bugün

biraz evvel bacak aramdan hışır hışır akan ılıklıkla birlikte dank ettiren olaydır.

son ayardan sonra yazmam gereken başlıkları bu şekilde seçicem, birazdan da kılli bacağıma aldırış etmeden kirli picamamla camel toe lu foto aticam sonra en namuslu ben olucam ben!
sevgilimden de ayrıldim, en son 3 gun evvel bu saatlerde sevişmiştik, yalnizım böhö.

oluyo mu boyle kizlar? Swh.
21.yüzyıldayız halen günlerce bununla uğraşıyoruz. Hayalimdeki gelişme bir kerede açılacak kapılar bir iki saat içinde foşur foşur ne varsa akıcak. Çok mu zor yani böyle bir şey. Her şeyi de biz mi düşünelim.
Eğlenceli olaydır. Sevmeyen kendisini damdan aşağıya atabilir karşim.ewed
Kadınlara has bir durum olmayan oluş. Bazı erkekler beyinlerinden ve kalplerinden regl oluyorlar. Kendimden biliyorum. Bu aralar beynim adet görüyor. Kalbimin adet görmesi ise mevsim geçişlerinde cereyan eden bir hadise. Nerden baksan 3 ayda bir, yani 4 mevsim geçişleri. Beyindeki kıvrımlı zihin irini, kalpteki gözyaşı tortusu.

Regl canlılığın alameti. Alamet tazelenmesi.
olması gereken bir süreç abartmaya gerek yok olunmaması anormal herhalde.
çikolata krizi baklava krizi ne mahsur kalmak.
ve de adam gibi bir adamın omzuna.
görsel
Peki bize ne amk.
Bu kız da her gün regl.
Senin hiç yumurtalarına top geldi mi
Kusura bakma empati yapamam.
geliyor yaklaşmakta olan.
sözlükteki harun abilerde de görülür.
Çok kötü bir şey. Doğum kontrol hapı en iyi ağrı çözümü valla ya.
Gene birileri kanamış.
Bu başlıkta sweet'in dışında birilerini görmek tüylerimi diken diken ediyor.
Korunmadan sex demektir. Prezervatif yok, geri çekilme yok, ertesi sabah hapı yok, vajinal kuruluk yok. Üstüne hormanlar da in the sky. Daha ne olsun.
Az once oldum karnim cok agriyor.
Malmısın olum sen.
sevişmeye engeldir. sevişmek regl ağrısına iyi gelir fakat o kokuyu kimse çekmek zorunda değildir.ewed
Sevişmeye engel değil diyen pislikleri ortaya çıkaran başlık.
Her ay düzenli olarak gerçekleşen vajinal kanamalardir. Hormonların etkisiyle libido artar ve kadın daha çok arzular. Acidan dolayı da biraz hircinlasir dengesiz olur.
hic olmadigim birsey.
Erkek olmamla alakali olabilir diye dusunuyorum.
doğanın dişi olması nedeniyle doğrurganlık gücünün bir tezahürüdür.
reglliyken bunlar kedi gibi oluyo.
yatır kucağına sev.
evet.
regiller diye bir gerilim filmi bile vardır...