her sene eurovision zamaninda hatirlayacagimiz, olene kadar hafizalarimizdan asla silinmeyecek kabus.
türkiye'de eurovision denince akla gelen 5 şarkıdan biri.*****
en az shake it up şekerim kadar kötü şarkı.
işkence yöntemidir.

(bkz: ölene kadar rimi rimi ley)
şarkı aşk acısı çeken genci anlatıyomuş çünkü aşk acısı çeken Türk genci rimi rimi leyler.*
- deryaa seni seviyorum dön artık bana.
+gider misin kapımın önünden bidaha da gelmeee
-rimi rimi ley..

gibi.
yan yana konulduğunda çetin alp'in operası müzikal deha niteliğine ulaştıran şarkı.
(bkz: smiley)*
hayatımda, duyduğum/duyabileceğim en berbat ve en lanet şarkıydı. bilmem kaç sene önce, bu şarkı ve söyleyen kişi sayesinde tüm dünyaya rezil olmuştuk... tekrarlanmaması dileğiyle diyorum... ve allah beterinden korusun diyeceğimdee cıkss bunun beteri yok, olamaz. *
hayatımda dinlediğim en berbat ve ruhsuz şarkı. bırak erovizyonu.
2 gün önce çalıştığım alışveriş merkezinde gezinirken bu şarkı geldi aklıma. ulan dedim bir şarkı vardı grup yorum'dan arak yapmışlardı falan filan diye geçti gitti.
o yıl bu şarkıyı söyleyen köselek tipli pislik sırıtkan kadın o kadar emindi ki bu şarkı ile birinci olacağına...

"davul zurna ile kutlayacağız birinciliğimizi" gibi laflar etmişti, çok merak etmiştim kim bu kadar gaz verdi bu kadına... manyak mı ne...
bırak erovizyon'u türkiye'de bile speküle edilmemiş satış listelerinde ilk 50'ye girmesi bile zor olan boktan bir parça.
sanırım trt yönetiminden birinin yakiniydi bunu söyleyen abla. o yüzden bu parça seçilmiş ve ülkemizi temsil etmişti.
(bkz: bir gecede hazırlanmış eurovizyon şarkıları)
eurovisionda iyi bir derece almamasi sasirtici olan sozleriyle ve gülseren yıldırım gomez'ın muthis sesiyle tam anlamiyla harika sarki. hep komsu ulkeler mina koim.

edit: trajikodram ve f628 uyardi. gülseren yıldırım söylüyormuş şarkıyı.
türkiye'nin eurovision şarkısı. nasıl oldu da süresiz diskalifiye edilmedik bu şarkıyla hala anlam veremiyorum.
eurovision tarihinin en kotu sarkisi olma ihtimali yuksek sarki.
(bkz: dongi dongi vs rimi rimi ley)
türkiye böyle bir parçayla katılarak aslında kendi kendini mahvetmiştir.

allasen bu ne, nasıl şarkı bu yahu.
eurovision'a giden en kötü şarkılarımızdan biridir, belki de en kötüsüdür.
o kadar kötü bir şarkıdır ki, sahne şovunun ve kıyafetlerin berbatlığı yanında hiç kalmaktadır.
sabah alarmı olarak kullanılabilecek şarkı. insanın uykusunu kaçırmaya müsait sinirlikte. ancak uyku kaçar ama güne moralsiz başlanmış olur ve böyle devam eder. en iyisi sabah alarımı olarakta kullanmamak.
bir kendimi kontrol edemiyorum olamayan şarkı.*
(bkz: gençkan)
bu sefer de erovizyonda birinci olmayalım diye yapılmış, ilkokul seviyesi namesi ve sikko sözleriyle sondan kaçıncı olduğunu hatırlayamadığım dehşet ötesi erovizyon şarkımız.
(bkz: bili bili geh)
tam unuttum,hatırlamam sildim kafamdan diyorum. yine çıkıyor karşıma.

(bkz: allah ını seven üstüme toprak atsın)
o daha kötüsünü yapana kadar en kötüsü bu.