bugün

Kendine güveni yoktur. Ya da kız egoludur bu yüzden gözü korkmuştur. düzgün bir kız olsa dahi reddedince orospu olacağından dolayı bir şey değişmez.
korkaktır ve ileride de sizi koruyacağı meçhul erkektir.
kaybetmeye mahkumdur.
Bu mantıkla direk yaşama dedirten erkektir. Hayırı yiyince dünyanın sonu değil.
2 kere denedim reddedildim.
karşı tarafın duygularından emin olmayan erkektir. reddedilmenin sonuçlarına katlanmaktansa duygularını içinde patlatan mazoşist erkek tipidir.
Borca girmemek için kredi çekmemek gibi bişi. De insan bu parayla yaşar yani.
ileride hiç reddedilmedim diye hava atar.Doğru mu doğru.
Bastan kaybetmiştir hayatının geri kalanında bu stratejiyi uygulamamalıdır. Kaybetmeye mahkum eder kendisini zira.
teklif mi kaldı.
özgüven ya da korkaklık değil, sinirli birisiyim. bir işi planladığım şekilde yapamazsam çıldırırım deliye dönerim.
ya da başkası planladığı şekilde yapmazsa.
bugün bana buluşma için söz veren bi adam yarın kaypaklık yaparsa bu beni deli eder.
ya da biri benden bardak ister, bardak götürdüğüm zaman aslında bardak boyutunda paket su istediğini söyler.
işte ben böyle net olmayan bir olay yaşayınca deliriririririrriririririrm

bu yüzden teklif ettiğim kız evet ya da hayır demez geveler ya da kafamı karıştıracak bir şey söylerse ben büyük ihtimal kendimi tutamayıp, ya küfrederim ya da bildiğin fiziksel zarar veririm. ya kendime ya ona.

illa kız olmasına gerek yok herhangi bir soruma net cevap vermeyen herkes için çıldırırım.

bu yüzden bir çok işten kaçarım. hiç sinirlenmemem lazım.

eğer teklifime evet ya da hayır derse öper başıma koyarım.

ama gelip yaa aslında iyi çocuksun daaa falan filan derse... neyse işte net cevap alamayacağımdan çekindiğim için teklif etmem ben.

ve bence herkes de bu nedenden dolayı teklif etmekten kaçınır.

çünkü bunu herkes bilir ki; her şey istenilen gibi gitmez.
Benimle çıkar mısın?

He sığırım he çıkar. Ahaha bu ney lan.

Duygulardan kaçmamak lazım tabi.
şimdi yaş biraz gecti o kadar saçmalayamıyoruz ama, önümüze gelen ilk 30 kızla sevgili olma gibi garip turnuvalar düzenleyen biri olarak size bir abi yada kardeş tavsiyesi vereyim, eğer hoşlandığınız bir kıza çıkma teklif etmek istiyorsanız kesinlikle yanına gidip ilk andan benim sevgilim olurmusun muhabbeti kurmayın.

siz ne kadar çekiniyorsanız karşınızdakide o kadar çekiniyor, ve bazı kızlar gerçekten saçmalaya biliyor böyle durumarda.
istemeseler bile çok fena kalbinizi kırarlar.

yakın olmaya çalışın arkadaşca bir muhabbet açmaya çalışın, ama uzatmayın niyetinizide belli edin. ilk defa konuşacağınız bir kızsa ilk önce yakınlarında dolanıp kesişin. ona karşı boş olmadığınızı belli edin ama yine yanına gitmeyin sosyal ağlardan alakasız bir muhabbet açın. tepkisini ölçmüş olursunuz zaten niyeti varsa size cevap verir, yoksa hiç uğraşıpta kendinizi rezil etmeyin.

şunu da söyleyeyim bazı kızlar vardır, a meraba ya falan deyip bi yerlere davet edebilirsiniz, 2 saat içinde sevgilide olabiirsiniz ama bu başlığa entr giren birinin bunu yapabileceğini düşünmüyorum.
Nesli tükenecek olan erkektir. Yalnız yaşayıp yalnız ölecektir ve meydan berkecanlara kalacak ve daha çok berkecanlar fırtlanacak.
özgüven eksikliği hat safhada, bir nebze de cesaretsiz, bir tutam da kaybetmeye mahkum olabilecek zatı muhteremdir.
en iyisini yapan vazgeçmiş erkektir. bazen bir buhran gelir ve ne olursa olsun açılacağım kafam rahat olur en azından fikriyle çıkar kızın karşısına ve en az 1-2 ay sürecek çöküşün başlangıcı...
gördüğüm anda içimi burkan başlıktır. ne özgüveni düşük ne de kaybetmeye mahkumdur, korkak da değildir. sadece işte sadece...
sırtını dönüp gitme be güzel, yakışıklı var mı ki içinde bir viraj?
ben erkeğim.
reddediyorum.

büyük haz veriyor.