bugün

görsel
isimler saçılıyor sadece etrafa kimin kim ıldupunu karıştırıyorum öyle işte.
Hissediyorum, Yakında öyle küsücem ki kendimle bile konuşmicam.
Karmaşık. Yarım saat önce üzgündüm sonra abimle konuştum iyi hissettim. Şimdi o uyuyor. Gereksiz bir tribe girdim açtım sessiz gemiyi dinliyorum. Kimin acısını, neyin acısını çekiyorum onu da bilmiyorum. Aslında mutluyum. Sadece müziğe uygun davranmaya çalışıyorum. Ulan deli miyim neyim. Deliler güzeldir sevin.
böyle boğazına kusmuk gelir ya ama kusmazsın ruh halimde aynen öyle.
Uyuyamadım .
görsel
alerjik style. burun akar, geniz kaşınır, kulaklar çınlar falan da falan da.
--spoiler--
Hiç gülümsemedi, hiç gülümsemeyecek gibiydi. iyi bir gün batımından beklenebilecek her şey vardı oysa gökyüzünde. Tüm o sıcak renkler, hafif bir esinti ve parfümünün kokusu. O anda bir örs düşse gökyüzünden, ancak dokuz gün dokuz gece sonra varabilirdi yeryüzüne.

--spoiler--

Kaybedenler Kulübü.
görsel
canı sıkkın gibi enerjik ama isteksiz.
ejderhaya kafa tutan bir atmaca.
şu an ruh halim erdoğan balkon konuşması yaparken, seçim 2. tura kalmıştır diyen bülent tezcan gibi.
içimizdeki taşları sayacak kadar berrak bir hâlimiz var,kafamızın ardında bagaj yok. Baksalar... Baksalar,görecekler. Canımız bu yüzden sıkkın.
görsel
içimdeki güneş sokağı ısıtmaya yetmiyor.
kuyunun içine düşmek gibi değil de, kuyunun senin içine düşmesi gibi bir his.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Öylesine sindim Bi köşeye, öylesine sindim ki..

Aldığım nefesi zorla alıyor, bakmak istediğim yeri zorla görüyorum.

Beni bu dünyayı terk etmek üzere Azad etmeyen yerçekiminden tutun, bu monoton düzene kadar herşeyden öylesine şikayetçiyim ki..

Bütün bir gün belirli bir miktar para karşılığında ömür boyu fabrikada çalışmakla Geçemez, geçmemeli..

Zaman dilimi ertesi günün tatil olduğu cumartesi gecelerinde kilitli kalsa keşke.. Cumartesi akşamı yelkovan ilerlemese, saatler geçmese, insanların yaptığı hataları düzeltmeye şansları olsa..

Öğrencilerin ders çalışmak için sınırsız vakitleri kalsa keşke..

Dünya bu evrenin tımarhanesi.

Burada durmak, son zamanlar oldukça canımı sıkıyor.
keşke herkes ölse.
görsel
iyi saatte olsunlar.
görsel
görsel