bugün

adak adayıp anlın ortasına kan sürülmesi ile son bulan olaydır.
kadinin en istekli oldugu donemdir kurban kesiminde bulunmus her erkegin bu durumdan zevk alacagi bir musabakadir. enjoy the each moments of bright breath denilmeden durulmaz.
kod adı "salçalı sosis" olan durumdur.
kanlı bir çarpışma olacaktır.
oral olması muhtemeldir.
Ergenliğimin çıkış evrelerinden kız arkadaşımın son günleri bence bitti demesi üzerine girdiğimiz ilişkide kanlı muhabere sonucu iğrenç bir mide bulantısı yaşamama sebep olan sekstir. Evet beyler en ufak riskte bile kaçının bu ilişkiden zira yaşadığınız zevk ve orgazm anında kendini yıkıma bırakıyor.
kızıl bir gün doğuyor. dün gece kan dökülmüş..
Yavru vatanı işgal etmek gerekir .
anavatan kan ağlarken seks mi olur amk?
Burnun kanarken burnunu karıstıramazsın iyi olmaz. Vatan kan agliyorsa komşu devletlerle iliskilerini iyi tut.
yapılmalıdır. ne güzel risksiz muah
iğrenç bir olay bir tür sapkınlık. böyle fantezilere girmeyi düşünen varsa girmesin. cinsellikten soğursunuz.
Hiçbir zaman ve asla deneyemeceğimi düşündüğüm bir aktivitedir. Sebeplerine gelecek olursak öncelikle bende sopa gibi bir penis var ve bunu bir vajina ile değiştirmek istemediğimden eminim.
Ciddi anlamda igrenç...

Eğer niyeti iyice bozduysanız, mecbur yapıcam ben diyosanız, en azından ilk iki gün yapmayın ve yapacağınız zaman duşta falan yapın...

Yatağa bulaşan o kan çıkmıyor...
sağlıklı değildir. iğrenç olması kısmı da bonus. normal insan midesi kaldırmaz.
Haramdır islam dininde...

Yasaklanmıştır...

Neden haram ve yasak olduğunu yapanlar bilir en iyi...
Hormonların verdiği yetkiye dayanan Kadın için o esnada çok güzel gelse de döl ile karışık kanın kokusunu hissettikten sonra buna değmediğini hissediyor...

Tabii orgazmdan sonraki fikir bu.

Orgazm olana kadar ise imyeh de imyehh.
4-5 günle kudurmazsınız sabredin biraz
Tavsiye edilmeyen ilişki biçimi.
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
Az önce yaptım. Regl sonuydu. Boşaldım rahatım.
iğrençsiniz ibn*ler.

insan mıyız a*ınakoyim.
bazı kadınlar bu dönemlerde seks yapmayı seviyor,

aydınlatırsanız seviniriz.