bugün

Iki minosetin fayda etmedigi bünyede maxaljin adlı ilacın kesinlilkle regl sancısın geçirdigi tarafımca onaylanmıstır.
2 gündür kıvrandıran sancıdır. hayattan bezdirir.
bazı salak kızların abarttığı sancı. çok mühim bir şeymiş gibi orda burda anlatır dururlar
sözlükte bu sancıyı çekenlerin artması ile hakkında yorumların artış gösterdiği sancıdır. bu başlığa girilen bilgilerin sayısına göre, erkeklerin kızlara yavşama mesajları azalır, seksle ilgili abuk başlıkların sayısı tavan yapar. sözlük sanki kan gölüne dönmüş hissi verir.
Kadın olmanın en zor durumu.
erkek olduğumdan yaşamadığım, yaşamadığım için mutlu olduğum sancı
sevgilisi olan erkeklerin o gün fevri davranma hakkını elinden alan sancıdır. erkek: 3 saattir bekliyorum nerde kaldın ya! kız: ben regl sancısından ölüyorum bi de bana bağırıyorsun ühüüüü :,( erkek: olur mu aşkım kıyamam dur sana ağrı kesici bulayım. (bkz: ağlayan kadına dayanamamak)
pek ağır geçirmeyenler de vardır sadece 2 gün öncesinden kasıkların,bacakların hafiften ağrımaya başlar ama olduğun süre içerisinde çok yorulmadığın sürece pek ağrımaz sadece sızı vardır.ayrıca denize,havuza girememek,beyaz pantolun falan giyememekte bunun kadar koyar.
şartlar itibariyle kız arkadaşımla aramızda helalinden 1500km bulunmakta. gel gör ki oradan bile etkisini hissettiriyor. yapılacak bişey de yok, seve seve anlayışla karşılıyosun, hatta anlayışla karşılamak bile tehlikeli bunu o bile sıkıntı.

5 dakika önce pırıl prıl güneşli bir havadayken 5 dakika sonra kapkaranlık bulutlar, sağanak yağış düşünün.

kaçacak yer de yok. ıslanacaksın arkadaş, şemsiyeni açsan yıldırım düşer kafana.

öyle birşey.
herkes mi regl oluyor lan bu başlıkta diye düşündürür insanı bir an.
kötüdür. Helede o anda sancı çekmek için hiç müsait bir yerde değilsiniz berbattır beni şu kenara atında hangi cehenneme giderseniz gidin...
ölümdür, sonra hayata geri döner , kıymetini bilirsiniz , insanlara iyilik yapmaya başlarsınız, sonra bunu unutur normale dönersiniz ta ki ne zamana kadar ? tabiki de bi sonraki regle kadar.
süründüren sancı. çeşitli haplarla kesilmesi ümit edilen sancı. inanılmaz ama gerçek olan ise bir bardak sıcak su içine atılan bir kesme şekerin acıyı dindiriyor olması.
hayatımda ilk defa regl olduktan 1 gün sonra gelen ağrı olmuştur ve bu ağrı öyle şiddetle gelmiştir ki 2 majezik bile geçirmemiştir...
çizgili kaslara eti edecek bir ağrı kesici içildiğinde kesilecek olan sancıdır. (bkz: apranax)
Erkek olarak bir (bkz: blue balls) değil diye düşünüyorum.
(bkz: sözlükteki kız yazarları bulma yöntemleri)
SÜnnet olmakla kıyaslamaya bile gelmez.
sözlükte ne kadar çok hatun yazar varmış görmemizi sağlayan sancıdır. Başlık biraz daha uplanmaya devam edilirse daha çok çıkarlar sanırım.

(bkz: updullah)
evlenince geçeceğini zannedenler için gelsin; yok öyle bir dünya. nikahta keramet var eyvallah ama beklentinin de bokunu çıkartmamak gerekir.
oo burası hep kız dolmuş =)
merhaba kızlar merhaba.
ulan yazmayayım yazmayayım diyorum, taşşak ağrısının yanında bir hiçtir.
Bazi bayanlarda siddetli olmuyor. Sahsen gece aglayarak uyandigim bile olur. Son cagre majezik kullanirim 1 saate en gec eser kalmaz agridan. Kadim dost majezik.
dünyanın her yerinde her gün bilmem kaç milyar kadının bu sancıyı yaşayarak hayata yön vermesine sebep olan sancı, ağrı. istisnasız her gün hiç durmadan bir yerlerde bir kadın mutlaka regl sancısı çekiyor ve biz erkekler buna şahit oluyoruz. hayretler içerisinde kalıyoruz bazen. "ulan ne acayip bir şey ya..." diye. piyasası var lan bu işin resmen. pedler falan böyle. bir sürü, değişik. özlü bir söz der ki: bir insan her ay kan kaybettiği halde ölmüyorsa o insandan korkmalısın dostum.
Erkeklerin cinsel muhabbetlerinin yanında daha gerçekçi olan acıdır. Kimse burda kendini pazarlamıyor.