bugün

37 yaşında kariyerini noktaladıĞINI açıklamıştır.

https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening
çok janti bir agbimizdi adabiyla giyinmesini bilirdi mesala ben bilmem...

liseliler tanımaz ama oldlar onu ronaldinho olarak tanır.

büyük topcuydu..
Ortaokul yıllarımın efsanesiydi. Şampiyonlar liginde o üst ağlara attığı gol hala hafızamdadır. Emeklilik haberini okuyunca yutkundurdu ve üzdü.
an itibariyle, dünyanın en iyi futbolcusu christiano ronaldo'dur.
Ben küçükken annem bana pazardan önünde Ronaldinho yazan bir tshirt almıştı. Ve bana alındığı için en çok mutlu olduğum eşyalardan biriydi.

görsel

Şimdi bu adam futbolu bıraktı ya benim de çocukluğumun bir kısmı daha erimiş oldu..

Edit: bu tshirt u hatırlayan varsa yesillendirsin. Sarı ve haki tonlarındaydi.
taa o zaman 36 milyon lira verip aldığım brezilya forması durur çekmecemde.

bırakılır mı lan futbol.
2015 yılından beri herhangi bir maçta forma giymemiş, bugün de emeklilik kararını açıklamış.

O futbolu bıraktığına göre artık dünyanın en iyi futbolcusunun kim olduğunu tartışmaya açabiliriz.

Beybi!
meydanı bir avuç çapulcuya bıraktıgında zaten futbolu bırakmıştı, üzdü ne diyeyim..

boş kaleye gol atanlara, 30 kişiyi her biri birbrinin kopyası şekilde çalımlayanlara kaldı meydan..

mk ne salak insanlar dünya yıldızı diye pazarlanıyor inanılır gibi degil..

attıgı goller videolu şekilde gösterilmeden kimseye anlatılamazdı.

zaten çogunu göstersen de görenler ip var derdi..

allahım kaldık mı yine demirin tuncuna insanın picine..
Zamanında tam 30 lira verdim formasını aldım.
O zamanlar iyi paraydı bakmayın 2 lira harçlıkla okula gittiğimiz zamanlar.
Hem de barcelonanın sarımtrak yeşil fosforlu iğrenç renk formasını aldım sadece arkasında onun ismi yazıyor diye.
Vay be.
yüzyılın gelmiş geçmiş en yetenekli, izlemesi en keyifli futbolcudur. küçükken pazardan aldığım ilk forma kendisinin formasıdır. topu ayağına her aldığında acaba bu sefer nasıl bir mucize yaratacak diye bekletirdi kendisi. şimdiden özledik..
görsel
şu an dünyanın en pahallı oyuncularından kat kat kaliteli bir futbolcuydu.

ronaldinho'dan ; futboldan daha çok sosyal medyayla ilgilenen paul pogbaya düştük.

vay amk.
görsel
Gelmiş geçmiş en iyisi.
psg'nin brezilyalı genç yıldız adayı. brezilya'nın 2002 dünya kupası kadrosuna seçilmiş.
görsel

http://www.hurriyet.com.t...0847066&utm_term=post
Yeteneği bambaşka futbolcu. O yeteneğe sahip olmasına rağmen çok erken bıraktı.
Senin gibisi gelmedi, gelmeyecek reyiz.
Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu.
futbolcu eskisi top cambazı.
https://www.youtube.com/watch?v=Ebk59wrqrmM

Sen nasıl bir efsanesin... Bu adamın olduğu takıma frikiğin oralardan faul yapılmaması gerektiğini anlamışlardır umarım.
Gelmiş geçmiş en iyi futbolcu. Net.
Liseliler hatta üniversiteliler hatırlamaz ama bu adam iyi zamanlarında Messi ve Ronaldo'dan daha iyiydi.
futbolu severek eğlenerek, istatistik kasmadan oynayan, izleyenlere büyük keyif veren asla unutulmayacak futbolcu.
Daha PSG' de oynarken FM' de takımıma alıp ulan inşallah gerçekte de böyledir diye iç geçirdiğim zat-ı şahane. herkese göre dünyanın gelmiş geçmiş en iyisi diye bir adam vardır. mesela benim kahramanım (bkz: francesco totti). ama bu çocukken oluşan takıntıdır. tabiki totti en iyisi değil. ama bu adam varya bu adam. aha bu gaucho. en iyisi buydu diyen olsa hadi ordan en iyisi zidandı derken düşünürüm. sen büyüktün be roni.
görsel

kolsuz çocuga ps hediye etmiş taşak mı geçiyon aq.