bugün

Yalnız oğlu ilerde büyük topçu olacak, aha da yazdım buraya. Hatırla beni tarih.
Rvp'ye karşılık Snoop dogg'ın yeni formalı fotosu geldi mi ?
Arkasında nani ve stoch gibi oyuncular varken, ortalığın ağzına tükürecek olan efsane futbolcu.

Zenginin malı fakirin çenesini yorarmış. *
Şimdiden bir çoklarına golünü atmıştır.siz dua edin daha sikmeye başlamadı.
Göt gibi konuşanlara,gelmez fener kim olm diyen mallara kapak olsun.
tanım:bir futbolcu.
2 sene önce manu taraftarı bu adam geldi diye çıldırmıştı şimdi fenere geldi demek ki fener bütçe olarak baya iyi avrupa piyasasında Türk futbolundaki saçma uygulamalar yüzünden başarı gelmiyordu ama bu adamla başarı uzak değil

görsel
zenginin malinin zugurdun cenesini yordugunun en guzel ornegi. su yasima geldim daha milyon dolarlar kazanan futbolcular icin holiganlik/taraftarlik yapan kitlenin psikolojisini cozemedim. bakin bakin, sanki bu adam fenerbahceye gelince butun dertleri bitecekmis gibi nasil da seviniyor garipler. ahaha. yazik ya. ne diyim allah kurtarsin.
inşallah fenerbahçemize büyük katkı sağlayacak futbolcu.
hissettirmeden ziken forvetlerdendir. hoşgeldin uçan hollandalı.

(bkz: karıncayı sik ama belini incitme)
yalan yok arkadaşlarla playstation oynarken hep hollandayı seçerdim zira sniejder ile persie aynı takımdalardı çünkü ikisine de hayranlığım vardır. wesley geldi gs'ye fakat bugün hayatımın en mutlu günlerinden birini yaşıyorum çok şükür allah'a bir fenerbahçeli olarak gerçek sevgilime kavuştum adı da van persie... iki yıldızım da artık türkiye'de rakipler ama olsun persie'ye kavuştuk sonunda...

not: "sevgili" manasını başka yere çekecek uçkurperestlere sevgili demek çok sevmekten gelir...
ne yalan söyleyim sabiha gökçene ayak basana kadar geleceğine inanamıyordum. dünyaca ünlü yıldızın ne işi var türkiyede diyordum. ama fenere helal olsun adamı getirdiler. ligte kötü oynasın önemli değilde şlde iyi oynar inşallah türk futboluna katkısı olsun.
"Benimki geliyor; o da biliyor kalbimi yerden yere vuruyor. Ah bi gülüyor of bi bakıyor; aklımı başımdan hemen alıyor." Şarkı sözleri bu gece benden ona gelsin. Hoşgeldin be.
Bitik oyuncudur,şimdi fenerliler kızacak ama,
şimdi kardeşim bu sene manu şampiyonlar liginde değil mi,evet
adamlarda Koca sezon Avrupa kupalarına katılamama kompleksi varken bu adamı 3e 5e bakmadan niye sattı.

manu işine yaramayan adamı kovmaz....
beyler sikecek.önleminizi alın izlemeyin.izlettirmeyin.
not:beşiktaşlıyım.
Balon futbolcu. Katkı sağlaması imkansız.
fenerbahçeye gelme haberleri çıktığından beri iki yaş yaşlanmış oyuncudur. 31 ile başlayıp yaşı 33 e çıkartılmıştır. kıskançlıktan gözleri kanayan , parmakları birbirine dolanan arkadaşlar için belirtmek gerekirse 31 yaşındadır. 32'sine 1 ay kalmıştır. 3 sene rahat oynar. fenerbahçemize hayırlı olsun.
Holiganlıktan gözleri kör olmuş beyinsizlerin çekemediği transfer. Bursasporluyum ve bu adamı bursada izleyeceğim için mutluyum.

Öyle veya böyle futbol görsel bir şölense bu sektörün önde gelen birini çıplak gözle seyretmek keyif verici. Van basteni göremediyseniz van persieyi izlemelisiniZ.
Balon felan olmayan oyuncu.

Buna balon diyenin eline veririm oynar tabi ki balonla.Adam seri uçana kaçana yazıyor.Esnek, pratik, zeki daha ne olsun?
aktör olsa bruce wayne/batman rolü için biçilmiş kaftan diyebilirdik

umarım 13.haftada cezalı falan olur..
Bir Galatasaraylı olarak transfer politikasını gıpta ile takip ediyorum.
Biz mi devler ligine direk katıldık onlar mı bilemedim.
Kim ne derse desin, ister yaşlandı desinler, ister kariyerini erken sonlandırdı desinler bu tarz oyuncuların ülkemize gelmesi birazda olsun geliştiğimizi gösterir Türk futbolu olarak nani , persie, q7 bunlar ligimiz için kaliteli oyunculardır.
iki sene önce deseler bile inanmazdım heyt be.
Fenerbahçe taraftarının tarihin en iyi transferi olarak lanse ettiği futbolcu. Yani arkadaşlar kusura bakmayın söylemeyeyim diyorum ama bu ülkeye roberto carlos diye bir efsane geldi. Hadi bıyıklı transferler.

Meraklisina not : gs
hosgelmis bir yazar. saka saka hosgelmis bir gonlumun efendisi.
Bir fenerbahçeli olarak gelmesini istemiyordum. Kötü oyuncu olduğundan mı,kombine ve forma satışlarını arttıracağından mı? Gereğinden çok paraya alındığı ve sakatlık problemleri yaşayıp egemen korkmaz gibi senenin yarısında kadroda olmayabileceği için istemiyordum. Kendisine verilen parayla en az 2 tane daha genç ve hareketli gelecek vaadeden oyuncular alınabilirdi. Bize maliyeti 25 milyon euro en azından; ayrıca aynı şey kjaer için de geçerli. Zira adamlar kjaer kailtesinde onun yerine oynayabilecek oyuncu için 3 milyon avro gibi bir fiyatla transfer ettiler. Keza kjaer'in de maliyeti 20-25 milyon avro. Ayrı ayrı bu iki futbolcuya verilen paralarla süper ligde ilk beşe oynayan takım rahatlıkla kurulabilir.

Sonuç olarak her ne kadar gelmesini istemesem de gelmiştir takımımızın ve ülkemizin reklamı yapmış Avrupa ve Dünya'da adından sıkça bahsettirmiştir. Bir diğer artısıda gerek sosyal medyada gerek reel hayatta gelmez diye dalga geçen bilimum taraftarı morartmıştır. Umarım çok faydalı olur ve önce ligde sonra avrupa kupalarında başarı sağlarız.

edit:imla
Hayatında persinin bir maçını bile canlı izlemeyenlerin geldiğinde ayılıp bayıldığı,sevinçten birbirlerini dürttüğü ""balon"" oyuncu.
ulan siz bizim halı sahadan Necmi abiyi transfer etseniz onu bile dünyanın en iyi topçusu diye yansıtırsınız.

unutmadık,guiza,Ortega,maldanado,Anelka,appiahı.

hepsi ""balon"" buda ""balon"".