bugün

Türkiye ligini sikip atacaktır. Artık onlar düşünsün.
gelmesine sayılı dakikalar kalmıştır.
an itibariyle gelmiştir. fenerbahçemize hayırlı olsundur.
Bu sezon bildiğin rahat rahat maç izleyeceğimiz son göstergesi.
uçaktan inene kadar fenerbahçeye gelmeyeceğini düşündüğüm futbolcu. hayretler içerisindeyim şu anda. emeği geçenleri tebrik etmek lazım. vay babo geldi gülo geldi, valla geldi.
not: gs
canli yayinda su an

adam oyle bi giyinmis ki babam oyle giyinmemi istedigi icin babamla kavga ediyorum ben.
bir gsli olarak ben bile heyecanladım mk.
üstelik çinden de gelmedi adam. getirmek oyle kolay iş değildi yani.

digiturk gs taraftar paketi yerine fb taraftar paketi alacağım sanırım.
4.yıldızı biz taktık yıldızları getiren onlar.

neyse tebrik etmek lazım bu transfer başarısını. izlemek büyük keyif olacak. umarım bize gol atıp gerçek fenerbahçeli falan olmaz::)
fb tv den canlı izledim.TARAFTARIN ARASINA GiRDiĞiNDE KEL BiR ABiMiZ ÜZERiNDEN BiLDiĞiN UÇTU.sONRA ORDA KAVGA ÇIKTI NASIL BiR MiLLETiZ LA BiZ YiNE BOKUNU ÇIKARDIK

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/29532802.asp
ULAN AZ DAHA ADAMI YAKACALARDI MEŞALEYLE AYILAR.
Hoşgelmiştir, inşallah safalar getirecektir.
Fenerbahçemize hoş gelmiş star. Umarim uzun yillar takimimiza faydali işler yapar. Yapmasa da van persie bu zaten yine bağrimiza basacağiz. Daha neler yapacağiz senle uçan hollandali !
Hoşgeldin gönlümün efendisi.
ya insanların artık kör olmalarından, körü körüne bir renge bağlanıp saçmalamasından bıktım usandım.

fenerlisi gs'lisine, gs'lisi bjk'lisine sayıp kendini harikalar diyarında sanması tamamen trajiktir.

arda ve podolski hakkında kendi gerçekliğimi göz ardı etmeden, sarı-kırmızı renge bulanmadan yorum yaptıysam burada da bunu yapacağım. artık çoğunluk mide bulandırmadan yaz şu yorumları ve renk gözlüğü takma artık.

arkadaşım bir kere rvp sağlam oyuncudur, en az sneijder kadar faydalı ve tekniği de bir o kadar farklı , kendi tipinde dünyanın en yetenekli oyuncularından biridir.

böyle bir ismi türkiye'ye kazandırdığı için fb'ye teşekkür ederim. bir gs'li olarak yenersek güçlü bir fb olsun isterim. rakibinin zayıflığıyla alınmış galibiyetler beni mutlu etmez çünkü asıl başarı futbolu avrupa ve ya dünya seviyesine çekip arda'dan daha iyi oyuncuları avrupa gazetelerinden okumaktır bence.(bu sadece futbol için geçerli değil). haliyle rvp kalitesini yansıtamayacak dahi olsa, bu diğer kaliteli yabancıların gelmesi için referans, genç türk futbolcuların onları sosyal ortamda görmesiyle büyük bir avantajdır.

en azından başarıda illa görmemişlik yaparak yeteneklerini kaybetmez bu ülke. arda'nın başarısının ardında yatan hem yeteneği hem de karakteridir. büyük yıldız diye anılmış bir oyuncu isterse bastonla gelsin katkısı büyük olacaktır.

2. kısımda rvp başarılı olur mu ? bilemem, onu önümüzdeki sezon gösterecek. olsa da olmasa da hoşgeldin rvp, umarım aldığın paranın hakkını önce karakterinle verirsin.

düzen: imla ...
Türk futbol tarihinde yapılmış en büyük transferlerden biridir. Hala çıkıp şınaydır diyenlere duyurulur.
bnce uniteden kakalanmis bir futbolcu fb hizli top oyncaksa persie yavas futbolcudur uyum saglayamaz yasda 33 dur bununda altina cizelim ama nani sakatlikdan sonra kendine gelmis lizbonda bunu gostermistir .
Bjk tv RVP'nin gelişine karşılık Kadıköydeki 10 sene önceki son galibiyetini yayınlıyor lan, bu cidden dramdır.
kariyerinin zirvesindeymiş... saçları beyazlamış lan adamın, koşarken kalp krizi falan geçirir bu adam
şaka maka geldi ya la. türkiye de oynayacak über forvet.

görsel
görsel
görsel
taraftarı sevinçten çıldırtmıştır.
takıma alışamayacağını düşündüğüm iyi futbolcu, yok yok çok iyi futbolcu.
Hagi'yi Van persieyle kıyaslayacak kadar fenerlilerin aklını götüne kaçırmış transferdir.
Adam önce bi bismillah desin amk. sanırsın bir sezonda 40 gol attı şampiyonlar ligini kucakladı. Adamı tr ye gelmeden kral yaptınız.
Bizim Fenerbahçe'mizin yeni dünya Yıldız'ı forvetı.
Adam gelsede okusa bunları. Türkiye den kaçar amk.
Pektemek kadar gol bile atamayacak kır saçlı vasat oyuncu. Son günlerinde milyon dolarlarla tatil yapmak istediği için fenere gelmiştir.

Yıldırım' in kurtarıcısı.
Turgay Demir Van Persi'yi istanbul'a Beşiktaş getirdi falan demedi mi hala.